TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Svetlo lásky [i] 11:15 Domáce väzenie [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 6/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 6/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 2/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 71-72/180 [i] 21:50 Modrý blesk [i] 23:25 7 sekúnd [i] 01:10 Kráľ Aztékov [i] 02:35 Sám v temnote [i] 04:00 Dr. House III. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 11/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 20/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 350 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 133/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 12 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Svedectvá vraždy: Je narazené! [i] 23:50 Profesionáli IV 11/13 [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:00 Svedectvá vraždy: Je narazené! [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 350 [i] 04:45 Sila lásky IV. 133/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Z hôr, lesov a lúk [i] 11:20 Úžasné premeny prírody 5/6 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:35 City Folk [i] 14:10 Família [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:50 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:10 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 10/13 [i] 16:25 Tempo [i] 16:35 Právo pre ľudí- 3.časť [i] 16:50 Japonská mozaika III 5/8 [i] 17:05 Japonská mozaika III 6/8 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk+cz [i] 21:45 Gen.sk [i] 22:00 Navždy a večne 3/7 [i] 22:35 Tekuté zlato: verejná alebo súkromná voda? [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 24 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti V. 20 [i] 14:15 Kosti IV. 21 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 25 [i] 21:15 Taxi [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Horúce strely 2 [i] 02:00 NÁVRAT KRÁĽOV [i] 03:15 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 03:50 Panelák VII. 25 [i] 04:40 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 20,21 [i] 06:30 Červené ruže 140 [i] 07:20 Matlock I. 7,8 [i] 09:25 A-Team 27,28 [i] 11:35 MacGyver 53 [i] 12:35 M*A*S*H 177,178 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 14 [i] 14:35 Panelák VII. 24 [i] 15:50 A-Team 27,28 [i] 18:00 M*A*S*H 177,178 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 20:00 Sieť teroru 5,6/6 [i] 22:00 Nevesty pre milionára [i] 00:00 Wall Street [i] 02:00 Tequila a Bonetti 3 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 4/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 08:00 Merlin 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 11:00 Předčasné vydání 4/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 13:00 Merlin 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 16:00 Předčasné vydání 5/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 18:00 Merlin 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 10/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 10/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 26 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Technické vymoženosti 21 [i] 20:35 Technické vymoženosti 22 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Technické vymoženosti 21 [i] 02:10 Technické vymoženosti 22 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo spisovatele Milana Uhdeho [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 55/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 13/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 20/22 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 11/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 6/13 [i] 21:00 13. komnata Kláry Samkové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Hercule Poirot [i] 00:05 Město žen I 8/24 [i] 00:25 Film o filmu Pouta [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Objektiv [i] 01:05 Kuchařská pohotovost [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Sestry Heidlerovy [i] 06:25 Terra musica 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:45 JÁDRO [i] 10:50 Předivo života [i] 11:20 Kódó [i] 12:00 Folková setkání 2001 [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 JÁDRO [i] 14:50 Předivo života [i] 15:20 Tvary přírody 1/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Norsko [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:30 Tisíc let české myslivosti [i] 18:00 Pop Session 3/5 [i] 18:55 Moje rodina IV 10/13 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 3/4 [i] 21:10 USS Macon - obr v oblacích [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Flight of the Conchords I 5/12 [i] 23:35 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi 2/3 [i] 00:00 Rudin [i] 01:30 Q [i] 01:55 Folk a kolem [i] 02:25 Vzkaz Josefa Masopusta [i] 02:40 Náš venkov [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Tisíc let české myslivosti [i] 03:30 Brněnské kolo [i] 04:20 Býti básníkem, býti hercem ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 11 [i] 09:30 Česko Slovenská SuperStar [i] 10:50 Můj šokující příběh [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 20 [i] 13:35 Vražedná čísla V 5 [i] 14:30 Kobra 11 XIV 8 [i] 15:35 Krok za krokem II 22 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 32 [i] 18:30 Ulice 1955 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák [i] 22:20 Zabiják [i] 00:05 Jesse Stone: Smrt v jezeře [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko [i] 03:10 Stefanie V 35, 36 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 244 [i] 08:40 Will & Grace VII 10 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 To je vražda, napsala V 14 [i] 11:20 Diagnóza vražda III 1 [i] 12:20 Policejní divize IV 16 [i] 13:20 Kutil Tim II 6 [i] 13:55 Ochrana svědků I 1 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Aféry [i] 21:00 Partička [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Mstitel [i] 00:55 Kiss Kiss Bang Bang [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 198/230 [i] 05:45 Čistá láska 45/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 104/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 23/23 [i] 07:45 Dharma a Greg II. 1/24 [i] 08:30 Nespútaný anjel 120/194 [i] 09:20 V náručí diabla 66/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 119-120/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 23/135 [i] 14:30 Rany z lásky 199/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 105/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:10 Čistá láska 46/170 [i] 18:00 Dharma a Greg II. 2-3/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 24/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Všetko pre tvoj úsmev [i] 22:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 2/10 [i] 23:40 Viac ako zrada [i] 01:30 Na streche [i] 02:10 L.O.V.E. [i] 02:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 2/10 [i] 03:45 Sudkyňa Hatchettová III. 119/130 [i] 04:05 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zastřelit a být zastřelen [i] 13:55 Metropolitan [i] 15:45 Dům z písku a mlhy [i] 18:00 Adrenalin [i] 19:55 Yamakasi [i] 21:35 Fantom opery [i] 00:00 Temnota [i] 01:50 Na východě ďábel, na západě jed [i] 03:25 Střílejte na Francouze! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 17:00 Snooker [i] 19:45 Fotbal [i] 19:55 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Snooker [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 3 1 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 12 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 13 [i] 09:10 Transplantační jednotka 11 [i] 10:10 Transplantační jednotka 12 [i] 11:10 Ochránce 3 2 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 2 [i] 13:10 Obraz mrtvého [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 5 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 23 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 3 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 11 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 6 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 11 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 23 [i] 02:00 Médium 4 7 [i] 03:00 Médium 4 8 [i] 04:00 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběhy z divočiny 3 [i] 05:25 Příběhy z divočiny 4 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 2 [i] 07:10 Laos 1 [i] 07:45 Laos 2 [i] 08:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 10 [i] 08:50 Buď já nebo pes 68 [i] 09:45 Podzim na chalupě - speciál [i] 10:40 Stacey Dooleyová vyšetřuje 1 [i] 11:50 Jak funguje naše paměť [i] 12:50 Města ve výškách 21 [i] 13:25 Města ve výškách 22 [i] 14:00 Bojovník Arman 10 [i] 14:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 4 [i] 15:00 Příběhy z divočiny 5 [i] 15:30 Příběhy z divočiny 6 [i] 16:00 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 17:05 Zhýčkaní 11