TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Superkočky v akcii [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 6/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 7/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 12/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 12/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 8/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 76/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Jediný [i] 00:35 Paragraf 78 [i] 02:40 Predurčený zabíjať [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:20 Uragán [i] 10:15 Profesionáli V 4/5 [i] 11:05 Sladká Valentína 26/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 356/357 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 139/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 22 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Klinika [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 Zúfalí romantici 4/6 [i] 23:30 Extra [i] 00:00 Profesionáli V 4/5 [i] 00:50 Klinika [i] 02:20 O 5 minút 12 [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky II. 356/357 [i] 04:40 Sila lásky IV. 139/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Polícia [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 27/30 [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Veda zločinu 1/13 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Umenie 2011 [i] 14:10 Kinorama [i] 14:35 Autosalón [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Mediálni špióni [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 4/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Slovenské rody [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:50 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Tmavomodrá, takmer čierna [i] 23:30 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nové bývanie [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Panelák VII. 30 [i] 09:45 Prístav nádeje [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Zločiny z vášne [i] 15:00 Kosti I. 13 [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 31 [i] 21:15 Profesionáli VI. 4 [i] 22:00 Áno, šéfe! 4 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Dom hrôzy [i] 02:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 02:45 Panelák VII. 31 [i] 03:35 Tajný sen [i] 04:00 Life: Najbohatší policajt II. 3 [i] 04:50 Božská mrcha I. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 32,33 [i] 06:30 Červené ruže 146 [i] 07:20 Matlock I. 19,20 [i] 09:15 A-Team 39,40 [i] 11:20 M*A*S*H 189,190 [i] 12:15 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 14:30 Panelák VII. 30 [i] 15:50 A-Team 39,40 [i] 18:00 M*A*S*H 189,190 [i] 19:00 Simpsonovci V. 9,10 [i] 20:00 Pod dohľadom [i] 22:00 Bordelári [i] 22:45 Nové bývanie [i] 23:30 Simpsonovci V. 9,10 [i] 00:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 01:45 11. september [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 10/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 08:00 Merlin 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 10/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 13:00 Merlin 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 11/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 18:00 Merlin 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 21:00 Strážce pořádku 11/13 [i] 22:00 Strážce pořádku 12/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 00:55 Strážce pořádku 11/13 [i] 01:50 Strážce pořádku 12/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 4/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 2 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Technické vymoženosti 23 [i] 16:55 Technické vymoženosti 24 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 11 [i] 21:55 Pět nejhorších žraločích útoků [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 4/8 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 61/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 19/22 [i] 10:20 Jalna 4/16 [i] 11:10 Svatba [i] 11:40 Děvče za všechny peníze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 3/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 12/39 [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 22:00 Na cestě po Oromsku [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 ČT Live - Greenhorns [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:30 Z metropole [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duo Synergy 05:30 Hledání ztraceného času 1 [i] 05:50 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:25 Folklorika [i] 06:55 Přidej se [i] 07:10 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 13/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 12/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 825/2379 [i] 11:10 Příchod barbarů 2/4 [i] 12:00 Hudební studio M [i] 12:30 F. Kreisler [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 13/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 826/2379 [i] 15:00 Příchod barbarů 3/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Děti ve válce 1/2 [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:30 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina V 2/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Děti ve válce 2/2 [i] 21:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:40 Mlčení Lorny [i] 00:25 Boyz II Men [i] 01:25 Egypt - Sledujeme vás [i] 02:20 Inventura Febia [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:35 Sólo pro... Hm... [i] 04:10 Toulky krajem [i] 04:25 Existenciální blues Josefa Kainara [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 16 [i] 09:35 Záhadná žena: Hra [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger III 1 [i] 13:35 Vražedná čísla V 11 [i] 14:30 Kobra 11 XIV 14 [i] 15:35 Krok za krokem III 4 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 38 [i] 18:30 Ulice 1961 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:15 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VII 18 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:55 Mrtvá zóna V 10 [i] 01:45 Bujné fantazie 6 [i] 02:10 Novashopping 02:50 Střepiny [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 Will & Grace VII 16 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 20 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 7 [i] 12:10 Policejní divize IV 22 [i] 13:10 M*A*S*H 2 [i] 13:45 Kutil Tim II 12 [i] 14:15 Přátelé VI 24 [i] 14:45 Ochrana svědků I 7 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 40 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 8 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 17 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:45 Čistá láska 55/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 110/190 [i] 07:25 Dharma a Greg II. 12-13/24 [i] 08:35 Vražedný inštinkt [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová I. 1-2/175 [i] 13:40 Rebeli na strednej 29/135 [i] 14:35 Rany z lásky 205/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 111/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 56/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 14-15/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 30/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 125/194 [i] 20:55 V náručí diabla 71/182 [i] 21:50 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 23:45 Frasier V. 22/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 125/194 [i] 01:00 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 02:40 Frasier V. 22/24 [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová I. 1/175 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Kung Phooey! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:55 Agent 117 [i] 15:45 Metropolitan [i] 17:35 Zelený drak [i] 19:35 Vášeň a cit [i] 21:40 Únik z Alcatrazu [i] 23:20 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:55 Čtyři psi hrají poker [i] 02:30 Šikana [i] 04:20 Temné stíny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:25 Sport trip [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:50 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Tenis [i] 20:45 All Sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Tenis [i] 00:10 Eurosport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 7 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 18 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 19 [i] 09:10 Rookie Blue 1 9 [i] 10:10 Rookie Blue 1 10 [i] 11:10 Ochránce 3 8 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 8 [i] 13:10 Smrtelné setkání [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 11 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 5 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 9 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 12 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 8 [i] 22:00 Bratři a sestry 1 2 [i] 23:00 Bratři a sestry 1 16 [i] 00:00 Diagnóza vražda 8 4 [i] 01:00 Diagnóza vražda 8 5 [i] 02:00 Únos za bílého dne [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 8 [i] 07:15 Budapešť nadivoko [i] 08:15 Mravenci vědí všechno 6 [i] 08:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 16 [i] 09:10 Buď já nebo pes 74 [i] 10:05 Večeře na chalupě - speciál [i] 11:05 Test osobnosti 1 [i] 12:10 Test osobnosti 2 [i] 13:05 Za zavřenými dveřmi 6 [i] 14:05 Vzestup peněz 6 [i] 15:05 Návrat bílých lvů [i] 16:05 Když se Země zatřese 6 [i] 17:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 1 [i] 17:45 Dítě naší doby: Příběhy dětí 2 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 39 [i] 19:30 Lodě, které změnily svět 1 [i] 20:25 Objevy starověku 3 [i] 21:20 Ztracená města starověku 1 [i]