TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 7-9/10 [i] 05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 28-29/39 [i] 06:30 Scooby Doo II. 2/16 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 14/54 [i] 07:20 Trapasy mojej sestry III. 15-16/22 [i] 08:15 Jednoduché želanie [i] 09:50 Dva a pol chlapa II. 3-4/24 [i] 10:45 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Česko Slovenská SuperStar - Hviezdna rota [i] 13:15 Evolúcia [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Divadlo [i] 21:30 300 [i] 23:35 Purpurové rieky 2: Anjeli apokalypsy [i] 01:20 Žoldnieri spravodlivosti [i] 02:50 300 [i] 04:45 Dva a pol chlapa II. 3-4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Willy Fog [i] 07:35 Garfield [i] 07:45 Garfield [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratené mesto [i] 09:25 Stratené mesto [i] 09:55 Hannah Montana II. 16/30 [i] 10:15 Hannah Montana II. 17/30 [i] 10:40 Poviem mu to sám [i] 11:50 Planéta Zem zhora II. [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 Anička Jurkovičová 1/3 [i] 15:20 Obdobia lásky 5/12 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Osobnosť televíznej obrazovky 2010 [i] 23:00 Playgirls I [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová [i] 01:20 Miláčik [i] 03:05 Playgirls I [i] 04:25 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Extr@ English 25/30 [i] 09:20 Navždy a večne 2/7 [i] 09:45 Medicína [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 9/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:25 Poltón [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Zelená revue [i] 16:15 Nádej pre Indiu [i] 16:50 Československý filmový týždenník [i] 17:00 Bakalári - Keď nám dáš,tak si náš [i] 17:55 Pestúni zvierat 2 [i] 18:20 Európska únia pre vedcov [i] 18:30 Večerníček 2/7 [i] 18:40 Ranč [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 História vedy 3/6 [i] 20:55 Pesničkári po rokoch [i] 21:10 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 6/12 [i] 22:40 Metronóm [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kráľovstvo surikát 11,12 [i] 06:15 Kutil Manny II. [i] 06:40 Legenda o Tarzanovi [i] 07:00 Timon a Pumbaa [i] 07:30 Gumkáči III. [i] 07:55 Barbie ako Ruženka [i] 09:40 Áno, šéfe! [i] 10:40 Šéfka [i] 12:25 Kapor na torte [i] 13:40 Pomsta [i] 16:10 Horúce strely [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMÉRA: Kód Apokalypsy [i] 22:30 Crank: Zastaň a zomrieš! [i] 00:15 Kód Apokalypsy [i] 02:15 Pod Moskvou [i] 03:45 Crank: Zastaň a zomrieš! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:10 Nesprávne dievča [i] 07:35 Magnum IV. 2,3 [i] 09:40 Doktorka Quinnová 37,38 [i] 11:35 Siska 32 [i] 12:55 "To neznáte Hadimršku" [i] 14:30 Navštívte raj [i] 17:10 Nesprávne dievča [i] 19:00 Simpsonovci III. 23,24/24 [i] 20:00 Vášeň zabíja [i] 21:50 Profesionáli VI. 1 [i] 22:45 ČREPINY [i] 23:20 Simpsonovci III. 23,24/24 [i] 00:10 Webmaster [i] 01:00 ČREPINY [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 8/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 9/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 3/8 [i] 09:00 Pán času II. 9/13 [i] 10:05 Battlestar galactica IV. 3/22 [i] 11:05 Battlestar galactica IV. 4/22 [i] 12:00 Pán času II. 12/13 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show 5/8 [i] 14:00 Largo II. 3/13 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 16:00 Můj nejhorší týden 1/16 [i] 16:30 Můj nejhorší týden 2/16 [i] 17:00 Largo II. 4/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 2/23 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 3/10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 1/17 [i] 22:00 CSI: New York VII. 2/17 [i] 23:00 Californication II. 2/12 [i] 23:40 Zakázané metody 2/13 [i] 00:20 Uklízeč 13/13 [i] 01:15 CSI: New York VII. 1/17 [i] 02:10 CSI: New York VII. 2/17 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 03:40 Sestra Hawthornová 3/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 09:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 To taky zvládnu 11 [i] 12:20 To taky zvládnu 12 [i] 12:45 Černé nebe 9 [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 9 [i] 15:05 Pátá rychlost 10 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 To taky zvládnu 11 [i] 19:40 To taky zvládnu 12 [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe 10 [i] 22:50 Žraločí psychologové [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 8 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Žraločí psychologové [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Pátá rychlost 1 [i] 04:35 Pátá rychlost 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po ukrajinských Karpatech [i] 06:00 Jak princezny spaly na hrášku [i] 06:25 Babar 10/26 [i] 06:50 Willy Fog na cestě kolem světa 10/26 [i] 07:10 Věda je detektivka 8/26 [i] 07:40 Watch Cecilia 5/8 [i] 07:55 Kapitolky o havěti [i] 08:10 Labutí princezna 3 [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Bludiště [i] 10:15 Arthur a Minimojové [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Matka [i] 15:15 Sever a Jih 4/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 7/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Skrblík [i] 22:45 Hra s nevěrou [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Californication III 4/12 [i] 01:05 Bydlení je hra [i] 01:25 13. komnata Ivana Palúcha [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:45 ČT Live - Michal Prokop & hosté 03:45 Bílá místa [i] 04:20 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Karneval