TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Jediná, ktorá prežila [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 2/13 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 2/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 10-11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 68/180 [i] 21:00 Česko Slovenská SuperStar - Dlhá cesta [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Partička [i] 23:20 Zabijaci z Tokia [i] 01:10 Pristátie naslepo [i] 02:40 Pátracie oddelenie 11/16 [i] 03:30 Dr. House II. 24/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 7/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 16/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky II. 346 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 129/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 8 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska v Sankt Peterburgu [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Zúfalí romantici 2/6 [i] 23:30 Extra [i] 00:00 Profesionáli IV 7/13 [i] 00:55 Láska v Sankt Peterburgu [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Sila lásky II. 346 [i] 04:40 Sila lásky IV. 129/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 25/30 [i] 08:55 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Tat Tvam asi [i] 11:35 Polícia [i] 11:45 Profesionál [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Kinorama [i] 14:10 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Mediálni špióni [i] 16:30 Retro noviny [i] 16:55 Rómsky magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:55 Paríž, milujem ťa [i] 23:50 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Panelák VII. 20 [i] 09:45 Základ rodiny [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Dr. Dolittle [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 21 [i] 21:15 Profesionáli VI. 2 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Hory majú oči 2 [i] 02:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 02:45 Panelák VII. 21 [i] 03:35 Tajný sen [i] 04:00 Kráľovstvo surikát 13/13 [i] 04:30 Kráľovstvo surikát II. 1/13 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Červené ruže 136 [i] 07:00 Matlock - Pilot [i] 09:00 A-Team 19,20 [i] 11:15 M*A*S*H 169,170 [i] 12:00 Malý unavený Joe [i] 14:35 Panelák VII. 20 [i] 15:50 A-Team 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 169,170 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 3,4 [i] 20:00 Veľké problémy v Malej Číne [i] 22:15 Bordelári [i] 22:50 Nové bývanie [i] 23:35 Simpsonovci IV. 3,4 [i] 00:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i] 01:50 Na doraz [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 13/13 [i] 07:00 Advokáti III. 21/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 20/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 9/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 11:00 Largo II. 13/13 [i] 12:00 Advokáti III. 21/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 20/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 9/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 16:00 Předčasné vydání 1/23 [i] 17:00 Advokáti III. 22/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 21/21 [i] 19:20 Hvězdná brána: Atlantida IV. 10/20 [i] 20:20 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 21:20 Strážce pořádku 7/13 [i] 22:15 Strážce pořádku 8/13 [i] 23:15 Myšlenky zločince V. 5/22 [i] 00:10 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 01:05 Strážce pořádku 7/13 [i] 02:00 Strážce pořádku 8/13 [i] 02:45 Myšlenky zločince V. 5/22 [i] 03:30 Joan z Arkádie 17/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 2 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 22 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 19 [i] 16:55 Technické vymoženosti 20 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 9 [i] 21:55 Žraloci bělaví (bull sharks) s Nigelem Marvenem [i] 22:50 Extrémní výbuchy [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 18 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 51/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 9/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 16/22 [i] 11:10 Hlas krve [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 10/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Váránasí [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Žebřík [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:45 168 hodin [i] 01:10 Malá farma [i] 01:35 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Trio Oscara Petersona [i] 05:40 Hledání ztraceného času [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Folklorika [i] 07:00 Přidej se [i] 07:10 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 11/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 10/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 823/2379 [i] 11:00 Císař Franz Josef a 1. světová válka [i] 12:00 Hudební studio M [i] 12:30 F. Mendelssohn - Bartholdy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 11/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 824/2379 [i] 15:00 Příchod barbarů 1/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Souboj v poušti [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina IV 6/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Terst - město mezi Východem a Západem [i] 21:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:40 Střípky Jednoho světa 2011 6/9 [i] 22:50 Fortapaš [i] 00:35 Dee Dee Bridgewater pro Ellu [i] 01:35 Večeře s prezidentem [i] 02:30 Inventura Febia [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:40 Poema [i] 04:05 Báseň v cizím bytě [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 7 [i] 09:30 Záhadná žena: Fotografie [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 16 [i] 13:35 Vražedná čísla V 1 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 4 [i] 15:35 Krok za krokem II 18 [i] 16:00 Beze stopy III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 28 [i] 18:30 Ulice 1951 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 16 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:55 Mrtvá zóna V 8 [i] 01:40 Bujné fantazie 4 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Střepiny [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 239 [i] 08:40 Will & Grace VII 6 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala V 10 [i] 11:10 Diagnóza vražda II 19 [i] 12:10 Policejní divize IV 12 [i] 13:10 M*A*S*H 240 [i] 13:40 Kutil Tim II 2 [i] 14:15 Přátelé VI 15 [i] 14:45 Médium VI 19 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 36 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 6 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 13 [i] 00:25 Kriminálka Kolín II 8 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 V tieni [i] 05:55 Čistá láska 41/170 [i] 06:40 Doňa Barbara 100/190 [i] 07:30 Dharma a Greg I. 15-16/23 [i] 08:40 Poľovačka na ženu [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 111-112/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 19/135 [i] 14:35 Rany z lásky 195/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 101/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 42/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 17-18/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 20/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 117/194 [i] 20:55 V náručí diabla 63/182 [i] 21:50 Loď snov v Šanghaji [i] 23:50 Frasier V. 14/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 117/194 [i] 01:05 Loď snov v Šanghaji [i] 02:45 Frasier V. 14/24 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová III. 111/130 [i] 03:30 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 195/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži v Bretani [i] 13:55 Vévodkyně [i] 15:50 Vejce na tvrdo [i] 17:40 Desatero [i] 19:25 Vysoká hra [i] 21:10 Adrenalin [i] 23:05 Ohnivá past [i] 00:50 Ruská ruleta [i] 02:25 Osudový dotek [i] 04:15 Vysoká hra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Biatlon [i] 20:45 Bojové sporty [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Bojové sporty [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Tenis [i] 00:15 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 20 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 8 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 9 [i] 09:10 Rookie Blue 1 5 [i] 10:10 Rookie Blue 1 6 [i] 11:10 Ochránce 2 21 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 11 [i] 13:10 Odcizená identita [i] 15:00 Foylova válka 7 3 [i] 17:00 Bratři a sestry 2 1 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 19 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 12 [i] 20:00 Bratři a sestry 2 2 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 6 [i] 22:00 Transplantační jednotka 11 [i] 23:00 Transplantační jednotka 12 [i] 00:00 Diagnóza vražda 7 18 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 19 [i] 02:00 Válka Mary Kay [i] 03:50 Foylova válka 7 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 10 [i] 07:10 Madagaskar [i] 08:10 Dunaj - Modrá stuha Evropy 6 [i] 08:45 Buď já nebo pes 64 [i] 09:40 Léto na chalupě 2 [i] 10:45 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 11:40 Aljaška v pohybu [i] 12:45 Města ve výškách 13 [i] 13:25 Města ve výškách 14 [i] 14:00 Bojovník Arman 6 [i] 14:35 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 15:10 Zvířata v děloze 1 [i] 16:00 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 17:05 Zhýčkaní 7 [i] 17:35 Co nám prospívá 44 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 29 [i] 19:05 Vítejte v Lagosu 1 [i] 20:15 Nahá věda 6 [i] 21:20 Po katastrofě 2 [i] 22:20 Smrtící válečníci 6 [i] 23:15 Bojové jednotky 9 [i] 23:45 Bojové jednotky 10 [i] 00:20 Historie podsvětí 10 [i] 01:25 Pravdivé příběhy 1 [i] 02:20 Smrtící válečníci 6 [i] 03:15 Nahá věda 6 [i] 04:10 Zvířecí rekordmani 29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 12 [i] 06:00 Pink: Funhouse [i] 07:05 Díry [i] 09:05 Vzhůru do oblak [i] 10:40 Starý páky [i] 12:10 Zoolander [i] 13:40 Dean Spanley