Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Vyprahnutá préria [i] 11:20 Nezvestní III. 18/19 [i] 12:10 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 21/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 12/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 4-5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Sexi klon [i] 00:35 Neprekonateľný Harold [i] 01:50 Pátracie oddelenie 9/16 [i] 02:45 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 43/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 13/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 343 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 126/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 3 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 9/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Miss Universe SR 2011 [i] 00:20 Profesionáli IV 43/13 [i] 01:15 Niečo za niečo [i] 01:55 Kráľ vinár 9/13 [i] 02:35 Chodili sme spolu [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 343 [i] 04:35 Sila lásky IV. 126/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Jozef Kollár [i] 11:15 Višegrádska pečať [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:20 Separé [i] 13:50 Elixír [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Muži a kamióny 5/10 [i] 15:15 Teraz to príde 9/16 [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Regionálny denník [i] 17:00 Pôst ako cesta [i] 17:30 Sv.omša na Popolcovú stredu [i] 19:15 Večerníček 12/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV [i] 01:01 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 17 [i] 10:15 Chutíš mi - Deň druhý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 5 [i] 14:15 Stratené duše I. 5 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 Chutíš mi - Deň tretí [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 18 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10 [i] 22:15 Kosti V. 19 [i] 23:15 Kosti IV. 20 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Chutíš mi - Deň tretí [i] 02:40 Panelák VII. 18 [i] 03:25 Tajný sen [i] 04:00 Kráľovstvo surikát 9,10 [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 V mene lásky 6,7 [i] 07:15 Červené ruže 133 [i] 08:10 Starý III. 70 [i] 09:30 A-Team 13,14 [i] 11:40 MacGyver 47 [i] 12:40 M*A*S*H 163,164 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 8 [i] 14:35 Panelák VII. 17 [i] 15:50 A-Team 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 163,164 [i] 19:00 Simpsonovci III. 17,18 [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 27 [i] 21:40 M*A*S*H 164 [i] 22:00 Mafstory 57 [i] 23:00 Simpsonovci III. 17,18 [i] 00:00 "Vítr v kapse" [i] 01:15 Nočné reprízy 04:45 Starý III. 71 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 10/13 [i] 07:00 Advokáti III. 18/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 17/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 6/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 11:00 Largo II. 10/13 [i] 12:00 Advokáti III. 18/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 17/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 6/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 16:00 Largo II. 11/13 [i] 17:00 Advokáti III. 19/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 18/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 7/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 1/17 [i] 22:00 CSI: New York VII. 2/17 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 2/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 00:55 CSI: New York VII. 1/17 [i] 01:50 CSI: New York VII. 2/17 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 2/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 11 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 12 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 19 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Dřevorubci v močálech [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Černé nebe 9 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 2 [i] 18:45 Bezpečná hranice 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 22:50 Bezpečná hranice 2 [i] 23:20 Bezpečná hranice 3 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 48/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 6/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 13/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Svatba jako řemen [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Na stopě [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Reportéři ČT [i] 00:45 Po stopách [i] 01:00 Retro [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Zdenky Háskové [i] 05:55 Před tabulí u tyče [i] 06:05 Margita Kohoutová [i] 06:35 Na moll [i] 07:05 Babylon [i] 07:35 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 10/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:37 Česko jedna báseň [i] 09:45 Nehasit! Hořím! [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Architektura interiérů 1/6 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:32 Česko jedna báseň [i] 13:45 Nehasit! Hořím! [i] 14:10 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 15:00 Architektura interiérů 2/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:30 Poklady světa [i] 17:45 Lavaux [i] 18:00 Popelec umělců [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Ve státním zájmu [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:40 Střípky Jednoho světa 2011 1/9 [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Architektura interiérů 2/6 [i] 00:10 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 00:25 Na plný pecky [i] 00:50 Šumná města [i] 01:15 Krásný ztráty [i] 01:55 Mizející místa domova [i] 02:10 Jazz club [i] 03:00 Za svědky minulosti [i] 03:15 Dobré zprávy Diny Štěrbové z Olomouce [i] 03:30 Návrat Zapadlých vlastenců [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 4 [i] 09:35 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 13 [i] 13:40 Vražedná čísla II 22 [i] 14:35 Kobra 11 XIV 1 [i] 15:35 Krok za krokem II 15 [i] 16:05 Beze stopy III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 25 [i] 18:30 Ulice 1948 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:25 Mentalista 4 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Kód Navajo [i] 01:25 Beze stopy III 18 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Walker Texas Ranger II 13 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 19 [i] 04:25 Stefanie V 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 233 [i] 08:35 Will & Grace VII 3 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 7 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 16 [i] 12:05 Policejní divize IV 9 [i] 13:05 M*A*S*H 234 [i] 13:40 Kutil Tim I 23 [i] 14:15 Přátelé VI 12 [i] 14:45 Médium VI 16 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 35 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 15 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 12 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 191/230 [i] 05:45 Čistá láska 36/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 97/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 9-10/23 [i] 08:30 Nespútaný anjel 114/194 [i] 09:20 V náručí diabla 60/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 105-106/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 16/135 [i] 14:30 Rany z lásky 192/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 98/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 37/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 11-12/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 17/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 115/194 [i] 20:55 V náručí diabla 61/182 [i] 21:50 Prenasledovaná [i] 23:30 Frasier V. 12/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 115/194 [i] 00:50 Prenasledovaná [i] 02:20 Frasier V. 12/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 105-106/130 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 192/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Druhý muž [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:10 Desatero [i] 15:55 Taurus [i] 17:40 Vejce na tvrdo [i] 19:30 Banditi [i] 21:40 Dům z písku a mlhy [i] 23:55 Stíhačková rally [i] 01:30 Drsný časy [i] 03:20 Tři království [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Biatlon [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:45 All sports [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 22:15 Plachtění [i] 22:20 All sports [i] 22:30 Biatlon [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 17 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 5 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 6 [i] 09:10 Slečna Marplová [i] 11:10 Ochránce 2 18 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 8 [i] 13:10 Mladá a pohřešovaná [i] 15:00 Foylova válka 7 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 21 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 16 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 9 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 22 [i] 21:00 Rookie Blue 1 5 [i] 22:00 Rookie Blue 1 6 [i] 23:00 Polda a bandita [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 16 [i] 02:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 03:50 Foylova válka 7 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 33 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 7 [i] 07:10 Toronto [i] 08:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 3 [i] 08:55 Buď já nebo pes 61 [i] 09:50 Zima na chalupě - speciál [i] 10:50 Závod s budoucností 1 [i] 11:20 Závod s budoucností 2 [i] 11:55 Když se Země zatřese 6 [i] 13:00 Hostina se smrtí 6 [i] 13:55 Bojovník Arman 3 [i] 14:30 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 34 [i] 16:10 Budoucnost odhalena 5 [i] 16:45 Budoucnost odhalena 6 [i] 17:15 Zhýčkaní 4 [i] 17:45 Co nám prospívá 41 [i] 18:15 Hostina se smrtí 7 [i] 19:15 Závod s budoucností 3 [i] 19:45 Hranice možností [i] 20:15 Nahá věda 3 [i] 21:20 Skuteční superlidé 1 [i] 22:25 Smrtící válečníci 3 [i] 23:20 Bojové jednotky 3 [i] 23:50 Bojové jednotky 4 [i] 00:20 Historie podsvětí 7 [i] 01:20 Jak se věci mají 1 [i] 01:50 Jak se věci mají 2 [i] 02:20 Smrtící válečníci 3 [i] 03:10 Nahá věda 3 [i] 04:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO