Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 35/39 [i] 06:40 Scooby Doo II. 7/16 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 19/54 [i] 07:30 Alf I. 6/25 [i] 07:55 Good Burger [i] 10:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Rebelka proti svojej vôli [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Superkočky v akcii [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále - LIVE [i] 22:50 Chladná pomsta [i] 00:40 Predurčený zabíjať [i] 02:20 Hlava nehlava [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora II. [i] 06:15 Zmenáreň [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Garfield [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Zbojnícke fašiangy 3/3 [i] 09:20 V zajatí lásky [i] 10:25 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Horali [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 16:55 Šláger na šláger [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 21 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Futbalista roka 2010 [i] 21:35 Indián [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:10 Extra [i] 01:40 Indián [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostné správy [i] 06:05 S Jakubom na rybách [i] 06:30 Televíkend [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Sv.liturgia na Krížupoklonnú nedeľu [i] 12:00 Kapura [i] 12:40 Farmárska revue [i] 13:00 Pestúni zvierat 4 [i] 13:25 História vedy 5/6 [i] 14:30 Na vysokej skale [i] 15:20 Orientácie [i] 15:50 Slovo [i] 16:00 Família [i] 16:30 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 16:55 Bez problémov [i] 18:25 Večerníček 3/13 [i] 18:35 Poklady.sk [i] 18:50 Mimo času 1/10 [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 1/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:05 Slovo [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Svadby ako remeň [i] 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Tučný Albert [i] 10:00 Glee 11,12 [i] 11:50 Stratené duše IV. 1 [i] 13:00 Hovorme o sexe 6 [i] 13:30 Zločiny z vášne [i] 15:30 Prístav nádeje [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Kapor na torte [i] 23:15 Denná hliadka [i] 01:55 Knight Rider 14 [i] 02:35 Svadby ako remeň [i] 04:15 Napoleon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Siska 36 [i] 06:30 Magnum IV. 12,13 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 47,48 [i] 10:00 Siska 37 [i] 11:15 60 MINÚT [i] 12:30 Anastázia: Annino tajomstvo 1,2/2 [i] 16:40 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 19:00 Simpsonovci V. 7,8 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 22:00 Casanova 1,2/2 [i] 01:20 Simpsonovci V. 7,8 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 3/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 4/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 8/8 [i] 09:00 Pán času III. 1/14 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 13/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 14/22 [i] 12:00 Pán času III. 4/14 [i] 13:05 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 14:00 Largo II. 8/13 [i] 15:00 Obhájci 1/14 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 11/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 12/16 [i] 17:00 Largo II. 9/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 4/21 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 8/10 [i] 20:00 Obhájci 2/14 [i] 21:00 Post Mortem 6/8 [i] 22:05 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 00:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 5/13 [i] 01:05 Dr. House VI. 4/21 [i] 02:00 Obhájci 2/14 [i] 02:45 Sestra Hawthornová 8/10 [i] 03:30 Svatba mého nejlepšího přítele [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Technické vymoženosti 23 [i] 07:45 Technické vymoženosti 24 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 10 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 23 [i] 15:05 Technické vymoženosti 24 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Přežili svou smrt [i] 23:45 Odvážlivci [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Technické vymoženosti 23 [i] 03:10 Technické vymoženosti 24 [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Průmyslový fanatik [i] 04:35 Průmyslový fanatik [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O třech stříbrných hřebenech [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 13/26 [i] 07:10 Tancuj, tancuj 2/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 4/8 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo profesorky Jany Svobodové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:00 Tajemství proutěného košíku 6/13 [i] 14:30 Komedie s Klikou [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Svět ČT [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:25 Film o filmu Odcházení - Noční balábile Jiřího Kyliána [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Svět ČT [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Tam, kde jsem nikdy nebyl [i] 01:50 13. komnata Petra Koukala [i] 02:15 Všechnopárty [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... Marka Míková [i] 05:10 Náš člověk na Seychellách [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Chcete je? [i] 06:05 Cesty víry [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 1 [i] 09:30 Žijeme s vírou [i] 10:30 Poklady světa [i] 10:45 Bahrajn [i] 11:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Náš venkov [i] 12:50 Království divočiny [i] 13:20 Kamera na