Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Svet v ohrození [i] 11:05 Nezvestní III. 17/19 [i] 12:00 Komisár Rex VI. 13/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 20/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 11/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VII. 2-3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 64/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Domáce väzenie [i] 00:40 Svet v ohrození [i] 02:10 Pátracie oddelenie 8/16 [i] 03:00 Dr. House II. 20/24 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky IV. 124/256 [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 42/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 12/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 342 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 125/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 2 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Matky v divočine a ich mláďatá [i] 21:05 Komisár Manara 2/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 9/19 [i] 23:35 Profesionáli IV 42/13 [i] 00:30 Komisár Manara 2/12 [i] 01:20 Matky v divočine a ich mláďatá [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:10 Svet v obrazoch [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Sila lásky II. 342 [i] 04:50 Sila lásky IV. 125/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Banícke rozprávky 2/4 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Veselý utorok, škaredá streda [i] 10:45 Zdravíčko, pán doktor [i] 11:25 Vyberte si pesničku [i] 12:35 Čas ženy [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:30 Fašiangovníci;Detva 1986 [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:35 Fenomén [i] 15:15 Nie si sám [i] 15:50 Nie si sama [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Inside/Offside [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Separé [i] 18:30 Večerníček 11/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Televízna sezóna [i] 21:10 Test magazín [i] 21:20 Muži a kamióny 5/10 [i] 21:50 Cárovrah [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Božská mrcha I. 2 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 16 [i] 10:15 Chutíš mi - Deň prvý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 4 [i] 14:15 Stratené duše I. 4 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 Chutíš mi - Deň druhý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 17 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 7 [i] 22:15 Vtierka Castle I. 6 [i] 23:15 Šéfka [i] 01:00 Dr. LUDSKY 7 [i] 02:00 Vtierka Castle I. 6 [i] 02:40 Chutíš mi - Deň druhý [i] 03:25 Panelák VII. 17 [i] 04:10 Tajný sen [i] 04:45 Božská mrcha I. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 V mene lásky 4,5 [i] 07:15 Červené ruže 132 [i] 08:10 Starý III. 69 [i] 09:30 A-Team 11,12 [i] 11:40 MacGyver 46 [i] 12:40 M*A*S*H 161,162 [i] 13:35 Diagnóza: Vražda IV. 7 [i] 14:35 Panelák VII. 16 [i] 15:50 A-Team 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 161,162 [i] 19:00 Simpsonovci III. 15,16 [i] 20:00 Dnes ja, zajtra ty! [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci III. 15,16 [i] 00:00 Texaská tragédia [i] 01:30 Nočné reprízy 04:45 Starý III. 70 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 9/13 [i] 07:00 Advokáti III. 17/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 16/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 5/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 11:00 Largo II. 9/13 [i] 12:00 Advokáti III. 17/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 16/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 5/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 16:00 Largo II. 10/13 [i] 17:00 Advokáti III. 18/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 17/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 6/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 7/10 [i] 22:00 Změna je život 7/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 1/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 7/10 [i] 01:50 Změna je život 7/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince V. 1/22 [i] 03:20 Joan z Arkádie 13/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 11 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 18 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 21 [i] 18:45 Bezpečná hranice 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Černé nebe 9 [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 11 [i] 22:25 To taky zvládnu 12 [i] 22:50 Bezpečná hranice 21 [i] 23:20 Bezpečná hranice 1 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe 9 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 47/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 5/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 12/22 [i] 11:05 Krásy evropského pobřeží [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1999 10/20 [i] 20:55 Pelíšky [i] 23:00 Zloději a vyděrači [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Den D 8/13 [i] 01:15 Sváteční slovo faráře Bohumila Bašteckého [i] 01:20 Čtení na dobrou noc [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Lázní v Kostelci u Zlína 05:40 Mizející místa domova [i] 05:55 Postřehy odjinud [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 10/10 [i] 08:15 Tajemství zvířecího těla [i] 08:20 Přírodní bohatství [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Světozor [i] 10:05 Evropa dnes [i] 10:40 Evropa a já [i] 11:05 Poslední autobusová zastávka [i] 12:00 Příště u Vás ze Soběslavi [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa dnes [i] 14:00 Světozor [i] 14:35 Evropa a já [i] 15:00 Červené světlo [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Medicína pro 21. století [i] 16:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Margita Kohoutová [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 ...a tuhle znáte? [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina IV 3/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Láska až za hrob [i] 21:55 Inventura Febia [i] 22:40 Krotká [i] 00:00 Křídla slávy [i] 01:45 Babylon [i] 02:15 The Rosenberg Trio [i] 03:10 Jazz Club Night [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Dobré zprávy Evy Studené z Velehradu [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 3 [i] 09:30 Jako za starých časů [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 12 [i] 13:45 Vražedná čísla II 21 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 12 [i] 15:35 Krok za krokem II 14 [i] 16:05 Beze stopy III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 24 [i] 18:30 Ulice 1947 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 247 [i] 21:30 Kriminálka New York V 8 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Podsvětí [i] 01:35 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Plastická chirurgie s.r.o. V 18 [i] 03:40 Stefanie V 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 232 [i] 08:35 Will & Grace VII 2 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 6 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 15 [i] 12:05 Policejní divize IV 8 [i] 13:05 M*A*S*H 233 [i] 13:40 Kutil Tim I 22 [i] 14:15 Přátelé VI 11 [i] 14:45 Médium VI 15 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 22 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 6 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 161 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Čistá láska 35/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 96/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 7-8/23 [i] 08:30 Nespútaný anjel 113/194 [i] 09:25 V náručí diabla 59/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 103-104/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 15/135 [i] 14:35 Rany z lásky 191/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 97/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 36/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 9-10/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 16/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 114/194 [i] 20:55 V náručí diabla 60/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 9/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 7/12 [i] 23:35 Frasier V. 11/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 114/194 [i] 00:50 Poisťovňa šťastia III. 9/15 [i] 01:50 Sestrička Jackie II. 7/12 [i] 02:20 Frasier V. 11/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 103-104/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:50 Dračí past [i] 15:35 Láska a jiné pohromy [i] 17:20 Pokoj v duši [i] 19:05 Druhý muž [i] 20:40 Desatero [i] 22:25 Odsouzeni k boji [i] 00:05 REC [i] 01:25 Pravidla vášně [i] 03:15 Létající třída [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Atletika [i] 11:15 Watts [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 16 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 4 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 5 [i] 09:10 Bratři a sestry 1 18 [i] 10:10 Bratři a sestry 1 19 [i] 11:10 Ochránce 2 17 [i] 12:00 Námořní hlídka 3 7 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Foylova válka 6 3 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 20 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 15 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 8 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 21 [i] 21:00 Polda a bandita [i] 23:00 Ace Ventura [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 15 [i] 02:00 Dvojnásobná vražda [i] 03:50 Foylova válka 6 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 32 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 6 [i] 07:10 Slovensko [i] 08:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 2 [i] 08:55 Buď já nebo pes 60 [i] 09:50 Zima na chalupě 4 [i] 10:55 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 11:30 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 12:05 Po katastrofě 1 [i] 13:00 Hostina se smrtí 5 [i] 13:55 Bojovník Arman 2 [i] 14:30 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 33 [i] 16:10 Budoucnost odhalena 3 [i] 16:45 Budoucnost odhalena 4 [i] 17:15 Zhýčkaní 3 [i] 17:45 Co nám prospívá 40 [i] 18:15 Hostina se smrtí 6 [i] 19:15 Závod s budoucností 1 [i] 19:45 Závod s budoucností 2 [i] 20:15 Nahá věda 2 [i] 21:20 Když se Země zatřese 6 [i] 22:25 Smrtící válečníci 2 [i] 23:20 Bojové jednotky 1 [i] 23:50 Bojové jednotky 2 [i] 00:20 Historie podsvětí 6 [i] 01:20 Tuningmánie 57