Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 5/13 [i] 05:35 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 34/39 [i] 05:55 Scooby Doo II. 6/16 [i] 06:15 Flintstonovci v akcii 18/54 [i] 06:40 Trapasy mojej sestry III. 19-20/22 [i] 07:35 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 09:15 Dva a pol chlapa II. 10-11/24 [i] 10:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále [i] 12:30 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 13:35 Klamár, klamár [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále - LIVE [i] 22:50 Constantine [i] 00:50 Obchodník so smrťou [i] 03:40 Zamorenie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:15 Willy Fog [i] 07:40 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Stratené mesto [i] 09:35 Hannah Montana II. 20/30 [i] 10:00 Hannah Montana II. 21/30 [i] 10:25 Srdce [i] 11:30 Planéta Zem zhora II. [i] 12:35 TOP STAR Extra [i] 13:30 Autosalón [i] 13:55 Anička Jurkovičová 3/3 [i] 15:15 Obdobia lásky 7/12 [i] 17:00 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 20 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Sľub [i] 22:50 Highlander - Zdroj [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová [i] 01:15 Sľub [i] 02:45 Highlander - Zdroj [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:09 Záver vysielania 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Extr@ English 27/30 [i] 09:15 GEN.sk [i] 09:30 Maradona podľa Kusturicu [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Navždy a večne 4/7 [i] 13:45 Nie si sám [i] 14:20 Nie si sama [i] 14:45 Poltón [i] 15:25 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Zelená revue [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Tanečná skupina roka [i] 18:15 Pestúni zvierat 4 [i] 18:45 Večerníček 2/13 [i] 18:55 Ranč [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 História vedy 5/6 [i] 21:00 Pesničkári po rokoch [i] 21:15 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 8/12 [i] 22:35 11.ročník benefičného galavečera Trebbia [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Kráľovstvo surikát II. 10,11 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Timon a Pumbaa [i] 07:25 Gumkáči III. [i] 07:50 Barbie a Pegasovo kúzlo [i] 09:30 Profesionáli VI. 3 [i] 10:15 Áno, šéfe! [i] 11:15 Šéfka [i] 13:00 Kapor na torte [i] 14:15 Kámo, kde mám fáro? [i] 16:00 Kliatba múmie [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 James Bond: Casino Royale [i] 23:00 District 9 [i] 01:30 Gangy New Yorku [i] 04:10 District 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Oči teroru [i] 08:00 Magnum IV. 10,11 [i] 10:00 Doktorka Quinnová 45,46 [i] 12:00 Siska 36 [i] 13:20 "Ducháček to zařídí" [i] 15:00 Zbohom, láska [i] 17:00 Oči teroru [i] 19:00 Simpsonovci V. 5,6 [i] 20:00 Sny o smrti [i] 22:00 Profesionáli VI. 3 [i] 22:45 Simpsonovci V. 5,6 [i] 23:40 Webmaster [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 Magnum IV. 10,11 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 1/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 2/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 7/8 [i] 09:00 Pán času II. 13/13 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 11/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 12/22 [i] 12:00 Pán času III. 3/14 [i] 13:05 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 14:05 Largo II. 7/13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 9/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 10/16 [i] 17:00 Largo II. 8/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 4/23 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 7/10 [i] 20:00 Obhájci 1/14 [i] 21:00 CSI: New York VII. 4/17 [i] 22:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 23:05 Californication II. 4/12 [i] 23:40 Zakázané metody 4/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 4/17 [i] 01:15 Obhájci 1/14 [i] 02:10 Sestra Hawthornová 7/10 [i] 02:55 Californication II. 4/12 [i] 03:25 Zakázané metody 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 09:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Průmyslový fanatik [i] 12:45 Černé nebe 11 [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 3 [i] 15:05 Pátá rychlost 4 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Průmyslový fanatik [i] 19:40 Průmyslový fanatik [i] 20:05 Pátá rychlost 5 [i] 20:35 Pátá rychlost 6 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Léto se žralokem [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 10 [i] 00:40 Odvážlivci [i] 01:35 Jak se to dělá [i] 03:00 Dvojí přežití [i] 04:00 Pátá rychlost 5 [i] 04:30 Pátá rychlost 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Kde peníze pomáhají [i] 06:00 Babar 12/26 [i] 06:20 Willy Fog na cestě kolem světa 12/26 [i] 06:50 Věda je detektivka 10/26 [i] 07:20 Watch Cecilia 7/8 [i] 07:35 Kapitolky o havěti [i] 07:50 Brendan a tajemství Kellsu [i] 09:05 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 10:00 Pyramida hrůzy [i] 11:45 Film o filmu Odcházení - Noční balábile Jiřího Kyliána [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Mlýn na červené řece [i] 15:20 Sever a Jih 6/12 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 9/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Ceny Thálie 2010 [i] 21:25 Bídníci [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Nebezpečný útěk [i] 01:20 Californication III 6/12 [i] 01:50 ČT Live - Pocta Petru Mukovi [i] 03:45 Pošta pro tebe [i] 04:35 Po stopách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Relikviář svatého Maura [i] 05:40 Intolerance [i] 06:10 MIG-25 [i] 07:00 Italské letectvo za 2. světové války [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Artmix [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Musicblok [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:05 Čtenářský deník... Marka Míková [i] 13:15 Knižní svět [i] 13:50 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 4/4 [i] 14:45 Havajské ostrovy - ráj velryb [i] 15:35 Tisíc let české myslivosti [i] 16:00 Příběhy domů [i] 16:30 Hudební toulky se Zdeňkem 2/6 [i] 16:50 Chyťte zloděje ...ale toho pravého! [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:25 Kultura.cz [i] 19:50 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 20:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2006 [i] 22:05 Šumná města [i] 22:30 Zrcadlení [i] 23:25 Mimo rámec [i] 23:40 Kolo v Pekingu [i] 01:30 Na plovárně s Janem Dungelem [i] 01:55 Filmkompas [i] 03:20 Pop Session 4/5 [i] 04:15 O češtině [i] 04:30 Za svědky minulosti [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Pirátova rodinka 2 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 35, 36 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 22 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 7 [i] 08:00 Přežil jsem 1 [i] 08:50 Tučňáci z Madagaskaru 19 [i] 09:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Eva tropí hlouposti [i] 14:10 Táta za všechny peníze [i] 16:05 Tvoje, moje a naše [i] 17:55 Občanské judo [i] 18:20 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:40 Žhavé výstřely Febiofestu [i] 22:45 Návrat domů [i] 00:45 Nahé hříchy [i] 03:15 Novashopping 03:50 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 9 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 21 [i] 08:05 M*A*S*H 253 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 ŠÉFKA [i] 11:40 Sbohem, lásko [i] 13:50 Sopka [i] 16:05 Julie Lescautová VI 10 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Doblba! [i] 22:30 Poslední skaut [i] 00:50 Clona [i] 02:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:30 Bzzz!!! [i] 06:25 Chuťovky [i] 07:20 Priateľky [i] 07:55 Čistá láska 53/170 [i] 09:05 Bláznivé leto [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 H2O: Stačí pridať vodu 21/26 [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica I. 21/22 [i] 12:50 Zločiny na mori I. 21/26 [i] 14:05 Columbo I. 1/7 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 23/129 [i] 17:00 Čistá láska 54/170 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy I. 2/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 21:40 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 23:30 Pochybná sláva [i] 01:40 Columbo I. 1/7 [i] 02:55 Zločiny na mori I. 21/26 [i] 03:40 V tieni [i] 04:00 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Ulovit miliardáře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Špióni [i] 14:00 Kung Phooey! [i] 15:50 Exploze [i] 17:30 Klára a já [i] 19:05 Zkouška dospělosti [i] 20:50 Královna koření [i] 22:35 Čtyři psi hrají poker [i] 00:10 Odsouzeni k boji [i] 01:40 Poslední mise [i] 04:20 Ztraceni v lásce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Krasobruslení [i] 13:30 Krasobruslení [i] 14:30 Cyklistika [i] 18:00 Veslování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:30 Krasobruslení [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium 4 12 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8 2 [i] 07:20 Diagnóza vražda 8 3 [i] 08:20 Námořní hlídka 4 4 [i] 09:20 Námořní hlídka 4 5 [i] 10:20 Námořní hlídka 4 6 [i] 11:20 Být Erikou 2 11 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 7 [i] 13:20 Kaliforňané [i] 15:10 Uloupená nevinnost [i] 17:00 Rookie Blue 1 9 [i] 18:00 Rookie Blue 1 10 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 7 [i] 20:00 Právo a pořádek 8 8 [i] 21:00 První liga [i] 23:00 Honička s osudem [i] 00:50 Útěk za spravedlností [i] 03:40 Danielova dcera [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Muž divočiny 19 [i] 06:00 Laos 1 [i] 06:35 Laos 2 [i] 07:10 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 08:05 Vraky snů 5 [i] 08:35 Vraky snů 6 [i] 09:05 Prehistorický park 4 [i] 10:05 Kdo přežije Armagedon 4 [i] 11:05 Jak přežít Everest 3 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 7 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 8 [i] 13:20 Muzeum života 6 [i] 14:35 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 15:40 Těžké stroje 1 [i] 16:40 Mistři švindlu v Americe 1 [i] 17:10 Mistři švindlu v Americe 2 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 8 [i] 18:00 Vraky snů 19 [i] 18:30 Vraky snů 20 [i] 19:05 Budování říše 14 [i] 20:00 Zmizelé světy 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 11 [i] 21:55 Strach ze tmy 1 [i] 22:55 Strach ze tmy 2 [i] 23:50 Den po pohromě 1 [i] 00:55 Den po pohromě 2 [i] 01:45 Udržitelnost v praxi - Vodní hospodářství 4 [i] 03:00 Zmizelé světy 1 [i] 03:50 Budování říše 14 [i] 04:45 Těžké stroje 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 08:00 Julie a Julia [i] 10:05 Filmy a filmové hvězdy III. 12 [i] 10:30 Vzhůru do oblak [i] 12:05 Starý páky [i] 13:35 Rok jedna [i] 15:15 Avatar [i] 17:55 Celine: Očima světa [i] 20:00 Amelia [i] 21:50 Terminator Salvation [i] 23:45 Dorian Gray [i] 01:35 Zprávy TV Onion [i] 03:05 Desátý kruh [i] 04:30 Filmy a filmové hvězdy III. 12 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Star Trek VIII: První kontakt [i] 07:45 Strom v srdci [i] 09:10 Bratři Bloomovi [i] 11:00 Velký Buck Howard [i] 12:30 S tebou je mi líp 9 [i] 12:50 S tebou je mi líp 10 [i] 13:10 S tebou je mi líp 11 [i] 13:40 Den, kdy se zastavila Země [i] 15:20 Joeův palác [i] 17:15 Vychovávat Hope 8 [i] 17:35 2012 [i] 20:10 Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase [i] 21:30 Vincentův svět VII. 6