TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Flash Gordon 1/22 [i] 06:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 6-7/13 [i] 07:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 36/39 [i] 07:25 Scooby Doo II. 8/16 [i] 07:50 Flintstonovci v akcii 20/54 [i] 08:15 Trapasy mojej sestry III. 21-22/22 [i] 09:05 Tlsťoch z Beverly Hills [i] 10:35 Dva a pol chlapa II. 13-14/24 [i] 11:25 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále [i] 13:50 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 14:55 Medailón [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Postrach Denis [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále - LIVE [i] 22:50 Strážcovia [i] 01:35 Muž bez tieňa 2 [i] 03:00 Beštia z hlbín [i] 04:45 Flash Gordon 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:10 101 dalmatíncov 1/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 1/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Oco,mama a ja [i] 09:15 Hannah Montana II. 22/30 [i] 09:40 Hannah Montana II. 23/30 [i] 10:05 Stôl pre štrnástich [i] 11:25 Planéta Zem zhora III. [i] 12:20 TOP STAR Extra [i] 13:15 Autosalón [i] 13:40 Štipku soli 1/3 [i] 14:55 Obdobia lásky 8/12 [i] 16:40 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 27 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Anarchistova žena [i] 23:20 Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie [i] 01:15 Dempsey a Makepeacová [i] 02:10 Anarchistova žena [i] 04:05 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 V hlbinách mora [i] 09:10 Extr@ English 28/30 [i] 09:35 Navždy a večne 5/7 [i] 10:00 Medicína [i] 11:00 Cesty nádeje [i] 11:30 Osobnosti a udalosti [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:30 Poltón [i] 15:00 GEN.sk [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Československý filmový týždenník [i] 16:19 Československý filmový týždenník [i] 16:25 Elixír [i] 16:55 Bakalári [i] 18:00 Pestúni zvierat 5 [i] 18:30 Večerníček 9/13 [i] 18:40 Ranč [i] 19:10 Podunajsko [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 História vedy 6/6 [i] 20:55 Pesničkári po rokoch [i] 21:10 Anjeli strážni Františka Keleho [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 9/12 [i] 22:35 Metronóm [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Tajný sen [i] 05:30 Life: Najbohatší policajt II. 5 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči III. [i] 07:30 Barbie a dvanásť tancujúcich princezien [i] 09:15 Profesionáli VI. 4 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Šéfka [i] 12:45 Kapor na torte [i] 14:15 Pravda alebo smrť [i] 16:15 Jazdci z južného Bronxu [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Street Fighter [i] 22:15 Crank 2 - Zastaň a zomrieš [i] 00:15 Street Fighter [i] 02:15 Psycho [i] 04:00 Crank 2 - Zastaň a zomrieš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:40 Boj o život [i] 07:15 Magnum IV. 14,15 [i] 09:15 Doktorka Quinnová 49,50 [i] 11:00 Siska 38 [i] 12:30 "Svatby pana Voka" [i] 14:40 MASH FILM [i] 17:00 Boj o život [i] 19:00 Simpsonovci V. 19,20 [i] 20:00 Brloh v Beverly Hills [i] 22:00 Profesionáli VI. 4 [i] 23:00 Simpsonovci V. 19,20 [i] 00:00 Webmaster [i] 00:45 Črepiny [i] 01:15 Magnum IV. 14,15 [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 5/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 6/15 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 09:00 Pán času III. 2/14 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 15/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 16/22 [i] 12:00 Pán času III. 5/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 14:00 Largo II. 9/13 [i] 15:00 Obhájci 2/18 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 17:00 Largo II. 10/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 5/23 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 9/10 [i] 20:00 Obhájci 3/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 5/17 [i] 22:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 23:00 Californication II. 5/12 [i] 23:35 Zakázané metody 5/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 5/17 [i] 01:15 Obhájci 3/18 [i] 02:10 Sestra Hawthornová 9/10 [i] 02:55 Californication II. 5/12 [i] 03:25 Zakázané metody 5/13 [i] 04:00 Boj o čas II. 7/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 09:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Průmyslový fanatik [i] 12:45 Černé nebe 12 [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 5 [i] 15:05 Pátá rychlost 6 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Průmyslový fanatik [i] 19:40 Průmyslový fanatik [i] 20:05 Pátá rychlost 7 [i] 20:35 Pátá rychlost 8 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Nebezpečné vody [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 11 [i] 00:40 Odvážlivci [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Nebezpečné vody [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Pátá rychlost 5 [i] 04:35 Pátá rychlost 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 06:00 Film o filmu Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 06:15 Zpívánky [i] 06:20 Babar 13/26 [i] 06:40 Willy Fog na cestě kolem světa 13/26 [i] 07:05 Věda je detektivka 11/26 [i] 07:35 Watch Cecilia 8/8 [i] 07:50 Kapitolky o havěti [i] 08:05 Zlato z Valhally [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:25 T3I: Tři pátrači a Tajemství ostrova kostlivců [i] 12:00 Z metropole [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Soraja 1/2 [i] 15:10 Sever a Jih 7/12 [i] 16:00 Dempsey a Makepeaceová 10/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 TýTý 2010 [i] 21:45 Poslední legie [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Krev jako čokoláda [i] 01:10 Californication III 7/12 [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 13. komnata Heleny Sukové [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Ostrov paní Láskové [i] 05:45 Cesta na Vostok [i] 06:15 Po stopách Gándhího [i] 07:10 Příběh Spitfiru [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Zrcadlení [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 kult_off [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 14:00 Zázračná planeta 1/6 [i] 14:55 Oceánští obři [i] 15:50 Příběhy domů [i] 16:20 Hudební toulky se Zdeňkem 3/6 [i] 16:40 Zvoník u Matky Boží [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:25 Kultura.cz [i] 19:50 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 20:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2007 [i] 22:00 Šumná města [i] 22:25 Filmopolis [i] 23:20 Na východě ďábel, na západě jed [i] 00:55 Na plovárně s Petrem Robejškem [i] 01:15 Pop Session 5/5 [i] 02:10 Filmkompas [i] 02:40 O češtině [i] 02:55 Přezůvky s sebou [i] 03:45 Veselá je dědina [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Pirátova rodinka 3 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 37, 38 [i] 07:10 3-2-1 Tučňáci! 23 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 9 [i] 08:05 Přežil jsem 2 [i] 08:55 Tučňáci z Madagaskaru 20 [i] 09:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi v chalupě [i] 14:10 Prázdniny pro psa [i] 15:50 Šaman [i] 17:55 Občanské judo [i] 18:25 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:40 Žhavé výstřely Febiofestu [i] 22:50 Jeskyně [i] 00:40 Kung Fu Mela [i] 02:25 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 04:10 Stefanie VI 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 11 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 23 [i] 08:10 M*A*S*H 6 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 ŠÉFKA [i] 11:45 Žena, kterou miloval [i] 13:50 Osudové léto [i] 16:05 Julie Lescautová VI 11 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Noc v muzeu [i] 22:25 Rambo [i] 00:25 Pach krve 2: Cesta nikam [i] 02:10 S Italem v kuchyni [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 112 [i] 05:35 Bzzz!!! [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:25 Priateľky [i] 08:00 Čistá láska 60/170 [i] 09:15 IQ [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 H2O: Stačí pridať vodu 23/26 [i] 12:25 Sabrina - mladá čarodejnica II. 1/26 [i] 13:10 Zločiny na mori I. 23/26 [i] 14:25 Columbo I. 3/7 [i] 15:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 25/129 [i] 17:10 Čistá láska 61/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 3/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Výnimočná láska [i] 21:40 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 23:35 Nezvestná [i] 01:25 Columbo I. 3/7 [i] 02:40 Zločiny na mori I. 23/26 [i] 03:30 Ružové okuliare [i] 04:10 AHA [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Repli-Kate [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 14:00 Země kouzel a zázraků [i] 15:10 Bezpečný přístav [i] 16:55 Nebezpečná známost [i] 18:25 Druhá manželka [i] 20:20 Zeptejte se Cindy [i] 22:00 Těžký prachy [i] 23:45 Apocalypto [i] 02:05 Sluneční andělé [i] 03:35 Otec Naděje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 22:00 Curling [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Speciální zásilka [i] 08:20 Námořní hlídka 4 9 [i] 09:20 Námořní hlídka 4 10 [i] 10:20 Námořní hlídka 4 11 [i] 11:20 Být Erikou 2 11 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 8 [i] 13:20 Skryté zločiny [i] 15:10 Speciální zásilka [i] 17:00 Rookie Blue 1 11 [i] 18:00 Rookie Blue 1 12 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 8 [i] 20:00 Právo a pořádek 8 9 [i] 21:00 První liga 2 [i] 23:00 Stávka! [i] 00:50 Tak se měj [i] 02:40 Únos za bílého dne [i] 04:20 Námořní hlídka 4 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Když ryby útočí [i] 06:00 Cestování podle představ 1 [i] 06:30 Cestování podle představ 2 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 07:55 Vraky snů 7 [i] 08:30 Vraky snů 8 [i] 09:05 Prehistorický park 5 [i] 10:05 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 11:05 Jak přežít Everest 4 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 9 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:20 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 14:00 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 14:40 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 15:45 Těžké stroje 2 [i] 16:45 Mistři švindlu v Americe 3 [i] 17:15 Mistři švindlu v Americe 4 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 18:05 Vraky snů 21 [i] 18:40 Vraky snů 22 [i] 19:15 Budování říše 14 [i] 20:10 Zmizelé světy 2 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 12 [i] 22:00 Jack Rozparovač: Vrah z bulvárního listu [i] 22:50 Jak přežít v Alcatrazu [i] 23:50 Procesy Roberta J. Oppenheimera 1 [i] 00:55 Procesy Roberta J. Oppenheimera 2 [i] 02:05 Zmizelé světy 2 [i] 03:00 Budování říše 14 [i] 03:55 Těžké stroje 2 [i] 04:50 Slovensko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 13 [i] 06:00 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 07:15 G-Force