TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Nečakaný hosť [i] 11:30 Ten, kto ťa chráni I. 10/22 [i] 12:20 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad I. 3/23 [i] 14:10 Las Vegas: Kasíno I. 16/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Krok za krokom I. 12/22 [i] 15:35 Priatelia VIII. 3/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Dr. House III. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 79/180 [i] 21:00 Medailón [i] 22:40 Čas pomsty [i] 00:30 Hry patriotov [i] 02:20 Čas pomsty [i] 03:50 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:20 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 3/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 30/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 3/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 143/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 26 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Inšpektor Rocca 1/8 [i] 23:50 Nash Bridges 3/54 [i] 00:45 Niečo za niečo [i] 01:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca 1/8 [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky III. 3/244 [i] 04:55 Sila lásky IV. 143/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:19 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Jarné prívaly [i] 10:50 Úžasné premeny prírody 6/6 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 A pri tom speve [i] 13:00 Slováci vo svete [i] 13:25 Família [i] 14:00 Práva počatého dieťaťa [i] 15:00 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 15:15 Medailón Gejzu Dusíka [i] 16:10 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 11/13 [i] 16:50 Japonská mozaika III 7/8 [i] 17:05 Japonská mozaika III 8/8 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 8/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Deň náš každodenný [i] 21:40 GEN.sk [i] 21:55 Navždy a večne 5/7 [i] 22:25 "Sympathy for the devil" [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 34 [i] 10:00 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 11:00 Profesionáli III. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 14:00 Kosti V. 22/22 [i] 15:00 Kosti IV. 23 [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 35 [i] 21:15 Po stopách zabijaka [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Loganova strela [i] 02:00 Po stopách zabijaka [i] 03:35 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 04:15 Panelák VII. 35 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 40,41 [i] 06:30 Červené ruže 150 [i] 07:20 Matlock II. 4,5 [i] 09:15 A-Team 47,48 [i] 11:30 MacGyver 61 [i] 12:30 M*A*S*H 197,198 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 22 [i] 14:30 Panelák VII. 34 [i] 15:50 A-Team 47,48 [i] 18:00 M*A*S*H 197,198 [i] 19:00 Simpsonovci V. 17,18 [i] 20:00 MASH FILM [i] 22:30 Zabijak Wixxer [i] 00:30 Simpsonovci V. 17,18 [i] 01:15 Tequila a Bonetti 5 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 14/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 08:00 Merlin 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 3/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 14/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 13:00 Merlin 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 3/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 15/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 18:00 Merlin II. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 4/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 21:00 Sedm let v Tibetu [i] 23:45 Myšlenky zločince V. 22/23 [i] 00:45 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 01:40 Sedm let v Tibetu [i] 03:55 Myšlenky zločince V. 22/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Na plný plyn [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Technické vymoženosti 25 [i] 20:35 Technické vymoženosti 26 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Na plný plyn [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Technické vymoženosti 25 [i] 02:10 Technické vymoženosti 26 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Sváteční slovo profesorky Jany Svobodové [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 65/104 [i] 09:30 Doktor Martin 1/23 [i] 10:20 Jalna 8/16 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:50 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Sponzor [i] 18:40 Evropské pexeso 13/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 8/13 [i] 21:00 13. komnata Heleny Sukové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Hercule Poirot [i] 00:00 Město žen I 10/24 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:35 Čtenářský deník... [i] 05:50 Divnopis [i] 05:55 Ještě jsem tady - Dagmar Steinová [i] 06:25 Terra musica 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:50 JÁDRO [i] 11:00 Předivo života [i] 11:25 Tvary přírody 2/6 [i] 12:00 Folková setkání 2001 [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 PORT [i] 14:45 JÁDRO [i] 14:50 Předivo života [i] 15:20 Tvary přírody 3/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Oceánští obři [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Tisíc let české myslivosti [i] 18:00 Pop Session 5/5 [i] 18:55 Moje rodina V 6/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta 1/6 [i] 21:15 Příběh Spitfiru [i] 22:05 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:00 Flight of the Conchords I 7/12 [i] 23:30 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi [i] 23:55 Opory společnosti [i] 01:30 Q [i] 01:55 Folk a kolem [i] 02:25 Vzkaz Jaromíra Hniličky [i] 02:40 Náš venkov [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Brněnské kolo [i] 04:10 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i] 04:40 Chvilka s Jožkou Černým [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Česko Slovenská SuperStar [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 5 [i] 13:40 Vražedná čísla V 15 [i] 14:40 Pohotovost XIV 4 [i] 15:35 Krok za krokem III 8 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 42 [i] 18:30 Ulice 1965 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 3 [i] 22:10 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 22:20 X-Men [i] 00:20 Krvavý zločin [i] 01:50 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:00 Stefanie VI 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 Will & Grace VII 20 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala VI 2 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 11 [i] 12:10 Případ pro Sam I 4 [i] 13:10 M*A*S*H 6 [i] 13:45 Kutil Tim II 16 [i] 14:15 Přátelé VII 3 [i] 14:45 Ochrana svědků I 11 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Aféry [i] 21:00 Partička [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Total Recall [i] 01:15 Mistrovská vražda [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Na čem záleží 178 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 59/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 114/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 20-21/24 [i] 08:25 Nespútaný anjel 128/194 [i] 09:15 V náručí diabla 74/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová I. 9-10/175 [i] 13:35 Rebeli na strednej 33/135 [i] 14:30 Rany z lásky 209/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 115/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 60/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 22-23/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 34/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:40 IQ [i] 22:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 23:40 Posadnutá [i] 01:30 Na streche [i] 02:10 L.O.V.E. [i] 02:45 PROMINENTI [i] 03:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 04:05 Sudkyňa Hatchettová I. 9-10/175 [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Podvedený osud [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Otec Naděje [i] 14:05 Poslední loupež [i] 16:00 Ulovit miliardáře [i] 17:45 Únik z Alcatrazu [i] 19:25 Temné stíny [i] 21:00 Duše jako kaviár [i] 23:00 Zlá karma [i] 00:30 Mírotvorce [i] 02:05 Zmizení Alice Creedové [i] 03:40 Hvězdné dítě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Timbersport [i] 20:00 Strongest man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 11 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 1 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 2 [i] 09:10 Bratři a sestry 2 13 [i] 10:10 Bratři a sestry 2 14 [i] 11:10 Ochránce 3 12 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 12 [i] 13:10 Speciální zásilka [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 15 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 9 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 13 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 13 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 8 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 13 [i] 01:00 Diagnóza vražda 8 9 [i] 02:00 Křivé svědectví [i] 03:50 Stávka! [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ondinésie [i] 06:00 Místa ve Středomoří 12 [i] 07:15 On The Spot 6 [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 4 [i] 08:30 Dunaj - Modrá stuha Evropy 20 [i] 09:05 Buď já nebo pes 78 [i] 10:00 Hugh, kuřata a TESCO [i] 11:00 Mocné lodě [i] 12:00 Úsvit lidstva 1 [i] 13:05 Osama je kdekdo [i] 14:05 Nejtěžší práce historie 4 [i] 15:05 Když ryby útočí [i] 16:00 Dokonalí predátoři [i] 17:05 Dítě naší doby: Příběhy dětí 9 [i] 17:45 Dítě naší doby: Příběhy dětí 10 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 43 [i] 19:25 Vánoční hvězda [i] 20:25 Objevy starověku 7 [i] 21:20 Jak začal život 1