Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Zabijak na poschodí [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 4/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 10/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 10/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 6/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 74/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Žralok útočí: Ľudožrút [i] 00:30 Vzbura [i] 02:00 Las Vegas: Kasíno I. 10/23 [i] 02:40 Dr. House III. 8/24 [i] 03:20 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:20 Uragán [i] 10:15 Profesionáli V 2/5 [i] 11:10 Sladká Valentína 24/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky II. 354/357 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 137/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 18 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 6/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 2/16 [i] 23:10 Osudom skúšaní [i] 23:35 Profesionáli V 2/5 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:10 Otázka rešpektu 6/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 2/16 [i] 03:40 Halali [i] 04:05 Sila lásky II. 354/357 [i] 04:55 Sila lásky IV. 137/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Rýchliková rozprávka [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Z hôr, lesov a lúk [i] 11:20 Čas grimás [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 13:25 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 14:10 Spektrum vedy [i] 14:40 Večer plný secesie [i] 16:05 S Jakubom na rybách [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zmenil tvár Šanghaja [i] 21:20 Večer na tému [i] 22:50 Moderná architektúra na Slovensku [i] 23:45 Polícia [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 28 [i] 10:00 Chutíš mi - Deň tretí [i] 11:00 Profesionáli III. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Life: Najbohatší policajt II. 1/21 [i] 14:00 Stratené duše I. 12 [i] 15:00 Kosti I. 12 [i] 16:00 Chutíš mi - Deň štvrtý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 29 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 2 [i] 22:30 Klamári II. 17 [i] 23:30 ČREPINY [i] 00:00 Profesionáli VI. 3 [i] 00:50 Keby bolo keby 2 2 [i] 01:45 Klamári II. 17 [i] 02:25 Chutíš mi - Deň štvrtý [i] 03:00 Panelák VII. 29 [i] 03:55 Tajný sen [i] 04:25 Božská mrcha I. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 28,29 [i] 06:30 Červené ruže 144 [i] 07:15 Matlock I. 15,16 [i] 09:15 A-Team 35,36 [i] 11:20 MacGyver 56 [i] 12:30 M*A*S*H 185,186 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda IV. 17 [i] 14:30 Panelák VII. 28 [i] 15:50 A-Team 35,36 [i] 18:00 M*A*S*H 185,186 [i] 19:00 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 20:00 Choď na to! [i] 22:15 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 00:10 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 00:55 Navarro II. 2 [i] 02:20 Choď na to! [i] 04:00 Červené ruže 144 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 8/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 08:00 Merlin 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 8/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 13:00 Merlin 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 9/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 18:00 Merlin 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 21:00 Obhájci 12/14 [i] 22:00 Dr. House VI. 4/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 15/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 00:55 Obhájci 12/14 [i] 01:50 Dr. House VI. 4/21 [i] 02:40 Myšlenky zločince V. 15/22 [i] 03:25 Joan z Arkádie II. 2/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 10 [i] 10:00 Nutné k přežití - Pilot [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 2 [i] 21:00 Přežili svou smrt [i] 21:55 Odvážlivci [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 59/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 17/22 [i] 10:20 Jalna 2/16 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 2/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Sanitka 2/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 11/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 12/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Milenky II 3/6 [i] 00:20 Na cestě po Matabelsku [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:45 Náš venkov [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Na plný pecky 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 2/35 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:38 Škola snů 11/13 [i] 10:15 Nechte mě bejt! Pedofil [i] 10:40 Rodina a já [i] 11:05 Nakupuj, dokud nepadneš [i] 12:00 Bez napětí [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Medicína pro 21. století [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:32 Škola snů 12/13 [i] 13:55 Nechte mě bejt! Nebezpečný nález [i] 14:15 Rodina a já [i] 14:50 Báječný svět k nepřežití "Duhoví" a ti druzí [i] 15:10 Energie pro život - Feng Šuej [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Interpelace [i] 16:55 Alois Šiška [i] 17:30 Tvary přírody 1/6 [i] 18:00 Blues Alive [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Moje rodina [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Můj pradědeček Čingischán [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub [i] 00:15 Pohled společnosti Parallax [i] 01:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Continental Singers [i] 03:15 Za svědky minulosti [i] 03:30 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:45 Návštěva u paní Tussaudové [i] 04:00 Posezení s Janem Burianem [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 15 [i] 09:30 Můj obr [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 24 [i] 13:40 Vražedná čísla V 9 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 12 [i] 15:35 Krok za krokem III 2 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 36 [i] 18:30 Ulice 1959 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 252 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Žhavé výstřely Febiofestu [i] 23:00 Hrozba smrti [i] 01:10 Beze stopy IV [i] 01:55 Novashopping 02:35 Walker Texas Ranger II 24 [i] 03:40 Stefanie V 44, 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 251 [i] 08:40 Will & Grace VII 14 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 18 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 5 [i] 12:10 Policejní divize IV 20 [i] 13:10 M*A*S*H 252 [i] 13:40 Kutil Tim II 10 [i] 14:15 Přátelé VI 22 [i] 14:45 Ochrana svědků I 5 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Stella Zázvorková [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 4 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Sladká svoboda [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Na čem záleží 171 [i] 04:45 Na čem záleží 172 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 202/230 [i] 05:45 Čistá láska 51/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 108/190 [i] 07:20 Dharma a Greg II. 8-9/24 [i] 08:30 Nespútaný anjel 123/194 [i] 09:20 V náručí diabla 69/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 127-128/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 27/135 [i] 14:35 Rany z lásky 203/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 109/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 52/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 10-11/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 28/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 124/194 [i] 20:55 V náručí diabla 70/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 14/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 12/12 [i] 23:35 Frasier V. 21/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 124/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 14/15 [i] 01:55 Sestrička Jackie II. 12/12 [i] 02:20 Frasier V. 21/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 127-128/130 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Otec Naděje [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 14:00 Ulovit miliardáře [i] 15:45 Hodinu nevíš... [i] 17:40 Fantom opery [i] 20:10 Špióni [i] 22:00 Zmizení [i] 23:50 Poslední mise [i] 01:30 Štvanec [i] 03:05 Krajina střelců [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Krasobruslení [i] 13:30 Krasobruslení [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Cyklistika [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 5 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 16 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 17 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7 24 [i] 10:10 Diagnóza vražda 8 1 [i] 11:10 Ochránce 3 6 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 6 [i] 13:10 Uloupená nevinnost [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 9 [i] 18:00 Diagnóza vražda 8 3 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 7 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 10 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 22:50 Médium 4 9 [i] 23:50 Médium 4 10 [i] 00:50 Médium 4 11 [i] 01:50 Médium 4 12 [i] 02:50 Diagnóza vražda 8 3 [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 6 [i] 07:15 Panonská poušť [i] 07:55 Ochránci dropa velkého [i] 08:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 14 [i] 09:10 Buď já nebo pes 72 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 7 [i] 10:40 Tři hladoví hoši 8 [i] 11:15 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 12:10 Nebezpečné planetky [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 4 [i] 14:05 Vzestup peněz 4 [i] 15:05 Muž divočiny 18 [i] 16:10 Když se Země zatřese 4 [i] 17:10 Test osobnosti 1 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 37 [i] 19:20 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 20:20 Objevy starověku 1 [i] 21:20 Charles Darwin a strom života [i] 22:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 7 [i] 22:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 8 [i] 23:25