TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 10/10 [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 30-31/39 [i] 06:45 Scooby Doo II. 3/16 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 15/54 [i] 07:35 Alf I. 3-4/25 [i] 08:35 Na Hromnice o deň viac [i] 10:25 Dva a pol chlapa II. 5-6/24 [i] 11:20 Česko Slovenská SuperStar - Divadlo [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Divadlo 2 [i] 21:30 Gladiátor [i] 00:20 Minority Report [i] 02:40 Prekliatie bohov [i] 04:55 Hviezdna dráha Markízy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Garfield [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Zbojnícke fašiangy 1/3 [i] 09:15 Zázračná láska [i] 10:30 Slávnosti [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot I. [i] 14:40 Osobnosť televíznej obrazovky 2010 [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kennedyho mozog 1/2 [i] 21:45 Kennedyho mozog 2/2 [i] 23:15 Poklady.sk [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot I. [i] 01:10 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:40 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 S Jakubom na rybách [i] 06:45 Národnostné správy [i] 06:55 Pestúni zvierat 2 [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Test magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Separé [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:10 Zelená revue [i] 10:25 Slovo [i] 10:30 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 12:05 Orientácie [i] 12:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 15:00 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 15:25 História vedy 3/6 [i] 16:20 Spomíname na režiséra Miloša Pietora [i] 18:00 Família [i] 18:30 Večerníček 3/7 [i] 18:40 Poklady.sk [i] 18:55 Tat Tvam asi [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 11.ročník benefičného galavečera Trebbia [i] 21:50 Kinorama [i] 22:20 Retro noviny [i] 22:35 Noc v archíve [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Vražda v spánku [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Pilot Junior [i] 10:00 Glee 7,8 [i] 11:40 Stratené duše V. 21 [i] 12:40 Hovorme o sexe 4 [i] 13:00 Knight Rider 13 [i] 14:00 Dr. Dolittle [i] 15:30 Jastrabia žena [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Kapor na torte [i] 23:15 Žoldnieri [i] 01:00 Knight Rider 13 [i] 02:00 Stratené duše V. 21 [i] 02:35 Fatálny inštinkt [i] 04:00 Napoleon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Siska 32 [i] 06:50 Magnum IV. 4,5 [i] 08:35 Doktorka Quinnová 39,40 [i] 10:30 Siska 33 [i] 11:40 60 MINUT [i] 12:50 Milovať niekoho 1,2/2 [i] 17:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 19:00 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 22:00 "Farářův konec" [i] 00:00 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 00:40 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 10/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 11/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 4/8 [i] 09:00 Pán času II. 10/13 [i] 10:05 Battlestar galactica IV. 5/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 6/22 [i] 12:00 Pán času II. 13/13 [i] 13:05 Přežil jsem japonskou game show 6/8 [i] 14:05 Largo II. 4/13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 3/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 17:00 Largo II. 5/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 2/21 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 4/10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 21:00 Post Mortem 4/8 [i] 22:00 Tenkrát v Mexiku [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 3/13 [i] 00:55 Dr. House VI. 2/21 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 02:35 Sestra Hawthornová 4/10 [i] 03:20 Tenkrát v Mexiku [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá 7 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Technické vymoženosti 19 [i] 07:45 Technické vymoženosti 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 8 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 19 [i] 15:05 Technické vymoženosti 20 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 10 [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 5 [i] 22:50 Kdo uspěje? [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Technické vymoženosti 19 [i] 03:10 Technické vymoženosti 20 [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 To taky zvládnu 11 [i] 04:35 To taky zvládnu 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Ahoj na jaře, Drobečku [i] 06:05 Pouťová pohádka [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Trojčátka 11/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 2/8 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo spisovatele Milana Uhdeho [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Tajemství proutěného košíku 4/13 [i] 14:40 Mezi námi zloději [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Svět ČT [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:35 168 hodin [i] 22:10 Znásilnění [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Svět ČT [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 02:10 Všechnopárty [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:15 Zápas s andělem [i] 06:30 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Lavaux [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách [i] 14:20 