TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Vysnívaný sused [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 8/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 1/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 14/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 10/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Podfu(c)k [i] 00:50 Zbožňujem prachy! [i] 02:10 Las Vegas: Kasíno I. 14/23 [i] 02:50 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 1/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 28/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 1/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 141/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 24 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 12/13 [i] 21:00 Chodili sme spolu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Anjel milosrdenstva [i] 00:00 Nash Bridges 1/54 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:30 Kráľ vinár 12/13 [i] 02:15 Chodili sme spolu [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 04:00 Sila lásky III. 1/244 [i] 04:50 Sila lásky IV. 141/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Sládkovičova Marína [i] 11:30 Pamätáte sa na nich? [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 A pri tom speve [i] 13:55 Islam v Európe [i] 14:25 Autosalón [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:55 Život silnejší ako osud [i] 16:10 Osobnosti a udalosti [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 8/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 12/16 [i] 18:30 Večerníček 6/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Mladí o mladých 1/3 [i] 20:45 Spektrum vedy [i] 21:15 Zelené raje III [i] 21:45 Vera [i] 22:50 VAT [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 32 [i] 10:00 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 11:00 Profesionáli III. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 14:00 Stratené duše I. 14 [i] 15:00 Kosti I. 15 [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 33 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 22:15 Kosti V. 22/22 [i] 23:15 Kosti IV. 23 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 02:45 Panelák VII. 33 [i] 03:35 Tajný sen [i] 04:00 Life: Najbohatší policajt II. 4 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 36,37 [i] 06:30 Červené ruže 148 [i] 07:20 Matlock I. 23/23 [i] 08:15 Matlock II. 1/24 [i] 09:15 A-Team 43,44 [i] 11:30 MacGyver 59 [i] 12:30 M*A*S*H 193,194 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 20 [i] 14:30 Panelák VII. 32 [i] 15:50 A-Team 43,44 [i] 18:00 M*A*S*H 193,194 [i] 19:00 Simpsonovci V. 13,14 [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 30/30 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci V. 13,14 [i] 00:00 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 01:25 Bol raz jeden zločin [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 12/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 08:00 Merlin 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 1/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 12/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 13:00 Merlin 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 1/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 13/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 18:00 Merlin 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 2/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 5/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 20/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 00:55 CSI: New York VII. 5/17 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 20/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 6/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 4 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Retro [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 63/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 21/22 [i] 10:20 Jalna 6/16 [i] 11:15 Věšák - Jiří Sovák [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 5/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 BrainStorm [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Na stopě [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Den D 11/13 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Po stopách [i] 01:25 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 J. Haydn [i] 05:45 Vzkaz Jaromíra Hniličky [i] 06:00 Tomáš Kosta [i] 06:30 Sólo pro... Poslední výstřel - Speciál 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 13/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:36 Česko jedna báseň [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:20 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Architektura interiérů 4/6 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:31 Česko jedna báseň [i] 13:50 Nehasit! Hořím! [i] 14:20 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 15:00 Architektura interiérů 5/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:35 Paestum a Velia [i] 17:55 Folk a kolem [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina V 4/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Teremin [i] 22:55 Divadlo žije! [i] 23:25 Terra musica [i] 23:55 Architektura interiérů 5/6 [i] 00:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 2/6 [i] 01:00 Blues Alive [i] 01:30 Šumná města [i] 01:50 Krásný ztráty [i] 02:30 Mizející místa domova [i] 02:45 Jazzový orchestr Čs. rozhlasu [i] 03:15 Klub Netopýr [i] 04:05 Chantal Poullain ... jsem emancipovaná, blbečku [i] 04:30 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 18 [i] 09:35 Záhadná žena: Na první pohled [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 3 [i] 13:35 Vražedná čísla V 13 [i] 14:35 Pohotovost XIV 2 [i] 15:35 Krok za krokem III 6 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 40 [i] 18:30 Ulice 1963 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:25 Mentalista 7 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 23:05 Akta X [i] 01:20 Beze stopy IV [i] 02:05 Novashopping 02:45 Walker Texas Ranger III 3 [i] 03:40 Stefanie V 52 [i] 04:25 Stefanie VI 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 Will & Grace VII 18 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 22 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 9 [i] 12:10 Případ pro Sam I 2 [i] 13:10 M*A*S*H 4 [i] 13:45 Kutil Tim II 14 [i] 14:15 Přátelé VII 1 [i] 14:45 Ochrana svědků I 9 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 41 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 18 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 18 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 3 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 175 [i] 04:30 Na čem záleží 176 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 206/230 [i] 05:40 Čistá láska 57/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 112/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 16-17/24 [i] 08:30 Nespútaný anjel 126/194 [i] 09:20 V náručí diabla 72/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová I. 5-6/175 [i] 13:45 Rebeli na strednej 31/135 [i] 14:35 Rany z lásky 207/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 113/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 58/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 18-19/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 32/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 127/194 [i] 20:55 V náručí diabla 73/182 [i] 21:50 V zajatí strachu [i] 23:40 Frasier V. 23/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 127/194 [i] 01:00 V zajatí strachu [i] 02:30 Frasier V. 23/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová I. 5-6/175 [i] 03:35 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 207/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Exploze [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Čas minulosti [i] 13:55 Repli-Kate [i] 15:35 Coronado [i] 17:15 Zmizení [i] 19:10 Krajina střelců [i] 21:35 Cvokař [i] 23:25 Zmizení Alice Creedové [i] 01:05 Odsouzeni k boji [i] 02:40 Resident Evil: Apokalypsa [i] 04:10 Ztraceni v lásce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Snooker [i] 11:25 Sport trip [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Snooker [i] 17:45 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Tenis [i] 20:50 All Sports [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:30 Golf [i] 23:35 Jachting [i] 23:40 Sport Trip [i] 23:45 All Sports [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 9 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 20 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 21 [i] 09:10 Slečna Marplová [i] 11:10 Ochránce 3 10 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 10 [i] 13:10 Hříchy minulosti [i] 15:00 Foylova válka 4 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 13 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 7 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 11 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 14 [i] 21:00 Rookie Blue 1 11 [i] 22:00 Rookie Blue 1 12 [i] 23:00 Tak se měj [i] 00:50 Diagnóza vražda 8 7 [i] 01:50 Smrtelné setkání [i] 03:40 Foylova válka 4 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zachraňte Lunu 1 [i]