TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Tanec je môj život [i] 12:00 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 19/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 10/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 25/25 [i] 15:30 Priatelia VII. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Hviezdna rota [i] 21:30 Tisíc a jedna noc 63/180 [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Max Havoc: Ohnivý kruh [i] 01:00 Vražda v čínskej štvrti [i] 02:40 Pátracie oddelenie 7/16 [i] 03:35 Dr. House II. 19/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:05 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 41/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 11/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 341 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 124/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 1 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mamy vedia najlepšie... [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:17 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Reportéri [i] 22:55 Zúfalí romantici [i] 23:50 Extra [i] 00:20 Profesionáli IV 41/13 [i] 01:15 Mamy vedia najlepšie... [i] 03:05 O 5 minút 12 [i] 04:10 Správy STV o 16:00 [i] 04:30 Góly - body - sekundy [i] 04:40 Sila lásky II. 341 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 24/30 [i] 08:53 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:10 Zdravie v Európe [i] 11:55 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 13:00 Umenie 2011 [i] 13:30 Kinorama [i] 14:00 Autosalón [i] 14:20 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:20 Rómsky magazín [i] 16:55 Expedícia Líbya - 3.časť [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 10/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:55 Once [i] 23:20 Anjeli strážni Ondreja Šotha [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Nové bývanie [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Panelák VII. 15 [i] 09:45 Bezuchí zajkovia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Dobrodružstvo s gorilou [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 Chutíš mi - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 16 [i] 21:15 Profesionáli VI. 1 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Hory majú oči [i] 02:15 Chutíš mi - Deň prvý [i] 03:00 Panelák VII. 16 [i] 03:50 Tajný sen [i] 04:20 Kráľovstvo surikát 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 V mene lásky 2,3 [i] 07:15 Červené ruže 131 [i] 08:10 Starý III. 68 [i] 09:30 A-Team 9,10 [i] 11:40 M*A*S*H 159,160 [i] 12:40 Hrochy v Afrike [i] 14:35 Panelák VII. 15 [i] 15:50 A-Team 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 159,160 [i] 19:00 Simpsonovci III. 13,14 [i] 20:00 Bozk smrti [i] 22:15 Bordelári 1 [i] 22:45 Nové bývanie [i] 23:30 Simpsonovci III. 13,14 [i] 00:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 01:50 Neorané pole [i] 03:30 Nočné reprízy 04:45 Starý III. 69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 8/13 [i] 07:00 Advokáti III. 16/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 15/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 11:00 Largo II. 8/13 [i] 12:00 Advokáti III. 16/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 15/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 16:00 Largo II. 9/13 [i] 17:00 Advokáti III. 17/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 16/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 5/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 21:00 Strážce pořádku 5/13 [i] 22:00 Strážce pořádku 6/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 00:55 Strážce pořádku 5/13 [i] 01:50 Strážce pořádku 6/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 12/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 10 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 17 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 17 [i] 16:55 Technické vymoženosti 18 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 19 [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 8 [i] 21:55 Žraločí psychologové [i] 22:50 Bezpečná hranice 19 [i] 23:20 Bezpečná hranice 20 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 46/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 4/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 11/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 9/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Na cestě po ukrajinských Karpatech [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Michal Prokop & hosté [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:50 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 01:05 Malá farma [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Orchestr Clark Terryho I. 05:40 A. Vivaldi: Koncert č. 3 G dur pro housle a smyčce, op. 3 [i] 05:50 Hledání ztraceného času 3 [i] 06:05 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:35 Folklorní magazín [i] 07:05 Přidej se [i] 07:15 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 10/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 9/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 822/2379 [i] 11:00 Trója [i] 12:00 Trio Oscara Petersona [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 14:00 Abeceda komunistických zločinů 10/26 [i] 14:20 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 823/2379 [i] 14:55 Císař Franz Josef a 1. světová válka [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Špionážní hry studené války [i] 17:00 Patriae et musis ve Stavovském divadle [i] 17:15 Maestro [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina IV 2/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Souboj v poušti [i] 21:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:40 Sicilská rebelka [i] 00:30 The Rosenberg Trio [i] 01:30 Kampaň [i] 02:25 Inventura Febia [i] 03:00 Blues Alive [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Světlana zpívá Marlene [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 2 [i] 09:35 Záhadná žena [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 11 [i] 13:40 Vražedná čísla II 20 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 11 [i] 15:35 Krok za krokem II 13 [i] 16:00 Beze stopy III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 23 [i] 18:30 Ulice 1946 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:20 Víkend [i] 22:15 Rok Václava Klause [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VII 15 [i] 23:40 Poker Star [i] 00:45 Mrtvá zóna V 7 [i] 01:30 Bujné fantazie 3 [i] 02:00 Novashopping 02:40 Střepiny [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 231 [i] 08:35 Will & Grace VII 1 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 5 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 14 [i] 12:05 Policejní divize IV 7 [i] 13:05 M*A*S*H 232 [i] 13:40 Kutil Tim I 21 [i] 14:15 Přátelé VI 10 [i] 14:45 Médium VI 14 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 34 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 5 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 11 [i] 00:25 Kriminálka Kolín II 5 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Na čem záleží 160 [i] 03:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:45 Čistá láska 34/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 95/190 [i] 07:25 Dharma a Greg I. 5-6/23 [i] 08:30 Kým nás lož nerozdelí [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 101-102/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 14/135 [i] 14:30 Rany z lásky 190/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 96/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 35/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 7-8/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 15/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 113/194 [i] 20:55 V náručí diabla 59/182 [i] 21:50 Loď snov v Botswane [i] 23:35 Frasier V. 10/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 113/194 [i] 00:50 Loď snov v Botswane [i] 02:20 Frasier V. 10/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 101-102/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 190/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Spadl z oblaků [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:50 Amélie z Montmartru [i] 16:00 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:45 Vládce kouzel [i] 19:25 Srdeční záležitosti [i] 21:10 Dračí past [i] 22:55 Tři království [i] 00:45 Nevinná [i] 02:20 Drsný časy [i] 04:15 Druhý muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Atletika [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 15 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 3 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 4 [i] 09:10 Rookie Blue 1 3 [i] 10:10 Rookie Blue 1 4 [i] 11:10 Ochránce 2 16 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 6 [i] 13:10 Křivé svědectví [i] 15:00 Foylova válka 6 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 19 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 14 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 7 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 20 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 5 [i] 22:00 Transplantační jednotka 9 [i] 23:00 Transplantační jednotka 10 [i] 00:00 Diagnóza vražda 7 13