cestách [i] 14:10 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 2/4 [i] 14:55 Mizející místa domova [i] 15:15 Krásy evropského pobřeží [i] 15:20 Dr. Rentz [i] 15:50 Svět umění [i] 16:35 Cesty víry [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:30 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Jaromíra Hniličky [i] 17:55 Cesta na Vostok [i] 18:25 Divadlo žije! [i] 18:55 Za vesnickými muzikanty [i] 19:25 Kultura.cz [i] 19:50 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 20:00 Energie pro život - Feng Šuej [i] 20:45 Na plovárně s Petrem Robejškem [i] 21:15 Důkaz [i] 22:55 Pravá krev II 5/12 [i] 23:50 Svět umění [i] 00:45 Musicblok [i] 01:10 Sabotáž [i] 01:40 Šumná města [i] 02:05 Hledám práci [i] 02:30 Žijeme s vírou [i] 03:30 Sešli se... [i] 04:20 Za svědky minulosti [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:45 Baby Looney Tunes II 12 [i] 06:10 Batman vítězí II 7 [i] 06:35 Spongebob v kalhotách 8 [i] 07:05 Skippy 28 [i] 07:30 Velká cena Austrálie [i] 10:10 Druhý tah pěšcem [i] 11:45 Král zlodějů [i] 13:05 Propadlí lásce [i] 15:10 Copak je to za vojáka... [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:40 Žhavé výstřely Febiofestu 2011 [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 V řetězech [i] 01:25 Novashopping 02:00 DO-RE-MI [i] 03:40 Stefanie V 48, 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:45 Pokémon: Diamant a perla XI 10 [i] 07:10 Mickeyho klubík II 22 [i] 07:45 M*A*S*H 254 [i] 08:15 Svět ve válce 3 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 255 [i] 10:25 M*A*S*H 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedokonalé zločiny I 3 [i] 13:55 Maska [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IV [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 ŠÉFKA [i] 21:50 Moulin Rouge [i] 00:30 Impérium [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Opposite sex [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:15 Čistá láska 54/170 [i] 08:25 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 H2O: Stačí pridať vodu 22/26 [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica I. 22/22 [i] 12:10 Zločiny na mori I. 22/26 [i] 13:30 Columbo I. 2/7 [i] 14:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 24/129 [i] 16:20 Čistá láska 55/170 [i] 17:20 Priateľky [i] 18:00 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 20:00 Súkromné pasce: Ukradnutá spermia [i] 21:10 Miluj suseda svojho [i] 22:50 Skutočný príbeh: Vražedný inštinkt [i] 00:30 Súkromné pasce: Ukradnutá spermia [i] 01:50 Columbo I. 2/7 [i] 03:00 Zločiny na mori I. 22/26 [i] 03:55 Ružové okuliare [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 2 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 14:00 Dokonalí andílkové [i] 15:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:25 Podvedený osud [i] 19:10 Zákon pomsty [i] 21:15 Oněgin [i] 23:10 Kokoda [i] 00:40 Ubaleno v Kansasu [i] 02:05 Virus 1.0 [i] 03:35 Temné stíny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 11:00 Veslování [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 18:00 Motorismus [i] 18:45 Curling [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Námořní hlídka 4 7 [i] 06:20 Inspektor máma [i] 08:20 Bratři a sestry 2 7 [i] 09:20 Bratři a sestry 2 8 [i] 10:20 Bratři a sestry 2 9 [i] 11:20 Bratři a sestry 2 10 [i] 12:20 Bratři a sestry 2 11 [i] 13:20 Danielova dcera [i] 15:10 Honička s osudem [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 7 [i] 21:00 Bratři a sestry 1 2 [i] 22:00 Bratři a sestry 1 16 [i] 23:00 První liga [i] 01:00 Dobrá manželka 2 7 [i] 02:00 Promlčené zločiny [i] 03:50 Obraz mrtvého [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Prehistorický park 4 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 07:20 Zvířata v děloze 1 [i] 08:10 Unášen divokou vodou 5 [i] 09:05 Jaro na chalupě - speciál [i] 10:05 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 12:05 Mé dítě nemluví [i] 13:05 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 13:45 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 14:25 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 52 [i] 16:30 Mistři švindlu v Americe 3 [i] 17:00 Mistři švindlu v Americe 4 [i] 17:35 Lonely Planet - Rozený cestovatel 3 [i] 18:05 Vraky snů 21 [i] 18:35 Vraky snů 22 [i] 19:10 Budování říše 15 [i] 20:05 Zmizelé světy 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 12 [i] 21:55 Divoký západ 3 [i] 22:55 Z deníku uprchlíka 9 [i] 23:55 Forenzní faktor 5 [i] 00:55 Bitevní lodě 3 [i] 02:00 Unášen divokou vodou 5 [i] 02:55 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 03:55 Zmizelé světy 2 [i] 04:50 Manchester United - Vzestup Rudých ďáblů [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Loupež v Brooklynu [i] 07:25 Amelia [i] 09:15 Karlík a hřiště snů [i] 11:00 Poslední čas na lásku [i] 12:30 Zavěste, prosím [i] 14:05 Ženy v pokušení [i] 16:00 Einstein a Eddington [i] 17:35 Box [i] 19:30 Před kamerou 14 [i] 20:00 Pevné pouto [i] 22:15 Impérium - Mafie v Atlantic City 11 [i] 23:10 Spartakus 1 [i] 00:15 Hrdost a sláva [i] 02:25 Hory zalité krví [i] 03:50 Vítejte v džungli [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Splyň se mnou [i] 07:30 Před kamerou 13 [i] 08:00 Doba ledová [i] 09:20 Fanoušci [i] 10:50 Pohádky na dobrou noc [i] 12:30 Vychovávat Hope 5 [i] 12:55 Vychovávat Hope 6 [i] 13:20 Vychovávat Hope 7 [i] 13:40 Vychovávat Hope 8 [i] 14:05 Policajt ze sámošky [i] 15:35 Monstra vs. Vetřelci