v Benátkách [i] 05:45 Intolerance [i] 06:10 Co se stalo s Glennem Millerem? [i] 07:00 Obří mosty 3/3 [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Filmopolis [i] 10:30 Game Page [i] 11:00 Musicblok [i] 11:30 Filmkompas [i] 12:00 Ovoce samo padající [i] 12:30 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:00 Divnopis [i] 13:05 Čtenářský deník... [i] 13:20 Knižní svět [i] 13:50 Krásy evropského pobřeží [i] 14:00 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 2/4 [i] 14:55 Azory - ráj v nekonečné modři [i] 15:45 Tisíc let české myslivosti [i] 16:10 Příběhy domů [i] 16:40 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 17:00 Indiskrétní příběh [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Ceny Alfréda Radoka 2010 [i] 20:40 Doteky tance [i] 21:35 Šumná města [i] 22:00 Třistatřicettři [i] 22:55 Střípky Jednoho světa 2011 4/9 [i] 23:05 Závěť [i] 01:10 Na plovárně s Maximem Velčovským [i] 01:35 Pop Session 2/5 [i] 02:25 Filmkompas [i] 02:55 O češtině [i] 03:10 Blues Alive Šumperk 2002 [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Dobré zprávy MVDr. Blanky Miholové z Kroměříže [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Liga Špačků 11 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 31 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 20 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 3 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:05 Judo sonduje [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:15 Tučňáci z Madagaskaru 17 [i] 10:45 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nezlobte dědečka [i] 13:55 Přes palubu [i] 16:10 Muži v černém 2 [i] 17:50 Občanské judo [i] 18:20 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 23:10 Čtvrtý anděl [i] 00:55 Novashopping 01:30 Volejte Novu [i] 01:55 Plastická chirurgie s.r.o. V 22 [i] 02:40 Áčko [i] 03:30 Stefanie V 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Pokémon: Diamant a perla XI 5 [i] 07:15 Mickeyho klubík II 17 [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:00 M*A*S*H 236 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 237 [i] 10:15 ŠÉFKA [i] 12:05 Samé štěstí [i] 14:05 Rychlá změna [i] 16:05 Julie Lescautová VI 8 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Probuzení tmy [i] 22:15 Pod povrchem [i] 00:55 Legenda pekelného domu [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Agentura Jasno II 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 06:00 Chuťovky [i] 06:55 Priateľky [i] 07:30 Čistá láska 39/170 [i] 08:40 Korením k láske [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 H2O: Stačí pridať vodu 17/26 [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica I. 17/22 [i] 12:30 Zločiny na mori I. 17/26 [i] 13:50 Nebezpečne sama [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 19/129 [i] 16:50 Čistá láska 40/170 [i] 17:45 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 7/8 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 21:40 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 23:30 Štvrtý anjel [i] 01:20 Nebezpečne sama [i] 02:50 Zločiny na mori I. 17/26 [i] 03:45 Ružové okuliare [i] 04:25 V tieni [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 13:50 Nebezpečná pravda [i] 15:35 Tvrdá hra [i] 17:30 Holky to chtěj taky 2 [i] 19:10 Johanka z Arku 1. [i] 21:00 Špióni [i] 22:50 Osudový dotek [i] 00:40 Odsouzeni k boji [i] 02:15 Ruská ruleta [i] 03:50 Banditi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Rychlobruslení [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7 16 [i] 07:20 Diagnóza vražda 7 17 [i] 08:20 Námořní hlídka 3 7 [i] 09:20 Námořní hlídka 3 8 [i] 10:20 Námořní hlídka 3 9 [i] 11:20 Kdo myslíte, že jste? 6 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 5 [i] 13:20 Válka Mary Kay [i] 15:10 Interní záležitost [i] 17:00 Rookie Blue 1 5 [i] 18:00 Rookie Blue 1 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 5 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 7 [i] 21:00 Ace Ventura 2 [i] 22:50 Byla to ona [i] 00:40 Vražda na Pleasant Drive [i] 02:50 Odvážná nová holka [i] 04:40 Námořní hlídka 3 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 36 [i] 06:00 Lonely Planet - Rozený cestovatel 1 [i] 06:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 2 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 07:55 Vraky snů 1 [i] 08:25 Vraky snů 2 [i] 09:00 Prehistorický park 2 [i] 10:00 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 11:00 Jak přežít Everest 1 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 3 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 4 [i] 13:20 Muzeum života 4 [i] 14:35 Předměstské příšery [i] 15:35 Implozivní práce 2 [i] 16:35 Mistři švindlu 75 [i] 17:10 Mistři švindlu 76 [i] 17:50 Vraky snů 15 [i] 18:25 Vraky snů 16 [i] 19:00 Budování říše 12 [i] 19:55 Ztracené světy - Speciál 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 9 [i] 21:55 Kovbojové a psanci 6 [i] 22:50 Poslední lidožrout: tygr zabiják z Indie [i] 23:50 Tajemství smrti [i] 00:50 Jednotka pro vyšetřování nehod 9 [i] 01:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 10 [i] 01:50 Ztracené světy - Speciál 1 [i] 02:50 Budování říše 12 [i] 03:40 Implozivní práce 2 [i] 04:35 Mravenci vědí všechno 9 [i] 04:55 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 11 [i] 06:00 Hořko-sladko [i] 07:50 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 09:05 Těžce zamilován [i] 10:55 America [i] 12:20 Einstein a Eddington [i] 13:55 Kardiofitness [i] 15:20 Maléna