TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Pištoľníkov sľub [i] 11:25 Ten, kto ťa chráni I. 7/22 [i] 12:15 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 13/13 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno I. 13/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 9/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 77/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Bez stopy [i] 00:30 London [i] 01:50 Las Vegas: Kasíno I. 13/23 [i] 02:30 Dr. House III. 11/24 [i] 03:15 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli V 5/5 [i] 11:10 Sladká Valentína 27/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 357/357 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 140/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 23 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta človeka [i] 21:05 Komisár Manara 5/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 12/19 [i] 23:30 Profesionáli V 5/5 [i] 00:25 Komisár Manara 5/12 [i] 01:20 Zem - planéta človeka [i] 02:10 Reportéri [i] 02:35 Obete a tí druhí [i] 03:05 Expedícia Líbya [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 03:55 Sila lásky II. 357/357 [i] 04:45 Sila lásky IV. 140/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Traja svedkovia [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Imago [i] 11:35 Z labyrintu sveta do raja duše [i] 12:35 Energetika [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:25 A pri tom speve [i] 14:10 VAT [i] 14:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:10 Nie si sám [i] 15:45 Nie si sama [i] 16:10 Osobnosti a udalosti [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Slovenské rody [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Večerníček 5/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Televízna sezóna [i] 20:50 Test magazín [i] 21:05 Muži a kamióny 8/10 [i] 21:35 Pavilón č. 6 [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PROMI NOVINY [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 31 [i] 10:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 11:00 Profesionáli III. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 14:00 Stratené duše I. 13 [i] 15:00 Kosti I. 14 [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 32 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 3 [i] 22:30 Vtierka Castle I. 9 [i] 23:30 Šéfka [i] 01:00 Keby bolo keby 2 3 [i] 02:00 Vtierka Castle I. 9 [i] 02:40 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 03:20 Panelák VII. 32 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:40 Božská mrcha I. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 34,35 [i] 06:30 Červené ruže 147 [i] 07:20 Matlock I. 21,22 [i] 09:15 A-Team 41,42 [i] 11:30 MacGyver 58 [i] 12:30 M*A*S*H 191,192 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 19 [i] 14:30 Panelák VII. 31 [i] 15:50 A-Team 41,42 [i] 18:00 M*A*S*H 191,192 [i] 19:00 Simpsonovci V. 11,12 [i] 19:25 Simpsonovci V. [i] 20:00 Pomstiteľ Trinity [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci V. 11,12 [i] 00:00 Čakaj nehybne [i] 01:30 Pomstiteľ Trinity [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 11/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 08:00 Merlin 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 11/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 13:00 Merlin 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 12/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 18:00 Merlin 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 1/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 10/10 [i] 22:00 Změna je život 10/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 10/10 [i] 01:50 Změna je život 10/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 5/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Černé nebe [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Průmyslový fanatik [i] 22:25 Průmyslový fanatik [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Inventura [i] 05:50 Kde peníze pomáhají [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 62/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 20/22 [i] 10:20 Jalna 5/16 [i] 11:10 13. komnata Pavla Bobka [i] 11:35 Vypadáš skvěle! [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 4/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2002 13/20 [i] 21:00 Výlet [i] 22:45 Neúplatní [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo profesorky Jany Svobodové [i] 01:15 Zuzana Brázdová - prorektorka [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Ústí nad Labem 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 3/30 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Kvarteto [i] 10:05 Letem světem [i] 10:35 Evropa a já [i] 11:00 Miss Čínská čtvrť [i] 12:00 Příště u Vás ze Studnice u Hlinska [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa dnes [i] 14:00 Letem světem [i] 14:35 Evropa a já [i] 15:00 Poklad, který nevoní 1/4 [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Andělské děti [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Tomáš Kosta [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Ta naša kapela [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina V 3/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Ať to vypadá jako nehoda [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:25 Opory společnosti [i] 00:00 Hodiny zoufalství [i] 01:50 Babylon [i] 02:20 Boyz II Men [i] 03:15 Smrt v kruhu [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 17 [i] 09:35 Královna růží [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 2 [i] 13:40 Vražedná čísla V 12 [i] 14:40 Pohotovost XIV 1 [i] 15:35 Krok za krokem III 5 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 39 [i] 18:30 Ulice 1962 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 253 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 23:05 112 [i] 23:40 Vlak smrti [i] 01:30 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Áčko [i] 03:40 Stefanie V 50, 51 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 Will & Grace VII 17 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 21 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 8 [i] 12:10 Případ pro Sam I 1 [i] 13:10 M*A*S*H 3 [i] 13:45 Kutil Tim II 13 [i] 14:15 Přátelé VI 25 [i] 14:45 Ochrana svědků I 8 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince IV 2 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 174 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 205/230 [i] 05:40 Čistá láska 56/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 111/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 14-15/24 [i] 08:30 Nespútaný anjel 125/194 [i] 09:20 V náručí diabla 71/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová I. 3-4/175 [i] 13:40 Rebeli na strednej 30/135 [i] 14:30 Rany z lásky 206/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 112/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 57/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 16-17/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 31/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 126/194 [i] 20:55 V náručí diabla 72/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 15/15 [i] 23:00 Posledný tanec [i] 01:00 Nespútaný anjel 126/194 [i] 01:45 Poisťovňa šťastia III. 15/15 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová I. 3-4/175 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Góóól! III. [i] 13:50 Únik z Alcatrazu [i] 15:30 Fantom opery [i] 17:55 Ulovit miliardáře [i] 19:40 Ztraceni v lásce [i] 21:10 Repli-Kate [i] 22:55 Mrtvý sníh [i] 00:30 Kokoda [i] 02:05 Neprůstřelný mnich [i] 03:45 Vášeň a cit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:25 Sport trip [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Snooker [i] 22:45 Extrémní sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 8 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 19 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 20 [i] 09:10 Bratři a sestry 2 10 [i] 10:10 Bratři a sestry 2 11 [i] 11:10 Ochránce 3 9 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 9 [i] 13:10 Únos za bílého dne [i] 15:00 Foylova válka 4 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 12 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 6 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 10 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 13 [i] 21:00 Tak se měj [i] 22:50 První liga [i] 00:40 Diagnóza vražda 8 6 [i] 01:40 Hříchy minulosti [i] 03:30 Foylova válka 4 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Návrat bílých lvů [i] 06:00 Místa ve Středomoří 9 [i] 07:10 Jane Goodallová - na návstěvě v Budapešti [i] 07:40 Škola života [i] 08:15 Mravenci vědí všechno 7 [i] 08:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 17 [i] 09:10 Buď já nebo pes 75 [i] 10:05 Hugh a kuřata 1 [i] 11:05 Lodě, které změnily svět 1 [i] 11:55 Ztracená města starověku 1 [i] 13:00 Za zavřenými dveřmi 7 [i] 14:00 Nejtěžší práce historie 1 [i] 15:05 Zachraňte Lunu 1 [i] 16:05 Když se Země zatřese 7 [i]