TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 8/13 [i] 05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 37/39 [i] 06:05 Scooby Doo II. 9/16 [i] 06:35 Flintstonovci v akcii 21/54 [i] 07:00 Alf I. 7-8/25 [i] 07:55 Preteky so slnkom [i] 10:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:30 Láska na inzerát [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Dvojnásobné obvinenie [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále - LIVE [i] 22:50 Invázia [i] 00:20 Kruh 2 [i] 02:10 Dvojnásobné obvinenie [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 2/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 2/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Rozprávanie kvetu kamélie 1/4 [i] 09:05 Žakýlska Veronka [i] 10:10 3 2 1 štart! [i] 10:25 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Pomocník [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 28 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Matka 1/2 [i] 21:55 Matka 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Matka 1/2 [i] 02:50 Matka 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pestúni zvierat 5 [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:05 História vedy 6/6 [i] 10:55 Noc v archíve [i] 11:55 Medvedí deň Maťa Mateja [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:25 Família [i] 14:05 Folklórny festival Detva [i] 15:15 Anjeli strážni Františka Keleho [i] 15:40 Sen a skutočnosť [i] 16:15 Hudobné sny [i] 17:00 Alergia [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:35 Večerníček 10/13 [i] 18:45 3 2 1 štart! [i] 19:00 Mimo času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 2/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Pozývame vás do divadla [i] 23:45 Slovo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pravda alebo smrť [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Profesionáli VI. 4 [i] 08:00 Takmer Ninja korytnačka [i] 10:00 Glee 13,14 [i] 11:50 Stratené duše IV. 2 [i] 12:45 Hovorme o sexe 7 [i] 13:00 Knight Rider 15 [i] 14:00 Sopka [i] 16:00 Rodinné tajomstvo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Kapor na torte [i] 23:15 Falošný brat [i] 01:15 Otázka cti [i] 04:00 Falošný brat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Siska 38 [i] 06:30 Magnum IV. 16,17 [i] 08:15 Doktorka Quinnová 51,52 [i] 10:15 Siska 39 [i] 11:40 60 MINÚT [i] 13:00 Únos 1,2/2 [i] 16:55 Policajt drábom [i] 19:00 Simpsonovci V. 21,22/22 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 22:15 "Poprask na silnici E4" [i] 00:10 Simpsonovci V. 21,22/22 [i] 00:55 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 7/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 8/15 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 09:00 Pán času III. 3/14 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 17/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 18/22 [i] 12:00 Pán času III. 6/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 14:00 Largo II. 10/13 [i] 15:00 Obhájci 3/18 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 16/16 [i] 17:00 Largo II. 11/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 5/21 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 10/10 [i] 20:00 Obhájci 4/18 [i] 21:00 Post Mortem 7/8 [i] 22:05 13 1/2 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 6/13 [i] 00:50 Dr. House VI. 5/21 [i] 01:45 Obhájci 4/18 [i] 02:30 Sestra Hawthornová 10/10 [i] 03:15 13 1/2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Technické vymoženosti 25 [i] 07:45 Technické vymoženosti 26 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 11 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 25 [i] 15:05 Technické vymoženosti 26 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Přežili svou smrt [i] 23:45 Odvážlivci [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Technické vymoženosti 25 [i] 03:10 Technické vymoženosti 26 [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Průmyslový fanatik [i] 04:35 Průmyslový fanatik [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 Pohádka z Kampy [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 14/26 [i] 07:10 Tancuj, tancuj 3/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 5/8 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Tajemství proutěného košíku 7/13 [i] 14:40 Hvězda zvaná Pelyněk [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Svět ČT [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Svět ČT [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Pompeje včera, dnes a zítra [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:10 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Cesty víry [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Bohoslužba [i] 10:30 Poklady světa [i] 10:40 Paestum a Velia [i] 11:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:10 Nedej se [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:40 Máte mě! [i] 12:00 Folklorní magazín [i] 12:30 Náš venkov [i] 12:50 Království divočiny [i] 13:20 Kamera na cestách [i] 14:15 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 3/4 [i] 15:00 Klauniády a