TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Svedkyňa na úteku [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 13/22 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 6/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 19/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 15/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Úplná zverina [i] 00:40 Tím Amerika: Svetová polícia [i] 02:10 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 02:50 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:40 Repete [i] 07:45 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 6/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 33/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 6/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 146/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 31 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 13/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:13 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Dážď padá na naše duše [i] 23:40 Nash Bridges 6/54 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:10 Kráľ vinár 13/13 [i] 01:55 Chodili sme spolu [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Slováci vo svete [i] 03:45 Sila lásky III. 6/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 146/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:59 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:55 Pamätáte sa na nich? [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Islam v Európe [i] 13:50 Elixír [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 9/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 13/16 [i] 18:30 Večerníček 13/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Inside: Myseľ vraha 2 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 37 [i] 10:00 Chutíš mi - Deň druhý [i] 11:00 Profesionáli III. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 14:00 Stratené duše I. 17 [i] 15:00 Kosti I. 19 [i] 16:00 Chutíš mi - Deň tretí [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 38 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 22:15 Kosti V. 1/22 [i] 23:15 Kosti IV. 24 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 02:45 Panelák VII. 38 [i] 03:30 Tajný sen [i] 04:00 Life: Najbohatší policajt II. 7 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 46,47 [i] 06:30 Červené ruže 153 [i] 07:15 Matlock II. 10,11 [i] 09:30 A-Team 53,54 [i] 11:30 MacGyver 63 [i] 12:45 M*A*S*H 203,204 [i] 13:40 Diagnóza: Vražda IV. 24 [i] 14:40 Panelák VII. 37 [i] 15:50 A-Team 54,55 [i] 18:00 M*A*S*H 203,204 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 20:00 Ninja Factor 1,2/27 [i] 21:00 Blízko smrti 1/26 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 00:15 Hrdina má strach [i] 01:30 Vražda v Hopeville [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 17/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 08:00 Merlin II. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 6/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 17/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 13:00 Merlin II. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 6/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 18/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 18:00 Merlin II. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 7/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 6/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 3/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 00:55 CSI: New York VII. 6/17 [i] 01:50 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 3/10 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 11/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Na plný plyn [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Srdce stroje [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Na plný plyn [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Retro [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 68/104 [i] 09:30 Jalna 14/16 [i] 10:20 Jalna 15/16 [i] 11:05 Věšák - Květa Fialová [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 9/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Manželství Mamerta Kalivody [i] 22:35 Zdravá vdova 29/169 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Na stopě [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Den D 12/13 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Auto Moto Revue [i] 01:45 Film o seriálu Znamení koně [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Máte mě! [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Ludmila Zajícová [i] 06:30 Folk a kolem [i] 06:55 Stop [i] 07:00 Jazykové kurzy 1/5 [i] 07:15 Redaktion D 1/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Babylon [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:36 Česko jedna báseň [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:25 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Architektura interiérů 5/6 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 City Folk - Praha [i] 13:15 Filmopolis [i] 14:10 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 3/6 [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:05 Výtvarnické konfese [i] 15:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:00 Architektura interiérů 6/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Omán [i] 18:25 Moje rodina V 9/14 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Impresário ze Smyrny [i] 22:20 Vzkaz Benjamina Fragnera [i] 22:40 Divadlo žije! [i] 23:10 Terra musica [i] 23:35 Sólo pro... Vlastu Třešňáka - Speciál [i] 00:05 Šumná města [i] 00:30 Krásný ztráty [i] 01:05 Mizející místa domova [i] 01:25 Náš venkov [i] 01:40 Amy Winehouse [i] 02:30 Sešli se... [i] 03:20 Podivuhodný svět [i] 03:45 Torontské snění [i] 04:05 Všichni slavní rodáci [i] 04:30 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 22 [i] 09:30 Záhadná žena: Nemluvně [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 8 [i] 13:40 Vražedná čísla V 18 [i] 14:40 Pohotovost XIV 7 [i] 15:35 Krok za krokem III 11 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 45 [i] 18:30 Ulice 1968 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 8 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Hartova válka [i] 01:25 Beze stopy IV [i] 02:10 Novashopping 02:45 Walker Texas Ranger III [i] 03:45 Stefanie VI 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 5 [i] 08:40 Will & Grace VII 23 [i] 09:20 M*A*S*H 10 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 5 [i] 10:55 Diagnóza vražda III 14 [i] 11:55 Případ pro Sam I 7 [i] 12:55 M*A*S*H 11 [i] 13:30 Kutil Tim II 19 [i] 14:05 Přátelé VII 6 [i] 14:35 Ochrana svědků II 2 [i] 15:30 Julie Lescautová I 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 43 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 19 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 20 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 6 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 182 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 64/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 117/190 [i] 07:15 Spýtaj sa Harriet 2-3/13 [i] 08:25 Nespútaný anjel 130/194 [i] 09:20 V náručí diabla 76/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 11:50 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová I. 15-16/175 [i] 13:35 Rebeli na strednej 36/135 [i] 14:30 Rany z lásky 212/230 [i] 15:20 Doňa Barbara 118/190 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:00 Čistá láska 65/170 [i] 18:00 Spýtaj sa Harriet 4-5/13 [i] 19:00 Rebeli na strednej 37/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 131/194 [i] 20:55 V náručí diabla 77/182 [i] 21:50 Vráťte mi dieťa! [i] 23:45 Frasier VI. 3/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 131/194 [i] 01:00 Vráťte mi dieťa! [i] 02:35 Frasier VI. 3/24 [i] 02:55 Sudkyňa Hatchettová I. 15-16/175 [i] 03:40 112 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 212/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Druhá manželka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:45 Malcolm X [i] 17:05 Únik z Alcatrazu [i] 18:45 Poslední loupež [i] 20:40 Sladkých sedmnáct [i] 22:20 Prokletý [i] 23:55 Apocalypto [i] 02:10 Zabijáci lesbických upírek [i] 03:45 Jarní úklid s.r.o. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Curling [i] 12:00 Watts [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Strongest Man [i] 14:30 Watts [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Snooker [i] 16:55 Match of the week [i] 17:00 Curling [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Fotbal [i] 20:10 Olympiáda [i] 20:40 Business Class [i] 20:45 All sports [i] 20:50 All sports [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:30 Jezdectví [i] 21:35 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:45 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:20 Jachting [i] 23:25 All sports [i] 23:30 Business class [i] 23:35 Maraton [i] 23:40 Watts [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Rally [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 11 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 4 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 5 [i] 09:10 Diagnóza vražda 8 10 [i] 10:10 Diagnóza vražda 8 11 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 2 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 15 [i] 13:10 Zrádný prsten [i] 15:00 Foylova válka 6 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 12 [i] 18:00 Námořní hlídka 4 16 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 3 [i] 20:00 Transplantační jednotka 3 [i] 21:00 Rookie Blue 1 12 [i] 22:00 Rookie Blue 1 13 [i] 23:00 Ace Ventura [i] 00:50 Transplantační jednotka 3 [i] 01:50 Skryté zločiny [i] 03:40 Foylova válka 6 3