Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 2-3/13 [i] 06:30 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 32/39 [i] 06:50 Scooby Doo II. 4/16 [i] 07:15 Flintstonovci v akcii 16/54 [i] 07:40 Trapasy mojej sestry III. 17-18/22 [i] 08:35 Špiónka Harriet [i] 10:20 Dva a pol chlapa II. 7-8/24 [i] 11:15 Česko Slovenská SuperStar - Divadlo 2 [i] 12:30 Česko Slovenská SuperStar - Dlhá cesta [i] 13:45 Modrý blesk [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále - LIVE [i] 22:50 Králi ulice [i] 00:40 Prepadnutie v 13. okrsku [i] 02:20 Vtedy na Západe [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:00 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:00 Garfield [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Stratené mesto [i] 09:35 Hannah Montana II. 18/30 [i] 10:00 Hannah Montana II. 19/30 [i] 10:25 Poviem jej to sám [i] 11:40 Planéta Zem zhora II. [i] 12:30 TOP STAR Extra [i] 13:25 Autosalón [i] 13:50 Anička Jurkovičová 2/3 [i] 15:10 Obdobia lásky 6/12 [i] 17:00 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Ťažkí borci [i] 22:50 Playgirls II [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová [i] 01:05 Ťažkí borci [i] 02:35 Playgirls II [i] 03:50 Planéta Zem zhora II. [i] 04:40 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Extr@ English 26/30 [i] 09:25 Navždy a večne 3/7 [i] 09:50 Tekuté zlato: verejná alebo súkromná voda? [i] 10:50 Cesty nádeje [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 10/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - som chalan, som baba [i] 13:05 Ľadový sen [i] 13:35 Zákulisie slovenčiny [i] 13:50 Nie si sám [i] 14:20 Nie si sama [i] 14:45 Gen.sk [i] 15:00 Poltón [i] 15:40 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Zelená revue [i] 16:55 Tempo [i] 17:10 Československý filmový týždenník [i] 17:20 Elixír [i] 17:50 Pestúni zvierat 3 [i] 18:20 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:25 Večerníček 2/7 [i] 18:35 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 História vedy 4/6 [i] 20:50 Pesničkári po rokoch [i] 21:10 Anjeli strážni Tvrtka Vujity [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 7/12 [i] 22:35 Metronóm [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kráľovstvo surikát II. 4,5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Timon a Pumbaa I. [i] 07:10 Gumkáči III. [i] 07:40 Barbie Princezná a krajčírka [i] 09:15 Profesionáli VI. 2 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Šéfka [i] 13:00 Kapor na torte [i] 14:15 3. svetová vojna [i] 16:15 Horúce strely 2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dokonalý únik [i] 22:15 Pach krvi 2 [i] 00:15 Dokonalý únik [i] 02:00 Obliehanie Ruby Ridge 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:10 Let´s Dance [i] 07:50 Magnum IV. 6,7 [i] 10:00 Doktorka Quinnová 41,42 [i] 12:00 Siska 34 [i] 13:35 "Funebrák" [i] 15:00 Nevesty pre milionára [i] 17:00 Let´s Dance [i] 19:00 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 20:00 V tieni strachu [i] 22:00 Profesionáli VI. 2 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:40 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 00:25 Webmaster [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 12/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 13/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 5/8 [i] 09:00 Pán času II. 11/13 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 7/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 8/22 [i] 12:00 Pán času III. 1/14 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show 7/8 [i] 14:00 Largo II. 5/13 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 5/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 6/16 [i] 17:00 Largo II. 6/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 3/23 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 5/10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 3/17 [i] 22:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 23:05 Californication II. 3/12 [i] 23:40 Zakázané metody 3/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 3/17 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 02:10 Sestra Hawthornová 5/10 [i] 02:55 Californication II. 3/12 [i] 03:25 Zakázané metody 3/13 [i] 04:00 Boj o čas II. 5/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 09:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Průmyslový fanatik [i] 12:45 Černé nebe 10 [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 1 [i] 15:05 Pátá rychlost 2 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Průmyslový fanatik [i] 19:40 Průmyslový fanatik [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe 11 [i] 22:50 Žraloci bělaví (bull sharks) s Nigelem Marvenem [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 9 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Žraloci bělaví (bull sharks) s Nigelem Marvenem [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Pátá rychlost 3 [i] 04:35 Pátá rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po Váránasí [i] 05:55 Babar 11/26 [i] 06:20 Willy Fog na cestě kolem světa 11/26 [i] 06:45 Věda je detektivka 9/26 [i] 07:10 Watch Cecilia 6/8 [i] 07:25 Kapitolky o havěti [i] 07:40 Morrison bude mít sestřičku [i] 08:55 Zprávičky [i] 09:10 Bludiště [i] 09:45 Šifra Karla Velikého [i] 11:45 Film o filmu Odcházení [i] 12:00 Z metropole [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Luční harfa [i] 15:15 Sever a Jih 5/12 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 8/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:05 Zas je tady Silvestr [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Silvestr až do dna aneb s Čmaňou půlnoc nepropásnete [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sirotčinec [i] 01:40 