Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Pavučina smrti [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 5/22 [i] 12:00 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 11/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 11/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 7/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 75/180 [i] 21:00 Tajný agent [i] 22:45 Bozk draka [i] 00:20 Red Bull Crashed Ice Quebec 2011 [i] 00:30 Ochrancovia [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli V 3/5 [i] 11:10 Sladká Valentína 25/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 355/357 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 138/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 19 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Svedectvá vraždy: Hoď kameňom, kto si bez viny [i] 23:50 Profesionáli V 3/5 [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:05 Svedectvá vraždy: Hoď kameňom, kto si bez viny [i] 03:45 Sila lásky II. 355/357 [i] 04:35 Sila lásky IV. 138/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:09 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Z hôr, lesov a lúk [i] 11:20 Zmenil tvár Šanghaja [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:45 Moderná architektúra na Slovensku [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:15 Sviečková manifestácia [i] 16:50 Jozef Mokoš a jeho lásky [i] 17:10 Energetika [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 1/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Na križovatke sk+cz [i] 21:30 GEN.sk [i] 21:45 Navždy a večne 4/7 [i] 22:15 Maradona podľa Kusturicu [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Life: Najbohatší policajt II. 1/21 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 29 [i] 10:00 Chutíš mi - Deň štvrtý [i] 11:00 Profesionáli III. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 14:00 Kosti V. 21 [i] 15:00 Kosti IV. 22 [i] 16:00 Chutíš mi - Finále [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 30 [i] 21:15 Kliatba múmie [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Kámo, kde mám fáro? [i] 01:50 Temná pravda [i] 03:20 Chutíš mi - Finále [i] 04:00 Panelák VII. 30 [i] 04:50 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 30,31 [i] 06:30 Červené ruže 145 [i] 07:15 Matlock I. 17,18 [i] 09:15 A-Team 37,38 [i] 11:20 MacGyver 57 [i] 12:30 M*A*S*H 187,188 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 18 [i] 14:30 Panelák VII. 29 [i] 15:50 A-Team 37,38 [i] 18:00 M*A*S*H 187,188 [i] 19:00 Simpsonovci V. 3,4 [i] 20:00 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 23:30 Erotic Nation [i] 00:45 Tequila a Bonetti 4 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 9/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 08:00 Merlin 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 9/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 13:00 Merlin 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 10/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 18:00 Merlin 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 21:00 Sběratel kostí [i] 23:15 Myšlenky zločince V. 16/22 [i] 00:15 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 01:10 Sběratel kostí [i] 03:15 Myšlenky zločince V. 16/22 [i] 04:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 1 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Technické vymoženosti 23 [i] 20:35 Technické vymoženosti 24 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Technické vymoženosti 23 [i] 02:10 Technické vymoženosti 24 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 60/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 18/22 [i] 10:20 Jalna 3/16 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Arabela 1/39 [i] 18:40 Evropské pexeso 12/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 7/13 [i] 21:00 13. komnata Petra Koukala [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot [i] 00:05 Město žen I 9/24 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Silvestr až do dna aneb s Čmaňou půlnoc nepropásnete [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Alois Šiška [i] 06:30 Terra musica 07:00 Křesťanský magazín [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:50 JÁDRO [i] 10:55 Předivo života [i] 11:25 Tvary přírody 1/6 [i] 12:00 Folková setkání 2001 [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 JÁDRO [i] 14:50 Předivo života [i] 15:20 Tvary přírody 2/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Krásy evropského pobřeží [i] 16:10 Havajské ostrovy - ráj velryb [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:30 Tisíc let české myslivosti [i] 18:00 Pop Session 4/5 [i] 18:55 Moje rodina V 1/14 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 4/4 [i] 21:10 Italské letectvo za 2. světové války [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:10 Flight of the Conchords I 6/12 [i] 23:40 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 3/3 [i] 00:05 Prefíkaná vdova [i] 01:30 Q [i] 02:00 Sólo pro... Poslední výstřel - Speciál [i] 02:25 Vzkaz Petra Skoumala [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Chcete je? [i] 03:05 Karel Kryl v Ostravě [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Podivuhodný svět [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Česko Slovenská SuperStar [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 25 [i] 13:40 Vražedná čísla V 10 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 13 [i] 15:35 Krok za krokem III 3 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 37 [i] 18:30 Ulice 1960 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 22:00 Žhavé výstřely Febiofestu [i] 22:05 Zlodějská partie [i] 00:10 Jesse Stone: Radikální změna [i] 01:45 Novashopping 02:20 Tabu [i] 03:50 Stefanie V 46, 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 252 [i] 08:40 Will & Grace VII 15 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 19 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 6 [i] 12:10 Policejní divize IV 21 [i] 13:10 M*A*S*H 253 [i] 13:40 Kutil Tim II 11 [i] 14:15 Přátelé VI 23 [i] 14:45 Ochrana svědků I 6 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Aféry [i] 21:00 Partička [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Skandální odhalení [i] 01:25 Solaris [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 173 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 203/230 [i] 05:45 Čistá láska 52/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 109/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 10-11/24 [i] 08:30 Nespútaný anjel 124/194 [i] 09:20 V náručí diabla 70/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 129-130/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 28/135 [i] 14:35 Rany z lásky 204/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 110/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 53/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 12-13/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 29/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:40 Stepfordské paničky [i] 22:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 23:25 Zákon ulice [i] 01:20 Na streche [i] 02:10 L.O.V.E. [i] 02:45 PROMINENTI [i] 03:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 04:00 Sudkyňa Hatchettová III. 129-130/130 [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Čas minulosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vůle přežít [i] 14:00 Zmizení [i] 16:00 Pád nebes [i] 17:55 Coronado [i] 19:30 2 Bobule [i] 21:20 Agent 117 [i] 23:10 Virus 1.0 [i] 00:40 Šikana [i] 02:30 Mé druhé já [i] 04:00 Swing [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Krasobruslení [i] 13:30 Krasobruslení [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Cyklistika [i] 22:00 Timbersports [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 6 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 17 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 18 [i] 09:10 Transplantační jednotka 12 [i] 10:10 Transplantační jednotka 13 [i] 11:10 Ochránce 3 7 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 7 [i] 13:10 Útěk za spravedlností [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 7 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 10 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 4 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 8 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 12 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 7 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 12 [i] 01:00 Diagnóza vražda 8 4 [i] 02:00 Médium 4 9 [i] 03:00 Médium 4 10 [i] 04:00 Médium 4 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Muž divočiny 18 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 7 [i] 07:10 Devátý život kočky divoké [i] 07:50 Aristokrat mezi hady [i] 08:25 Dunaj - Modrá stuha Evropy 15 [i] 09:00 Buď já nebo pes 73 [i] 09:55 Tři hladoví hoši 9 [i] 10:25 Svět panenek [i] 11:00 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 12:00 Stroj, který nás stvořil [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 5 [i] 14:10 Vzestup peněz 5 [i] 15:10 Muž divočiny 19 [i] 16:15 Když se Země zatřese 5 [i] 17:20 Test osobnosti 2 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 38 [i] 19:20 Po proudu Yukonu [i] 20:25 Objevy starověku 2 [i] 21:20 Poslední vyhynutí [i] 22:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 9 [i] 22:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 10 [i] 23:20 Bojové jednotky 25 [i] 23:50 Bojové jednotky 26 [i] 00:20 Z deníku uprchlíka 5 [i] 01:15 Pravdivé příběhy 10 [i] 02:15 Jednotka pro vyšetřování nehod 9 [i] 02:45 Jednotka pro vyšetřování nehod 10 [i] 03:15 Pohromy století 34 [i] 04:05 Zvířecí rekordmani 38 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 07:25 Kurýr [i] 08:55 Slečna zamilovaná [i] 10:35 Scooby-Doo: Abrakadabra! [i] 11:50 Bílý lovec, černé srdce [i] 13:40 Twilight sága: Nový měsíc [i] 15:50 Srovnat páteř, srovnat život [i] 16:20 Útěk na Horu čarodějnic [i] 18:00 Filmy a filmové hvězdy III. 12 [i] 18:25 Management