Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Carla Rubensová: Unesené dieťa [i] 11:15 Zaslepený pomstou: Rodina v ohrození [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 4/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 4/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 14-15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Divoká noc [i] 00:20 Pura vida Ibiza [i] 01:50 Pátracie oddelenie 13/16 [i] 02:35 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 9/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 18/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky II. 348 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 131/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 10 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 10/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Rošáda [i] 23:55 Profesionáli IV 9/13 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:30 Kráľ vinár 10/13 [i] 02:15 Chodili sme spolu [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Stratení Nomádi [i] 03:55 Sila lásky II. 348 [i] 04:45 Sila lásky IV. 131/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:55 Pamätáte sa na nich? [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 Islam v Európe [i] 13:40 Autosalón [i] 14:05 5 minút po dvanástej - som chalan, som baba [i] 15:10 Historická panoráma [i] 15:40 Ján Ilavský [i] 16:00 Poklady.sk [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 6/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 10/16 [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady Slovenska 2003 [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 22 [i] 10:15 CHUTIŠ MI - Deň druhý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 8 [i] 14:15 Stratené duše I. 8 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 23 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 11 [i] 22:15 Kosti V. 20 [i] 23:15 Kosti IV. 21 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 02:35 Panelák VII. 23 [i] 03:20 Tajný sen [i] 04:00 Kráľovstvo surikát II. 2,3 [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 16,17 [i] 06:30 Červené ruže 138 [i] 07:20 Matlock I. 3,4 [i] 09:25 A-Team 23,24 [i] 11:35 MacGyver 51 [i] 12:35 M*A*S*H 173,174 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 12 [i] 14:35 Panelák VII. 22 [i] 15:50 A-Team 23,24 [i] 18:00 M*A*S*H 173,174 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 28 [i] 21:55 M*A*S*H 165 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:25 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 00:15 Upír z Feratu [i] 01:45 Desiaty muž [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 2/23 [i] 07:00 Advokáti III. 23/23 [i] 08:00 Merlin 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 11:00 Předčasné vydání 2/23 [i] 12:00 Advokáti III. 23/23 [i] 13:00 Merlin 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 16:00 Předčasné vydání 3/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 18:00 Merlin 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 3/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 7/22 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 8/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 00:55 CSI: New York VII. 3/17 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 7/22 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 8/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 19/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 4 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků 12 [i] 12:45 Opravna vraků 24 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Černé nebe 10 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků 12 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 20 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 53/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 11/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 18/22 [i] 11:10 Věšák - Vlastimil Brodský [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Bankrotáři [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Na stopě [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Reportéři ČT [i] 00:50 Den D 9/13 [i] 01:35 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Josefa Masopusta [i] 05:55 Bohumila Grögerová [i] 06:25 W. A. Mozart: Symfonie C dur. [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 11/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:37 Česko jedna báseň [i] 09:50 Nehasit! Hořím! [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Architektura interiérů 2/6 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:32 Česko jedna báseň [i] 13:50 Nehasit! Hořím! [i] 14:15 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 15:00 Architektura interiérů 3/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Kamčatka [i] 17:55 Folk a kolem [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina IV 8/13 [i] 19:25 Nominace na knižní ceny 2011 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Dokonalá svatba [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Střípky Jednoho světa 2011 8/9 [i] 22:55 Terra musica [i] 23:25 Architektura interiérů 3/6 [i] 00:15 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 00:30 Blues Alive [i] 00:55 Šumná města [i] 01:20 Krásný ztráty [i] 01:55 Mizející místa domova [i] 02:15 Ceny Alfréda Radoka 2010 [i] 02:55 Klub Netopýr [i] 03:40 Přijďte k nám na večeři [i] 04:30 Vračka [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 9 [i] 09:30 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 18 [i] 13:35 Vražedná čísla V 3 [i] 14:30 Kobra 11 XIV 6 [i] 15:35 Krok za krokem II 20 [i] 16:00 Beze stopy III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 30 [i] 18:30 Ulice 1953 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:25 Mentalista 5 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Mlčení jehňátek [i] 01:20 Beze stopy III 23 [i] 02:05 Novashopping 02:45 Walker Texas Ranger II 18 [i] 03:40 Stefanie V 31, 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 241 [i] 08:40 Will & Grace VII 8 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 12 [i] 11:10 Diagnóza vražda II 21 [i] 12:10 Policejní divize IV 14 [i] 13:10 M*A*S*H 242 [i] 13:40 Kutil Tim II 4 [i] 14:15 Přátelé VI 17 [i] 14:45 Médium VI 21 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 37 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 16 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 14 [i] 00:25 Kriminálka Kolín II 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 165 [i] 04:30 Na čem záleží 166 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 43/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 102/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 19-20/23 [i] 08:30 Nespútaný anjel 118/194 [i] 09:20 V náručí diabla 64/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 115-116/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 21/135 [i] 14:35 Rany z lásky 197/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 103/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:10 Čistá láska 44/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 21-22/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 22/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 119/194 [i] 20:55 V náručí diabla 65/182 [i] 21:50 Prepadnutá [i] 23:30 Frasier V. 16/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 119/194 [i] 00:50 Prepadnutá [i] 02:25 Frasier V. 16/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 115-116/130 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 13:50 Hodinu nevíš... [i] 15:45 Dračí past [i] 17:30 Policajtka [i] 19:20 Domácnost naruby [i] 21:05 Pád nebes [i] 23:00 Střílejte na Francouze! [i] 00:45 Osudový dotek [i] 02:35 Ohnivá past [i] 04:15 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Watts [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:30 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:30 Cyklistika [i] 22:35 All sports [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Jachting [i] 23:55 All sports [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 10 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 11 [i] 09:10 Slečna Marplová [i] 11:10 Ochránce 2 23 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 13 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 3 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 21 [i] 19:00 Námořní hlídka 4 1 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 4 [i] 21:00 Rookie Blue 1 7 [i] 22:00 Rookie Blue 1 8 [i] 23:00 Polda a bandita 2 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 21 [i] 02:00 Bezpečný přístav [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zvířata v děloze 2 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 12 [i] 07:10 Rusko 2 [i] 08:10 Dunaj - Modrá stuha Evropy 8 [i] 08:45 Buď já nebo pes 66 [i] 09:40 Léto na chalupě 4 [i] 10:40 Vítejte v Lagosu 2 [i] 11:50 Když se Země zatřese 7 [i] 12:50 Města ve výškách 17 [i] 13:25 Města ve výškách 18 [i] 14:00 Bojovník Arman 8 [i] 14:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 2 [i] 15:00 Příběhy z divočiny 1 [i] 15:30 Příběhy z divočiny 2 [i] 16:00 Charles Darwin a strom života [i] 17:05 Zhýčkaní 9 [i] 17:35 Co nám prospívá 46 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 31 [i] 19:05 Vítejte v Lagosu 3 [i] 20:15 Nahá věda 8 [i] 21:20 Skuteční superlidé 2 [i] 22:15 Smrtící válečníci 8 [i] 23:10 Bojové jednotky 13 [i] 23:40 Bojové jednotky 14 [i] 00:10 Historie podsvětí 12 [i] 01:15 Pravdivé příběhy 3 [i] 02:15 Smrtící válečníci 8 [i] 03:05 Nahá věda 8 [i] 04:05 Zvířecí rekordmani 31 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO