Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Dieťa Medúzy [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 3/13 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno I. 3/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 12-13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 69/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 V podozrení [i] 00:30 Náklad [i] 02:00 Pátracie oddelenie 12/16 [i] 02:50 Dr. House III. 1/24 [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 8/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 17/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 347 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 130/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 9 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Polárny medveď alebo špionáž v mraze 1/2 [i] 21:05 Komisár Manara 3/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 10/19 [i] 23:35 Profesionáli IV 8/13 [i] 00:25 Komisár Manara 3/12 [i] 01:15 Polárny medveď alebo špionáž v mraze 1/2 [i] 02:10 Reportéri [i] 02:35 Obete a tí druhí [i] 03:00 Svet v obrazoch [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 347 [i] 04:45 Sila lásky IV. 130/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Banícke rozprávky 3/4 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:40 Život silnejší ako osud [i] 10:55 Historická panoráma [i] 11:35 Magická osmička [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:40 Fenomén [i] 15:15 Nie si sám [i] 15:50 Nie si sama [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:55 Inside/Offside [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:30 Večerníček 5/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Televízna sezóna [i] 21:30 Test magazín [i] 21:40 Muži a kamióny 6/10 [i] 22:10 Deň splnu [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Božská mrcha I. 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 21 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 7 [i] 14:15 Stratené duše I. 7 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTIŠ MI - Deň druhý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 22 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 9 [i] 22:30 Vtierka Castle I. 7 [i] 23:30 Šéfka [i] 01:15 Dr. LUDSKY 9 [i] 02:00 Vtierka Castle I. 7 [i] 02:40 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 03:20 Panelák VII. 22 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:40 Božská mrcha I. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 14,15 [i] 06:30 Červené ruže 137 [i] 07:20 Matlock I. 1,2/23 [i] 09:25 A-Team 21,22 [i] 11:35 MacGyver 50 [i] 12:35 M*A*S*H 171,172 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 11 [i] 14:35 Panelák VII. 21 [i] 15:50 A-Team 21,22 [i] 18:00 M*A*S*H 171,172 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 20:00 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 22:35 Mafstory [i] 23:45 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 00:30 Rozparovač [i] 02:00 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 04:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 1/23 [i] 06:55 Advokáti III. 22/23 [i] 07:50 Černý anděl II. 21/21 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 10/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 11:00 Předčasné vydání 1/23 [i] 12:00 Advokáti III. 22/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 21/21 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV. 10/20 [i] 15:20 Joan z Arkádie 18/23 [i] 16:20 Předčasné vydání 2/23 [i] 17:20 Advokáti III. 23/23 [i] 18:20 Merlin 1/13 [i] 19:20 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 20:20 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 21:20 Sestra Hawthornová 8/10 [i] 22:20 Změna je život 8/13 [i] 23:20 Myšlenky zločince V. 6/22 [i] 00:20 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 01:15 Sestra Hawthornová 8/10 [i] 02:10 Změna je život 8/13 [i] 02:55 Myšlenky zločince V. 6/22 [i] 03:40 Joan z Arkádie 18/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků 11 [i] 12:45 Opravna vraků 23 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Černé nebe 10 [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Průmyslový fanatik [i] 22:25 Průmyslový fanatik [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků 11 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe 10 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 52/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 10/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 17/22 [i] 11:10 13. komnata Hany Zagorové [i] 11:40 Vypadáš skvěle! [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2000 11/20 [i] 20:55 Samotáři [i] 22:45 Candy [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Retro [i] 01:10 Sváteční slovo spisovatele Milana Uhdeho [i] 01:15 Po stopách [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás ze Soběslavi 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 ...a tuhle znáte? 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 1/30 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa dnes [i] 10:05 Světozor [i] 10:40 Evropa a já [i] 11:05 Červené světlo [i] 12:00 Příště u Vás ze Žatce [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa dnes [i] 13:55 Světozor [i] 14:30 Evropa a já [i] 14:55 Den, kdy byl zavražděn Theo van Gogh [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Diagnóza [i] 16:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Bohumila Grögerová [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Putování za písničkou [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina IV 7/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Nic víc než sex [i] 22:00 Inventura Febia [i] 22:30 Střípky Jednoho světa 2011 7/9 [i] 22:40 Rudin [i] 00:10 Slídil [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Dee Dee Bridgewater pro Ellu [i] 03:50 Noční safari [i] 04:20 Inventura Písniček pod rentgenem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 8 [i] 09:30 Loučím se, děvče [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 17 [i] 13:35 Vražedná čísla V 2 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 5 [i] 15:35 Krok za krokem II 19 [i] 16:00 Beze stopy III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 29 [i] 18:30 Ulice 1952 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 249 [i] 21:25 Kriminálka New York V 9 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Dohoda [i] 01:20 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Áčko [i] 03:40 Stefanie V 29, 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 240 [i] 08:40 Will & Grace VII 7 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 11 [i] 11:10 Diagnóza vražda II 20 [i] 12:10 Policejní divize IV 13 [i] 13:10 M*A*S*H 241 [i] 13:40 Kutil Tim II 3 [i] 14:15 Přátelé VI 16 [i] 14:45 Médium VI 20 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 23 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 9 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 163 [i] 04:25 Na čem záleží 164 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Čistá láska 42/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 101/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 17-18/23 [i] 08:30 Nespútaný anjel 117/194 [i] 09:20 V náručí diabla 63/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 113-114/130 [i] 13:35 Rebeli na strednej 20/135 [i] 14:30 Rany z lásky 196/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 102/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 43/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 19-20/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 21/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 118/194 [i] 20:55 V náručí diabla 64/182 [i] 21:55 Poisťovňa šťastia III. 11/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 9/12 [i] 23:35 Frasier V. 15/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 118/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 11/15 [i] 01:50 Sestrička Jackie II. 9/12 [i] 02:20 Frasier V. 15/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 113-114/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 196/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:05 Adrenalin [i] 16:00 Amélie z Montmartru [i] 18:10 Opilí slávou [i] 20:05 Hodinu nevíš... [i] 22:00 Cesta bez návratu [i] 23:35 Nářek duší [i] 01:10 Motýlek [i] 03:35 Dům z písku a mlhy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 21 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 9 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 10 [i] 09:10 Bratři a sestry 1 23 [i] 10:10 Bratři a sestry 2 1 [i] 11:10 Ochránce 2 22 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 12 [i] 13:10 V síti lží [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 2 2 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 20 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 13 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 3 [i] 21:00 Polda a bandita 2 [i] 23:00 Ace Ventura 2 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 20 [i] 02:00 Z jiného úhlu [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zvířata v děloze 1 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 11 [i] 07:10 Rusko 1 [i] 08:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 7 [i] 08:40 Buď já nebo pes 65 [i] 09:35 Léto na chalupě 3 [i] 10:35 Vítejte v Lagosu 1 [i] 11:45 Po katastrofě 2 [i] 12:45 Města ve výškách 15 [i] 13:25 Města ve výškách 16 [i] 14:00 Bojovník Arman 7 [i] 14:35 Lonely Planet - Rozený cestovatel 1 [i] 15:10 Zvířata v děloze 2 [i] 16:00 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 17:05 Zhýčkaní 8 [i] 17:35 Co nám prospívá 45 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 30 [i] 19:05 Vítejte v Lagosu 2 [i] 20:15 Nahá věda 7 [i] 21:20 Když se Země zatřese 7 [i] 22:25 Smrtící válečníci 7 [i] 23:20 Bojové jednotky 11 [i] 23:50 Bojové jednotky 12 [i] 00:20 Historie podsvětí 11 [i] 01:25 Pravdivé příběhy 2 [i] 02:20 Smrtící válečníci 7 [i] 03:10 Nahá věda 7 [i] 04:10 Zvířecí rekordmani 30 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dean Spanley