TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Mesiac v ohrození [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 11/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 4/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 17/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 13/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 80/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Vzdušný úder [i] 00:50 Gorila to vyrieši [i] 02:30 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 03:15 Dr. House III. 15/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 4/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 31/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 4/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Vtipnejší vyhráva [i] 15:40 Šláger na šláger [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 144/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 29 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee: Tiene v raji [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zúfalí romantici 5/6 [i] 23:30 Extra [i] 00:00 Nash Bridges 4/54 [i] 00:50 Lekár z Wörthersee: Tiene v raji [i] 02:20 O 5 minút 12 [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky III. 4/244 [i] 04:40 Sila lásky IV. 144/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 28/30 [i] 08:55 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:10 Veda zločinu 2/13 [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Umenie 2011 [i] 13:45 Kinorama [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času 2 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 11/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovenské rody [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:45 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Agentky v ťažkostiach [i] 23:20 Anjeli strážni Františka Keleho [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Bordelári [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 35 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Sopka [i] 15:00 Kosti I. 17 [i] 16:00 Chutíš mi - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 36 [i] 21:15 Profesionáli VI. 5 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Pomsta [i] 02:15 Áno, šéfe! [i] 03:00 Panelák VII. 36 [i] 03:45 Tajný sen [i] 04:15 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Červené ruže 151 [i] 07:00 Matlock II. 6,7 [i] 09:00 A-Team 49,50 [i] 11:15 M*A*S*H 199,200 [i] 12:00 Policajt drábom [i] 14:40 Panelák VII. 35 [i] 15:50 A-Team 49,50 [i] 18:00 M*A*S*H 199,200 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 1,2/24 [i] 22:15 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 23:00 Policajt drábom [i] 01:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 15/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 08:00 Merlin II. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 4/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 15/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 13:00 Merlin II. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 4/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 16/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 18:00 Merlin II. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 5/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 21:00 Strážce pořádku 13/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 23/23 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 1/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 00:55 Strážce pořádku 13/13 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 23/23 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 1/10 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 9/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 1 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Na plný plyn [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 25 [i] 16:55 Technické vymoženosti 26 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 12 [i] 21:55 Nebezpečné vody [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Na plný plyn [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 5/8 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 66/104 [i] 09:30 Jalna 10/16 [i] 10:20 Jalna 11/16 [i] 11:10 Sponzor [i] 11:40 Ve vlaku je šerif [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 7/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 13/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Korsice [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Bobby McFerrin [i] 23:55 Film o filmu - Jedna ruka netleská [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 3/6 [i] 05:45 Vzkaz Jiřího Anderleho [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:35 Folklorní magazín [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 14/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Přidej se [i] 08:10 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 13/26 [i] 10:20 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 826/2379 [i] 11:05 Příchod barbarů 3/4 [i] 12:00 Hudební studio M [i] 12:30 Milan Zelenka hraje Milana Tesaře [i] 12:50 Seniorklub Milana Švihálka [i] 13:20 Klíč [i] 13:50 Hledání ztraceného času 2 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 827/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 14/26 [i] 15:15 Střípky času [i] 15:45 Vášeň sběratelská [i] 16:00 Příchod barbarů 4/4 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Děti ve válce 2/2 [i] 17:55 Příběhy domů [i] 18:25 Moje rodina V 7/14 [i] 19:00 Game Page [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Hitlerův Berlín [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Mezi zdmi [i] 00:35 Manu Katché & spol. [i] 01:25 Inventura Febia [i] 01:55 Digitalism [i] 02:45 Příběhy domů [i] 03:15 Sešli se... [i] 04:20 Za svědky minulosti [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 20 [i] 09:30 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 6 [i] 13:40 Vražedná čísla V 16 [i] 14:40 Pohotovost XIV 5 [i] 15:35 Krok za krokem III 9 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 43 [i] 18:30 Ulice 1966 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 19 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:50 Mrtvá zóna V 11 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Bujné fantazie 7, 8 [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 3 [i] 08:40 Will & Grace VII 21 [i] 09:20 M*A*S*H 8 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 3 [i] 10:55 Diagnóza vražda III 12 [i] 11:55 Případ pro Sam I 5 [i] 12:55 M*A*S*H 9 [i] 13:30 Kutil Tim II 17 [i] 14:05 Přátelé VII 4 [i] 14:35 Ochrana svědků I 12 [i] 15:30 Julie Lescautová I 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 42 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 9 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 19 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 4 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:00 Na čem záleží 179 [i] 03:25 Na čem záleží 180 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:30 Čistá láska 62/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 115/190 [i] 07:10 Dharma a Greg II. 22-23/24 [i] 08:20 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 L.O.V.E. [i] 11:45 Medzi nami [i] 12:30 Sudkyňa Hatchettová I. 11-12/175 [i] 13:35 Rebeli na strednej 34/135 [i] 14:25 Rany z lásky 210/230 [i] 15:20 Doňa Barbara 116/190 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:00 Čistá láska 63/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 24/24 [i] 18:30 Spýtaj sa Harriet 1/13 [i] 19:00 Rebeli na strednej 35/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 129/194 [i] 20:55 V náručí diabla 75/182 [i] 21:50 Hotel snov: Svadobný deň v Číne [i] 23:40 Frasier VI. 1/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 129/194 [i] 01:00 Hotel snov: Svadobný deň v Číne [i] 02:30 Frasier VI. 1/24 [i] 02:55 Sudkyňa Hatchettová I. 11/175 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 210/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Nebezpečná známost [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung Phooey! [i] 13:50 Duše jako kaviár [i] 15:50 Zmizení [i] 17:45 Repli-Kate [i] 19:30 Jarní úklid s.r.o. [i] 21:10 George Washington [i] 22:50 Zabijáci lesbických upírek [i] 00:25 Těžký prachy [i] 02:05 Mírotvorce [i] 03:40 Exploze [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Curling [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:15 Tenis [i] 16:15 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Strongest man [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 All sports [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Curling [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Rally [i] 00:45 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 12 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 2 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 3 [i] 09:10 Rookie Blue 1 11 [i] 10:10 Rookie Blue 1 12 [i] 11:10 Soudkyně Amy 6 3 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 13 [i] 13:10 Cesta k úspěchu [i] 15:00 Foylova válka 6 1 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 10 [i] 18:00 Námořní hlídka 4 14 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 1 [i] 20:00 Transplantační jednotka 1 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 9 [i] 22:00 Rosnička [i] 23:50 Diagnóza vražda 8 9 [i] 00:50 Transplantační jednotka 1 [i] 01:50 Krutá pravda [i] 03:40 Foylova válka 6 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 13 [i] 07:15 Go Bamako 1 [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 5 [i] 08:30 Dunaj - Modrá stuha Evropy 21 [i] 09:05 Buď já nebo pes 79 [i] 10:00 Na chalupě den za dnem 1 [i] 11:00 Vánoční hvězda [i] 12:00 Jak začal život 1 [i] 13:10 Zázračné smysly 1 [i] 14:15 Nejtěžší práce historie 5 [i] 15:15 Unášen divokou vodou 1 [i] 16:10 Země: Planeta a její moc 1 [i] 17:10 Vraky snů 1 [i] 17:45 Vášnivý jedlík 1 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 44 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i] 20:25 Objevy starověku 8 [i] 21:20 Ztracená města starověku 2