grotesky Jiřího Slívy [i] 15:15 Mizející místa domova [i] 15:35 Svět umění [i] 16:30 Cesty víry [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Jiřího Anderleho [i] 17:55 Návraty do bílé samoty [i] 18:25 Divadlo žije! [i] 18:55 Ta naša kapela [i] 19:25 Kultura.cz [i] 19:50 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 20:00 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 20:55 Na plovárně s Jozefem Bednárikem [i] 21:25 Most osudu [i] 23:20 Pravá krev II 6/12 [i] 00:15 Svět umění [i] 01:10 Medúza 01:35 kult_off [i] 02:05 Šumná města [i] 02:30 Tisíc let české myslivosti [i] 02:55 Brno Open 2003 [i] 03:30 Hledám práci [i] 04:00 Defilé 2007 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:40 Pirátova rodinka 4 [i] 06:05 Roary: Závodní auto 39 [i] 06:20 Baby Looney Tunes II 13 [i] 06:45 Batman vítězí II 8 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 10 [i] 07:35 Skippy 29 [i] 08:05 Babicovy dobroty [i] 08:45 Koření [i] 09:45 Smrt talentovaného ševce [i] 11:30 Starosti pana starosty [i] 13:40 Moto GP - Velká cena Španělska [i] 15:20 Ecce homo Homolka [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Non plus ultras [i] 00:45 Kriminálka Miami V [i] 01:30 Novashopping 02:10 DO-RE-MI [i] 03:45 Stefanie VI 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 12 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 24 [i] 08:15 Svět ve válce 4 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 7 [i] 10:25 M*A*S*H 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedokonalé zločiny I 4 [i] 13:55 Ach, ty ženy! [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru V [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Tančím, abych žil [i] 22:30 ŠÉFKA [i] 00:15 Partička [i] 01:00 Myšlenky zločince I 1 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny I 4 [i] 04:20 Svět ve válce 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:45 Opposite sex [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:25 Čistá láska 61/170 [i] 08:35 Rosamunde Pilcherová: Výnimočná láska [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 H2O: Stačí pridať vodu 24/26 [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica II. 2/26 [i] 12:25 Zločiny na mori I. 24/26 [i] 13:35 Columbo I. 4/7 [i] 15:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 26/129 [i] 16:25 Čistá láska 62/170 [i] 17:20 Priateľky [i] 18:00 Moja mama veterinárka II. 1-2/13 [i] 20:00 Súkromné pasce: Smiem prosiť o lásku? [i] 21:00 Šialená manželka [i] 23:00 Skutočný príbeh: Enigma [i] 01:10 Súkromné pasce: Smiem prosiť o lásku? [i] 02:15 Columbo I. 4/7 [i] 03:30 Zločiny na mori I. 24/26 [i] 04:20 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Cvokař [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Oněgin [i] 14:05 Kamufláž [i] 15:50 Mlčení [i] 17:30 Proměna Placida Lakea [i] 19:05 Prázdniny s Violou [i] 20:50 Lulu se vrací [i] 22:40 Úkladná vražda [i] 00:10 Muka [i] 01:55 Zlá karma [i] 03:20 Krajina střelců [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Box [i] 20:45 Tancování [i] 22:15 Curling [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Námořní hlídka 4 13 [i] 06:20 Láska hory přenáší [i] 08:20 Bratři a sestry 2 12 [i] 09:20 Bratři a sestry 2 13 [i] 10:20 Bratři a sestry 2 14 [i] 11:20 Bratři a sestry 2 15 [i] 12:20 Bratři a sestry 2 16 [i] 13:20 Tak se měj [i] 15:10 Stávka! [i] 17:00 Slečna Marplová [i] 19:00 Právo a pořádek 8 9 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 8 [i] 21:00 Bratři a sestry 3 1 [i] 22:00 Bratři a sestry 3 2 [i] 23:00 První liga 2 [i] 01:00 Dobrá manželka 2 8 [i] 02:00 Křivé svědectví [i] 03:50 Skryté zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Prehistorický park 5 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 07:20 Zvířata v děloze 2 [i] 08:10 Divokost Severního moře [i] 09:10 Léto na chalupě [i] 10:05 Soukromý život... 1 [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče na světě 25 [i] 12:00 Sedm epoch randění [i] 13:10 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 13:50 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 14:30 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 53 [i] 16:35 Mistři švindlu v Americe 5 [i] 17:05 Mistři švindlu v Americe 6 [i] 17:35 Lonely Planet - Rozený cestovatel 04 [i] 18:05 Vraky snů 23 [i] 18:35 Vraky snů 24 [i] 19:10 Budování říše 15 [i] 20:05 Zmizelé světy 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 21:55 Svatí bojovníci 1 [i] 23:00 Herodes: Pravda o mýtu [i] 00:00 Forenzní faktor 6 [i] 00:55 Bitevní lodě 4 [i] 02:00 Divokost Severního moře [i] 03:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 04:00 Zmizelé světy 3 [i] 04:55 Rolling Stones [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 14 [i] 06:00 Chlupatá odplata [i] 07:30 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i] 08:30 Dobrák Rover [i] 09:40 Dopisy pro Julii [i] 11:20 Sedm životů [i] 13:20 Těžce zamilován [i] 15:10 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 17:40 Poslední píseň [i] 19:30 Před kamerou 15 [i] 20:00 Exmanželka za odměnu [i] 21:50 Impérium - Mafie v Atlantic City 12 [i] 22:50 Spartakus 2