Californication III 5/12 [i] 02:10 13. komnata Kláry Samkové [i] 02:35 Pošta pro tebe [i] 03:30 ČT Live - Žebřík [i] 04:25 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Co se děje v hlavě [i] 05:40 Intolerance "Honiti je naše potěšení" [i] 06:05 Skutečný život virtuálních světů [i] 07:00 USS Macon - obr v oblacích [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Třistatřicettři [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 kult_off [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 3/4 [i] 14:50 Norsko [i] 15:45 Příběhy domů [i] 16:15 Hudební toulky se Zdeňkem 1/6 [i] 16:35 Operace Spodnička [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:25 Kultura.cz [i] 19:50 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 20:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové [i] 22:00 Šumná města [i] 22:25 Artmix [i] 23:20 Maradona režie Kusturica [i] 01:00 Na plovárně s Barborou Hrzánovou a Radkem Holubem [i] 01:20 Pop Session 3/5 [i] 02:15 Filmkompas [i] 02:40 O češtině [i] 02:55 Defilé vojenských hudeb 2008 [i] 03:50 American Art ze sbírky Goetz [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Liga Špačků 13 [i] 05:50 Roary: Závodní auto 33 [i] 06:05 3-2-1 Tučňáci! 21 [i] 06:35 Spongebob v kalhotách 5 [i] 07:00 Vteřiny před katastrofou [i] 08:00 Takový byl Febiofest 2010 [i] 08:25 Občanské judo [i] 08:55 Judo sonduje [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Tučňáci z Madagaskaru 18 [i] 10:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hotel Modrá hvězda [i] 14:05 Stepfordské paničky [i] 15:55 Místo dopadu: Berlín [i] 17:55 Občanské judo [i] 18:20 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Ultraviolet [i] 00:30 Cesta ke zlu [i] 02:05 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie V 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 7 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 19 [i] 08:05 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 M*A*S*H 244 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:10 M*A*S*H 245 [i] 10:40 M*A*S*H 246 [i] 11:15 ŠÉFKA [i] 13:10 Ztraceni ve vesmíru [i] 16:05 Julie Lescautová VI 9 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKÁ MISS 2011 [i] 23:15 Terminátor 2 - Den zúčtování [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Agentura Jasno II 16 [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bzzz!!! [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:50 Priateľky [i] 07:25 Čistá láska 46/170 [i] 08:35 Všetko pre tvoj úsmev [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 H2O: Stačí pridať vodu 19/26 [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica I. 19/22 [i] 12:30 Zločiny na mori I. 19/26 [i] 13:45 Columbo: Vražda na predpis [i] 15:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 21/129 [i] 17:10 Čistá láska 47/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 1/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 21:40 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 23:35 Vabank [i] 01:45 Columbo: Vražda na predpis [i] 03:20 Zločiny na mori I. 19/26 [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Johanka z Arku 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:50 Hvězdné dítě [i] 15:35 Góóól! III. [i] 17:20 Americká rapsodie [i] 19:15 Vášeň a cit [i] 21:20 Temné stíny [i] 22:55 Zkratky ke štěstí [i] 00:45 Štvanec [i] 02:25 Svatý boj [i] 04:15 Yamakasi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 14:45 Běžecké lyžování [i] 15:45 Biatlon [i] 16:40 Zimní sporty [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:30 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 01:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7 21 [i] 07:20 Diagnóza vražda 7 22 [i] 08:20 Námořní hlídka 3 12 [i] 09:20 Námořní hlídka 3 13 [i] 10:20 Námořní hlídka 4 1 [i] 11:20 Kdo myslíte, že jste? 7 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 6 [i] 13:20 Odvážná nová holka [i] 15:10 Bezpečný přístav [i] 17:00 Rookie Blue 1 7 [i] 18:00 Rookie Blue 1 8 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 6 [i] 20:10 Právo a pořádek 8 7 [i] 21:00 Pidilidi [i] 22:50 Válka Mary Kay [i] 00:40 Odcizená identita [i] 02:30 V síti lží [i] 04:20 Námořní hlídka 4 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběhy z divočiny 5 [i] 05:25 Příběhy z divočiny 6 [i] 06:00 Lonely Planet - Rozený cestovatel 3 [i] 06:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 4 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 07:55 Vraky snů 3 [i] 08:25 Vraky snů 4 [i] 09:00 Prehistorický park 3 [i] 10:00 Kdo přežije Armagedon 3 [i] 11:00 Jak přežít Everest 2 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 8 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 5 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 6 [i] 13:20 Muzeum života 5 [i] 14:35 Když udeří příroda [i] 15:35 Implozivní práce 3 [i] 16:35 Mistři švindlu 77 [i] 17:10 Mistři švindlu 78 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 9 [i] 18:05 Vraky snů 17 [i] 18:40 Vraky snů 18 [i] 19:10 Budování říše 13 [i] 20:05 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 21:55 Prvotní strach 1 [i] 22:55 Prvotní strach 2 [i] 23:55 Po katastrofě 1 [i] 00:45 Po katastrofě 2 [i] 01:45 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 02:35 Udržitelnost v praxi - Stavebnictví 8 [i] 02:55 Budování říše 13 [i] 03:50 Implozivní práce 3 [i] 04:45 Berlín [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Box [i] 07:55 Evet, beru si tě! [i] 09:30 Modrý slon [i] 10:50 For Semafor [i] 12:05 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 13:45 Scooby-Doo: Abrakadabra! [i] 15:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i] 16:40 Poslední čas na lásku [i] 18:15 Karlík a hřiště snů [i] 20:00 Management