TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Najlepšia družička [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 1/22 [i] 12:05 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 7/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 7/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 3/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 72/180 [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Partička [i] 23:00 Súboj zabijakov [i] 00:30 Smrť na pokračovanie [i] 02:00 Pátracie oddelenie 15/16 [i] 02:50 Las Vegas: Kasíno I. 7/23 [i] 03:30 Dr. House III. 5/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Repete [i] 07:40 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 12/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 21/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky II. 351/357 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 134/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 15 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Päť dní splnu [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Zúfalí romantici 3/6 [i] 23:30 Extra [i] 00:05 Profesionáli IV 12/13 [i] 00:55 Päť dní splnu [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:40 Sila lásky II. 351/357 [i] 04:30 Sila lásky IV. 134/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Polícia [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 26/30 [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:10 Tvoja pamäť, láska moja [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Akcia Vír 1.časť [i] 13:00 Umenie 2011 [i] 13:25 Kinorama [i] 13:50 Autosalón [i] 14:15 Odpískané [i] 15:10 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 16:50 Cesta doktora Halagu [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovenské rody 1/7 [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:50 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Je ťažké byť dobrým [i] 23:25 Anjeli strážni Tvrtka Vujity [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nové bývanie [i] 05:35 Bordelári [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Panelák VII. 25 [i] 09:45 Aféra Thomasa Crowna [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Muži v práci [i] 15:00 Kosti I. 9 [i] 16:00 Chutíš mi - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 26 [i] 21:15 Profesionáli VI. 3 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Halloween [i] 02:25 Chutíš mi - Deň prvý [i] 03:00 Panelák VII. 26 [i] 03:50 Tajný sen [i] 04:25 Kráľovstvo surikát II. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Červené ruže 141 [i] 07:00 Matlock I. 9,10 [i] 08:50 A-Team 29,30 [i] 11:00 M*A*S*H 179,180 [i] 12:00 Moje meno je Nikto [i] 14:30 Panelák VII. 25 [i] 15:50 A-Team 29,30 [i] 18:00 M*A*S*H 179,180 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 20:00 Saigon [i] 22:15 Bordelári [i] 22:50 Nové bývanie [i] 23:35 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 00:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 01:50 Kráľovné popu [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 5/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 08:00 Merlin 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 11:00 Předčasné vydání 5/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 13:00 Merlin 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 16:00 Předčasné vydání 6/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 18:00 Merlin 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 15/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 21:00 Strážce pořádku 9/13 [i] 22:00 Strážce pořádku 10/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 11/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 00:55 Strážce pořádku 9/13 [i] 01:50 Strážce pořádku 10/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 11/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 22/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 7 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů a NEUVĚŘITELNÁ VĚDA [i] 16:25 Technické vymoženosti 21 [i] 16:55 Technické vymoženosti 22 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 10 [i] 21:55 Léto se žralokem [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 3/8 [i] 05:45 Kalendárium [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 56/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 14/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 21/22 [i] 11:10 A máte nás holky v hrsti [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 11/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Na cestě po Matabelsku [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Pocta Petru Mukovi [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Hledání ztraceného času [i] 05:45 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:15 S. Prokofjev: Koncert č. 1 Des dur pro klavír a orchestr op. 10 [i] 06:30 Folklorní magazín [i] 07:00 Přidej se [i] 07:10 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 12/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 11/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 824/2379 [i] 11:05 Příchod barbarů 1/4 [i] 12:00 Duo Synergy [i] 12:25 D. Runswick: Strauss v psí boudě, Americké basy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 12/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 825/2379 [i] 15:00 Příchod barbarů 2/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Terst - město mezi Východem a Západem [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina IV 11/13 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Děti ve válce 1/2 [i] 21:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:45 Gomora [i] 00:55 Klavírní jazzobití pod horami aneb piano na Jazzové noci v Hořicích. [i] 01:55 Taxi na temnou stranu [i] 02:50 Inventura Febia [i] 03:20 Ahoj, jsem Radek... [i] 04:10 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 12 [i] 09:30 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 21 [i] 13:35 Vražedná čísla V 6 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 9 [i] 15:35 Krok za krokem II 23 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 33 [i] 18:30 Ulice 1956 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:15 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 17 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:50 Mrtvá zóna V 9 [i] 01:35 Bujné fantazie 5 [i] 02:05 Novashopping 02:45 Střepiny [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 248 [i] 08:40 Will & Grace VII 11 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 15 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 2 [i] 12:10 Policejní divize IV 17 [i] 13:10 M*A*S*H 249 [i] 13:40 Kutil Tim II 7 [i] 14:15 Přátelé VI 19 [i] 14:45 Ochrana svědků I 2 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 38 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 7 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 15 [i] 00:25 Kriminálka Kolín II 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 05:45 Čistá láska 48/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 105/190 [i] 07:25 Dharma a Greg II. 2-3/24 [i] 08:30 Dokonalý manžel [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 121-122/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 24/135 [i] 14:30 Rany z lásky 200/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 106/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 49/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 4-5/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 25/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 121/194 [i] 20:55 V náručí diabla 67/182 [i] 21:50 Loď snov v San Francisku [i] 23:45 Frasier V. 18/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 121/194 [i] 01:00 Loď snov v San Francisku [i] 02:30 Frasier V. 18/24 [i] 02:55 Sudkyňa Hatchettová III. 121/130 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 200/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Góóól! III. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:05 Fantom opery [i] 16:35 Policajtka [i] 18:25 Hodinu nevíš... [i] 20:20 Nebezpečná pravda [i] 22:05 Coronado [i] 23:30 Madhouse [i] 00:55 Zkratky ke štěstí [i] 02:35 Generace GEN [i] 04:10 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:30 Curling [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Sport [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Sport [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 2 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 13 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 14 [i] 09:10 Rookie Blue 1 7 [i] 10:10 Rookie Blue 1 8 [i] 11:10 Ochránce 3 3 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 3 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 6 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 24 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 4 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 7 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 7 [i] 22:00 Transplantační jednotka 12 [i] 23:00 Transplantační jednotka 13 [i] 00:00 Diagnóza vražda 7 23 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 24 [i] 02:00 Kaliforňané [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 3 [i] 07:10 Čínský expres 1 [i] 07:45 Čínský expres 2 [i] 08:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 11 [i] 08:55 Buď já nebo pes 69 [i] 09:50 Tři hladoví hoši 1 [i] 10:20 Tři hladoví hoši 2 [i] 10:50 Stacey Dooleyová vyšetřuje 2 [i] 12:00 Stroj, který nás stvořil [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 1 [i] 14:05 Vzestup peněz 1 [i] 15:05 Příběhy z divočiny 7 [i] 15:35 Panonská poušť [i] 16:10 Když se Země zatřese 1 [i] 17:10 Zhýčkaní 12 [i] 17:40 Co nám prospívá 49