Mýty a fakta historie [i] 15:15 Mizející místa domova [i] 15:35 Svět umění [i] 16:30 Cesty víry [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Josefa Masopusta [i] 18:00 Intolerance "Honiti je naše potěšení" [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 ...a tuhle znáte? [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Benefiční galavečer Trebbia [i] 21:45 Na plovárně s Barborou Hrzánovou a Radkem Holubem [i] 22:10 Benefiční galavečer Trebbia [i] 22:40 Střípky Jednoho světa 2011 5/9 [i] 22:50 Pravá krev II 3/12 [i] 23:50 Svět umění [i] 00:45 Musicblok [i] 01:15 Šumná města [i] 01:40 Hledám práci [i] 02:05 Žijeme s vírou [i] 03:05 Made in Valmez [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Dobré zprávy RNDr. Jaromíra Šikuly z Brna [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:50 Liga Špačků 12 [i] 06:15 Roary: Závodní auto 32 [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 10 [i] 06:55 Batman vítězí II 5 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 4 [i] 07:50 Skippy 26 [i] 08:15 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření [i] 09:45 Radikální řez [i] 11:30 Vteřiny před katastrofou [i] 12:30 Velká cena Bahrajnu [i] 15:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 21:50 Norbit [i] 23:50 Záhadný dům [i] 01:25 Novashopping 02:00 DO-RE-MI [i] 03:40 Stefanie V 27, 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 S Italem v kuchyni [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 06:45 Pokémon: Diamant a perla XI 6 [i] 07:10 Mickeyho klubík II 18 [i] 07:40 M*A*S*H 237 [i] 08:10 Svět ve válce 1 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 238 [i] 10:25 M*A*S*H 239 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedokonalé zločiny I 1 [i] 14:00 Proč kočka není pes? [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru IV [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 ŠÉFKA [i] 21:50 Jak přicházejí sny [i] 00:15 Trhák pana Bowfingera [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Kryštof Kolumbus 2/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Opposite sex [i] 06:00 Chuťovky [i] 06:55 Čistá láska 40/170 [i] 08:05 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 H2O: Stačí pridať vodu 18/26 [i] 11:10 Sabrina - mladá čarodejnica I. 18/22 [i] 11:55 Zločiny na mori I. 18/26 [i] 13:05 Poľovačka na ženu [i] 14:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 20/129 [i] 16:10 Čistá láska 41/170 [i] 17:05 Priateľky [i] 17:40 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 8/8 [i] 20:00 Súkromné pasce: Láska v mol [i] 21:10 Skutočný príbeh: Ukradnuté dieťa [i] 00:50 Súkromné pasce: Láska v mol [i] 01:55 Skutočný príbeh: Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 04:50 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Království surikat [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 13:45 Vůle přežít [i] 15:35 Hladina adrenalinu [i] 17:20 Někdo musí z kola ven [i] 19:05 Johanka z Arku 2. [i] 20:55 2 Bobule [i] 22:45 Motýlek [i] 01:15 Stíhačková rally [i] 02:50 Nářek duší [i] 04:25 Jen silní přežijí 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:45 Biatlon [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Rychlobruslení [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Tenis [i] 19:45 Biatlon [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:30 Tenis [i] 00:15 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Z jiného úhlu [i] 08:20 Bratři a sestry 1 20 [i] 09:20 Bratři a sestry 1 21 [i] 10:20 Bratři a sestry 1 22 [i] 11:20 Bratři a sestry 1 23 [i] 12:20 Bratři a sestry 2 1 [i] 13:20 Odvážná nová holka [i] 15:10 Mladá a pohřešovaná [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 6 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 5 [i] 21:00 Transplantační jednotka 11 [i] 22:00 Transplantační jednotka 12 [i] 23:00 Ace Ventura 2 [i] 00:50 Kdo myslíte, že jste? 7 [i] 01:50 Dobrá manželka 2 5 [i] 02:50 Vražda na Pleasant Drive [i] 04:40 Námořní hlídka 3 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Prehistorický park 2 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 07:20 Muž divočiny 19 [i] 08:25 Unášen divokou vodou 3 [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 7 [i] 10:20 Buď já nebo pes 87 [i] 11:15 Nejpřísnější rodiče na světě 22 [i] 12:10 Zhýčkaní 11 [i] 12:45 Zhýčkaní 12 [i] 13:15 Muzeum života 5 [i] 14:30 Předměstské příšery [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 50 [i] 16:30 Mistři švindlu 77 [i] 17:05 Mistři švindlu 78 [i] 17:40 Lonely Planet - Rozený cestovatel 1 [i] 18:10 Vraky snů 17 [i] 18:40 Vraky snů 18 [i] 19:10 Budování říše 13 [i] 20:05 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 21:55 Divoký západ 1 [i] 22:55 Z deníku uprchlíka 7 [i] 23:55 Forenzní faktor 3 [i] 00:55 Bitevní lodě 1 [i] 01:55 Unášen divokou vodou 3 [i] 02:45 Předměstské příšery [i] 03:40 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 04:35 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:55 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Srovnat páteř, srovnat život [i] 06:00 Baaria [i] 08:25 Příšerky z podkroví [i] 09:50 Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu [i] 11:15 Před kamerou 11 [i] 11:45 Až tak moc tě nežere [i] 13:50 Pink: Funhouse [i] 14:55 Kurýr [i] 16:25 Vzhůru do oblak [i] 18:00 Starý páky