TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Falošné sľuby [i] 11:25 Opustená a oklamaná [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 5/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 5/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 1/22 [i] 15:30 Priatelia VII. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 70/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Netvor [i] 00:30 Sám v temnote [i] 01:55 Pátracie oddelenie 14/16 [i] 02:45 Dr. House III. 3/24 [i] 03:25 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 10/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 19/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 349 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 132/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 11 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 5/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 1/16 [i] 23:10 Osudom skúšaní [i] 23:35 Profesionáli IV 10/13 [i] 00:25 Niečo za niečo [i] 01:05 Otázka rešpektu 5/6 [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 1/16 [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 349 [i] 04:45 Sila lásky IV. 132/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bolo a nebolo 3/3 [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Z hôr, lesov a lúk [i] 11:30 Spievajme Slováci [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:40 Právo pre ľudí- 2.časť [i] 13:55 Sisa a sivý holub [i] 14:35 Zdravíčko, pán doktor - Reprodukovaná asistencia [i] 15:05 Spektrum vedy [i] 15:35 Halali [i] 16:10 Hlas Európy [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 ISLAM V EUROPE [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 City Folk [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Úžasné premeny prírody 5/6 [i] 20:55 Família [i] 21:20 Japonská mozaika III 5/8 [i] 21:40 Japonská mozaika III 6/8 [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 23 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 9 [i] 14:15 Stratené duše I. 9 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 24 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 10/10 [i] 22:30 Klamári II. 16 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:00 Profesionáli VI. 2 [i] 01:00 Dr. LUDSKY 10/10 [i] 01:50 Klamári II. 16 [i] 02:35 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 03:15 Panelák VII. 24 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:35 Božská mrcha I. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 18,19 [i] 06:30 Červené ruže 139 [i] 07:20 Matlock I. 5,6 [i] 09:25 A-Team 25,26 [i] 11:35 MacGyver 52 [i] 12:35 M*A*S*H 175,176 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 13 [i] 14:35 Panelák VII. 23 [i] 15:50 A-Team 25,26 [i] 18:00 M*A*S*H 175,176 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 20:00 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:15 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 00:00 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 00:50 Navarro II. 1/13 [i] 02:20 SiCKO [i] 04:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 3/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 08:00 Merlin 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 11:00 Předčasné vydání 3/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 13:00 Merlin 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 16:00 Předčasné vydání 4/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 18:00 Merlin 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 21:00 Obhájci 11/14 [i] 22:00 Dr. House VI. 3/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 9/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 00:55 Obhájci 11/14 [i] 01:50 Dr. House VI. 3/21 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 9/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 5 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 25 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 54/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 12/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 19/22 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 1/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 10/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 11/62 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Milenky II 2/6 [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:45 Na cestě po Váránasí [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Blues Alive 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 1/35 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:38 Škola snů 10/13 [i] 10:15 Nechte mě bejt! Šikana [i] 10:35 Rodina a já [i] 11:05 Značka "Krása" [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Diagnóza [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:32 Škola snů 11/13 [i] 14:10 Nechte mě bejt! Pedofil [i] 14:35 Rodina a já [i] 15:00 Nakupuj, dokud nepadneš [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Vždy zbývá tajemství [i] 17:20 Kódó [i] 17:55 Na plný pecky [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina IV 9/13 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Dračí setba [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:25 Střípky Jednoho světa 2011 9/9 [i] 22:35 Hledání ztraceného času [i] 22:55 Q [i] 23:25 Dokumentární klub [i] 00:20 Čtrnáct peset za frank [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Maďarské cikánské tóny [i] 03:30 Česko na provázku [i] 04:25 Na dno Macochy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 10 [i] 09:30 Česko Slovenská SuperStar [i] 10:45 Můj šokující příběh [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 19 [i] 13:35 Vražedná čísla V 4 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 7 [i] 15:35 Krok za krokem II 21 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 31 [i] 18:30 Ulice 1954 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 250 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní pěchota [i] 01:05 Beze stopy IV [i] 01:50 Novashopping 02:30 Walker Texas Ranger II 19 [i] 03:40 Stefanie V 33, 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 242 [i] 08:40 Will & Grace VII 9 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 13 [i] 11:10 Diagnóza vražda II 22 [i] 12:10 Policejní divize IV 15 [i] 13:10 M*A*S*H 243 [i] 13:40 Kutil Tim II 5 [i] 14:15 Přátelé VI 18 [i] 14:45 Médium VI 22 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 3 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Noc v ráji [i] 02:10 Na čem záleží 167 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 197/230 [i] 05:45 Čistá láska 44/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 103/190 [i] 07:25 Dharma a Greg I. 21-22/23 [i] 08:30 Nespútaný anjel 119/194 [i] 09:20 V náručí diabla 65/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 117-118/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 22/135 [i] 14:35 Rany z lásky 198/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 104/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:10 Čistá láska 45/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 23/23 [i] 18:30 Dharma a Greg II. 1/24 [i] 19:00 Rebeli na strednej 23/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 120/194 [i] 20:55 V náručí diabla 66/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 12/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 10/12 [i] 23:35 Frasier V. 17/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 120/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 12/15 [i] 01:50 Sestrička Jackie II. 10/12 [i] 02:20 Frasier V. 17/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 117-118/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 13:45 Pád nebes [i] 15:40 Desatero [i] 17:25 Vévodkyně [i] 19:20 Jízdenka do vesmíru [i] 21:05 Metropolitan [i] 22:55 Svatý boj [i] 00:45 Motýlek [i] 03:10 Cesta bez návratu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Snooker [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 23 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 11 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 12 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7 19 [i] 10:10 Diagnóza vražda 7 20 [i] 11:10 Ochránce 3 1 [i] 12:10 Námořní hlídka 4 1 [i] 13:10 Bezpečný přístav [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 4 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 22 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 2 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 5 [i] 21:00 Válka Mary Kay [i] 22:50 Médium 4 7 [i] 23:50 Médium 4 8 [i] 00:50 Diagnóza vražda 7 22 [i] 01:50 Odvážná nová holka [i] 03:40 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběhy z divočiny 1 [i] 05:25 Příběhy z divočiny 2 [i]