TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Hrôza na predmestí [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 9/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad I. 2/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 15/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 11/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 78/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Beštia z hlbín [i] 00:30 Populácia 436 [i] 01:55 Skalní v ofsajde [i] 03:10 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:25 Nash Bridges 2/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 29/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 2/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 142/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 25 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vo svetle pravdy [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 3/16 [i] 23:05 Osudom skúšaní [i] 23:35 Nash Bridges 2/54 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:00 Vo svetle pravdy [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 3/16 [i] 03:25 V hlbinách mora [i] 03:45 Sila lásky III. 2/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 142/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Semaforová rozprávka [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Čierni rytieri [i] 11:15 Mladí o mladých 1/3 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí (Peľové alergie) [i] 13:35 Spektrum vedy [i] 14:05 Test magazín [i] 14:20 Šediny doktora Ondáka [i] 16:15 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete [i] 18:30 Večerníček 7/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Úžasné premeny prírody 6/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 7/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 8/8 [i] 22:00 Práva počatého dieťaťa [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 33 [i] 10:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 11:00 Profesionáli III. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 14:00 Stratené duše I. 15 [i] 15:00 Kosti I. 16 [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 34 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 4 [i] 22:30 Klamári II. 18 [i] 23:30 ČREPINY [i] 00:00 Profesionáli VI. 4 [i] 00:55 Keby bolo keby 2 4 [i] 01:45 Klamári II. 18 [i] 02:30 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 03:10 Panelák VII. 34 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:25 Božská mrcha I. 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 38,39 [i] 06:30 Červené ruže 149 [i] 07:20 Matlock II. 2,3 [i] 09:15 A-Team 45,46 [i] 11:30 MacGyver 60 [i] 12:30 M*A*S*H 195,196 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 21 [i] 14:30 Panelák VII. 33 [i] 15:50 A-Team 45,46 [i] 18:00 M*A*S*H 195,196 [i] 19:00 Simpsonovci V. 15,16 [i] 20:00 Párna a nepárna [i] 22:30 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 00:25 Simpsonovci V. 15,16 [i] 01:10 Navarro II. 3 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 13/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 08:00 Merlin 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 2/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 13/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 13:00 Merlin 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 2/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 14/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 18:00 Merlin 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 3/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 21:00 Obhájci 13/14 [i] 22:00 Dr. House VI. 5/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 00:55 Obhájci 13/14 [i] 01:50 Dr. House VI. 5/21 [i] 02:40 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 03:25 Joan z Arkádie II. 7/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 5 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Na plný plyn [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 3 [i] 21:00 Přežili svou smrt [i] 21:55 Odvážlivci [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Na plný plyn [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 64/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 22/22 [i] 10:20 Jalna 7/16 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 3/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 6/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 12/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 13/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky II 4/6 [i] 00:25 Na cestě po Oromsku [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Chalupa je hra [i] 01:45 Film o seriálu Znamení koně [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bez napětí 05:40 Písničky z archivu [i] 05:50 Náš venkov [i] 06:05 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:35 Blues Alive 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 3/35 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:37 Škola snů 12/13 [i] 10:00 Nechte mě bejt! Nebezpečný nález [i] 10:20 Rodina a já [i] 10:55 Báječný svět k nepřežití "Duhoví" a ti druzí [i] 11:15 Energie pro život - Feng Šuej [i] 12:00 Bez napětí [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Andělské děti [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 13/13 [i] 14:10 Nechte mě bejt! Úchyl [i] 14:30 Rodina a já [i] 15:00 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Ještě jsem tady - Dagmar Steinová [i] 17:25 Tvary přírody 2/6 [i] 17:55 Na plný pecky [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina V 5/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Bohemia mia [i] 21:15 Ta naše povaha česká [i] 21:45 Krásný ztráty [i] 22:20 Hledání ztraceného času 1 [i] 22:45 Q [i] 23:10 Dokumentární klub [i] 00:10 Neznámá [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Řecká legenda [i] 03:35 O četnících a humoreskách [i] 04:25 Malíř František Janula [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 19 [i] 09:35 Napoleon Dynamite [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 4 [i] 13:40 Vražedná čísla V 14 [i] 14:35 Pohotovost XIV 3 [i] 15:35 Krok za krokem III 7 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 41 [i] 18:30 Ulice 1964 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 254 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 23:05 Čas pomsty [i] 01:05 Beze stopy IV [i] 01:50 Novashopping 02:25 Walker Texas Ranger III 4 [i] 03:45 Stefanie VI 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 Will & Grace VII 19 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala VI 1 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 10 [i] 12:10 Případ pro Sam I 3 [i] 13:10 M*A*S*H 5 [i] 13:45 Kutil Tim II 15 [i] 14:15 Přátelé VII 2 [i] 14:45 Ochrana svědků I 10 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 5 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Skrytá tvář ošetřovatelky [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Na čem záleží 177 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 58/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 113/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 18-19/24 [i] 08:25 Nespútaný anjel 127/194 [i] 09:20 V náručí diabla 73/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová I. 7-8/175 [i] 13:40 Rebeli na strednej 32/135 [i] 14:30 Rany z lásky 208/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 114/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 59/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 20-21/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 33/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 128/194 [i] 20:55 V náručí diabla 74/182 [i] 21:50 Jeseň v New Yorku [i] 23:50 Frasier V. 24/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 128/194 [i] 01:05 Jeseň v New Yorku [i] 02:40 Frasier V. 24/24 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová I. 7/175 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 208/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:55 Cvokař [i] 15:45 Zelený drak [i] 17:45 Agent 117 [i] 19:35 Americká rapsodie [i] 21:30 Poslední loupež [i] 23:25 Sluneční andělé [i] 01:00 Ubaleno v Kansasu [i] 02:25 Mrtvý sníh [i] 03:55 Čas minulosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:25 Sport trip [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 23:30 Wrestling [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 10 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 21 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 22 [i] 09:10 Diagnóza vražda 8 5 [i] 10:10 Diagnóza vražda 8 6 [i] 11:10 Ochránce 3 11 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 11 [i] 13:10 Křivé svědectví [i] 15:00 Foylova válka 5 1