TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 V tieni terorizmu [i] 11:10 Nezvestní III. 19/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 22/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 13/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 6-7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 65/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Krvavá voda [i] 00:40 V tieni terorizmu [i] 02:10 Pátracie oddelenie 10/16 [i] 03:00 Dr. House II. 22/24 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:20 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 44/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 14/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 344 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 127/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 4 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 4/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:03 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II 16/16 [i] 23:10 Osudom skúšaní [i] 23:40 Profesionáli IV 44/13 [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:15 Otázka rešpektu 4/6 [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II 16/16 [i] 03:45 Sila lásky II. 344 [i] 04:35 Sila lásky IV. 127/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Bolo a nebolo 2/3 [i] 09:40 Z hôr, lesov a lúk [i] 10:05 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:55 Cesta za snom [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 A pri tom speve [i] 12:55 Zdravíčko, pán doktor [i] 13:20 Zabi svojho mamuta [i] 13:40 Spektrum vedy [i] 14:10 Pamätáte sa na nich? [i] 15:05 Teta na zjedenie [i] 16:05 S Jakubom na rybách [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Inside/Offside [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček 13/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Úžasné premeny prírody 4/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 3/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 4/8 [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 18 [i] 10:15 Chutíš mi - Deň tretí [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 6 [i] 14:15 Stratené duše I. 6 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 Chutíš mi - Deň štvrtý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 19 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 8 [i] 22:30 Klamári II. 15 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:00 Mafstory [i] 01:00 Dr. LUDSKY 8 [i] 02:00 Klamári II. 15 [i] 02:40 Chutíš mi - Deň štvrtý [i] 03:25 Panelák VII. 19 [i] 04:15 Tajný sen [i] 04:45 Božská mrcha I. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 V mene lásky 8,9 [i] 07:15 Červené ruže 134 [i] 08:10 Starý III. 71/71 [i] 09:30 A-Team 15,16 [i] 11:40 MacGyver 48 [i] 12:40 M*A*S*H 165,166 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 9 [i] 14:35 Panelák VII. 18 [i] 15:50 A-Team 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 165,166 [i] 19:00 Simpsonovci III. 19,20 [i] 20:00 Malý unavený Joe [i] 22:30 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 00:20 Simpsonovci III. 19,20 [i] 01:00 Navarro I. 13/13 [i] 02:30 Nočné reprízy 04:45 Starý II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 11/13 [i] 07:00 Advokáti III. 19/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 18/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 7/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 11:00 Largo II. 11/13 [i] 12:00 Advokáti III. 19/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 18/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 7/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 16:00 Largo II. 12/13 [i] 17:00 Advokáti III. 20/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 19/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 8/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 21:00 Obhájci 10/14 [i] 22:00 Dr. House VI. 2/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 3/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 00:55 Obhájci 10/14 [i] 01:50 Dr. House VI. 2/21 [i] 02:40 Myšlenky zločince V. 3/22 [i] 03:25 Joan z Arkádie 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 12 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 13 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Dřevorubci v močálech [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 20 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 4 [i] 18:45 Bezpečná hranice 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice 4 [i] 23:20 Bezpečná hranice 5 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 16 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 49/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 7/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 14/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 9/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 10/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky II 1/6 [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:50 Na cestě po ukrajinských Karpatech [i] 01:20 Film o seriálu Znamení koně [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:45 Náš venkov [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Na plný pecky 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:05 Přírodní bohatství [i] 08:10 Alright? Alright! 10/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:38 Škola snů 9/13 [i] 10:15 Táta jako máma 9/9 [i] 10:40 Rodina a já [i] 11:10 William a Harry - život princů [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Medicína pro 21. století [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 10/13 [i] 14:05 Nechte mě bejt! Šikana [i] 14:30 Rodina a já [i] 15:00 Značka "Krása" [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Prof. MUDr. Jiří Šonka [i] 17:30 Bhútán: Snowman Trek 4/4 [i] 17:55 Blues Alive [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Moje rodina IV 4/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Kdyby mě zabili... [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:25 Střípky Jednoho světa 2011 2/9 [i] 22:35 Hledání ztraceného času 3 [i] 22:55 Q [i] 23:25 Dokumentární klub [i] 00:20 Holanďanův ostrov [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Jazz club [i] 03:30 Za svědky minulosti [i] 03:45 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:00 Heaven 27 [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 5 [i] 09:35 Život je Pes [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. 146 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 14 [i] 13:40 Vražedná čísla II 23 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 2 [i] 15:35 Krok za krokem II 16 [i] 16:05 Beze stopy III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 26 [i] 18:30 Ulice 1949 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 248 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Timecop [i] 00:50 Beze stopy III 19 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger II 14 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 20 [i] 04:25 Stefanie V 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 234 [i] 08:35 Will & Grace VII 4 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 8 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 17 [i] 12:05 Policejní divize IV 10 [i] 13:05 M*A*S*H 235 [i] 13:40 Kutil Tim I 24 [i] 14:15 Přátelé VI 13 [i] 14:45 Médium VI 17 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Sběratelé kostí V 2 [i] 22:15 Mladší o pár let [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Otcovy hříchy [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 37/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 98/190 [i] 07:15 Dharma a Greg I. 11-12/23 [i] 08:25 Nespútaný anjel 115/194 [i] 09:20 V náručí diabla 61/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 107-108/130 [i] 13:35 Rebeli na strednej 17/135 [i] 14:30 Rany z lásky 193/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 99/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 38/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 13-14/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 18/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 116/194 [i] 20:55 V náručí diabla 62/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 10/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 8/12 [i] 23:35 Frasier V. 13/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 116/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 10/15 [i] 01:50 Sestrička Jackie II. 8/12 [i] 02:20 Frasier V. 13/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 107-108/130 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 193/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Jen silní přežijí 1. [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Banditi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Letní tábor [i] 14:05 Dům z písku a mlhy [i] 16:20 Vládce kouzel [i] 18:00 Amélie z Montmartru [i] 20:10 Malí velcí podvodníci [i] 22:00 Policajtka [i] 23:50 Ruská ruleta [i] 01:25 Pravidla vášně [i] 03:15 Odsouzeni k boji [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:00 Rychlobruslení [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Fotbal [i] 18:25 Rychlobruslení [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Pro wrestling [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 18 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 6 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 7 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7 14 [i] 10:10 Diagnóza vražda 7 15 [i] 11:10 Ochránce 2 19 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 9 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Foylova válka 7 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 22 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 17