Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 4-6/10 [i] 06:15 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 26-27/39 [i] 06:55 Scooby Doo II. 1/16 [i] 07:20 Flintstonovci v akcii 13/54 [i] 07:45 Alf I. 1-2/25 [i] 08:45 Chlpatí kamoši [i] 10:10 Dva a pol chlapa II. 1-2/24 [i] 11:05 Orange County [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Zákon príťažlivosti [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Tanec je môj život [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 Bitkári [i] 23:30 Špina [i] 01:15 Bitkári [i] 03:00 Zákon príťažlivosti [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:35 Extra [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Autosalón [i] 07:20 Willy Fog [i] 07:45 Garfield [i] 08:00 Garfield [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Mrázik [i] 10:15 3 2 1 štart! [i] 10:30 Slávnosti [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Uzlíky nádeje [i] 15:50 Oko za oko [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľovná rieky [i] 22:10 Miliónové kočky [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Kráľovná rieky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Halali [i] 07:15 Národnostné správy [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Test magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pestúni zvierat 1 [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Noc v archíve [i] 11:05 Zlatý rez - Kapitoly z kultúrnych dejín Slovenska [i] 11:30 Slovenské národné divadlo 2/3 [i] 12:20 Gen.sk [i] 12:35 Ľudská láska [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:05 Família [i] 14:40 Folklórny festival Detva [i] 15:35 Anjeli strážni Ondreja Šotha [i] 16:05 Tak sa na mňa prilepila [i] 17:25 Poklady.sk [i] 17:45 Keby skriňa bola oknom [i] 18:15 Čo sa stalo medvedíkovi [i] 18:30 Večerníček 9/13 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Expedícia Líbya - 3.časť [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Svokrovia [i] 23:30 Slovenské národné divadlo 3/3 [i] 00:15 Invencie [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Bordelári [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:05 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:00 Návrat z doby ľadovej [i] 10:00 Glee 5,6 [i] 11:55 Stratené duše V. 20 [i] 12:50 Hovorme o sexe 3 [i] 13:00 Knight Rider 12 [i] 14:00 Medové týždne [i] 16:00 Dobrodružstvo s gorilou [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Klub hrôzy [i] 00:15 Ostreľovači [i] 02:00 Knight Rider 12 [i] 02:40 Medové týždne [i] 04:10 Stratený svet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Siska 30 [i] 06:40 Magnum III. 23/23 [i] 07:25 Magnum IV. 1/25 [i] 08:15 Doktorka Quinnová 35,36 [i] 10:20 Siska 31 [i] 11:35 60 MINÚT [i] 12:55 Jessica 1,2/2 [i] 17:00 Hrochy v Afrike [i] 19:00 Simpsonovci III. 11,12 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 22:00 Skalpel, prosím [i] 00:20 Simpsonovci III. 11,12 [i] 01:00 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 6/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 7/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 2/8 [i] 09:00 Pán času II. 8/13 [i] 10:05 Battlestar galactica IV. 1/22 [i] 11:05 Battlestar galactica IV. 2/22 [i] 12:00 Pán času II. 11/13 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show 4/8 [i] 14:00 Largo II. 2/13 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 17:00 Largo II. 3/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 1/21 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 2/10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 21:00 Post Mortem 3/8 [i] 22:05 Erin Brockovich [i] 00:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 01:35 Dr. House VI. 1/21 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 03:15 Sestra Hawthornová 2/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak se to dělá 2 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Technické vymoženosti 17 [i] 07:45 Technické vymoženosti 18 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 7 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 17 [i] 15:05 Technické vymoženosti 18 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 9 [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 5 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 22:50 Kdo uspěje? [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Technické vymoženosti 17 [i] 03:10 Technické vymoženosti 18 [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 To taky zvládnu 9 [i] 04:35 To taky zvládnu 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů 05:55 Luciánův park [i] 06:05 Balónová pohádka [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Trojčátka 10/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 1/8 [i] 11:40 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo faráře Bohumila Bašteckého [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Tajemství proutěného košíku 3/13 [i] 14:50 Hledá se táta! [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Svět ČT [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:55 Přepadení [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Svět ČT [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Gangy New Yorku [i] 02:30 168 hodin [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:10 Cestománie [i] 06:40 Barvy života [i] 07:30 Folklorní magazín [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 3 [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Gebel Barkal [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Rudolf Kundera - český malíř v [i] 12:40 Náš venkov [i] 13:00 Království divočiny [i] 13:30 Kamera na cestách [i] 14:25 Mýty a fakta historie [i] 15:20 Mizející místa domova [i] 15:40 Svět umění [i] 16:30 Cesty víry [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Zdenky Háskové [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Ta naša kapela [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 William a Harry - život princů [i] 20:55 Na plovárně s Maximem Velčovským [i] 21:20 Paříž [i] 23:25 Pravá krev II 2/12 [i] 00:25 Svět umění [i] 01:20 Medúza 01:50 kult_off [i] 02:15 Šumná města [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:10 Žijeme s vírou [i] 04:10 Syn Kopanic [i] 04:35 Co divák nevidí [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:50 Liga Špačků 10 [i] 06:15 Roary: Závodní auto 30 [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 9 [i] 06:55 Batman vítězí II 4 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 2 [i] 07:45 Skippy 25 [i] 08:15 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření [i] 09:50 Čas pracuje pro vraha [i] 11:40 Bratříček a sestřička [i] 12:50 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 15:00 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Zack a Miri točí porno [i] 23:55 Policejní odznak V 4, 5 [i] 01:30 Novashopping 03:00 Plastická chirurgie s.r.o. V 17 [i] 03:40 Stefanie V 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:45 Pokémon: Diamant a perla XI 4 [i] 07:10 Mickeyho klubík II 16 [i] 07:40 M*A*S*H 229 [i] 08:10 Hitlerovi falzifikátoři [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 230 [i] 10:25 M*A*S*H 231 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách III 8 [i] 13:50 Ženich na útěku [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IV [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 ŠÉFKA [i] 21:50 Dokonalá vražda [i] 00:00 Portrét dámy [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Kryštof Kolumbus 1/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Opposite sex [i] 05:50 Chuťovky [i] 06:45 Čistá láska 33/170 [i] 08:00 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 H2O: Stačí pridať vodu 16/26 [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica I. 16/22 [i] 11:45 Zločiny na mori I. 16/26 [i] 13:05 Charlote Linková: Tiene lásky [i] 14:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 18/129 [i] 16:10 Čistá láska 34/170 [i] 17:10 Priateľky [i] 17:40 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 6/8 [i] 20:00 Súkromné pasce: DNA ako dôkaz [i] 21:00 Kým nás lož nerozdelí [i] 22:40 Skutočný príbeh: Anna Nicole Smith - smrť modelky [i] 00:15 Súkromné pasce: DNA ako dôkaz [i] 01:20 Charlote Linková: Tiene lásky [i] 02:50 Zločiny na mori I. 16/26 [i] 03:40 Ružové okuliare [i] 04:20 PROMINENTI [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Láska a jiné pohromy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:50 Zastřelit a být zastřelen [i] 15:30 Yamakasi [i] 17:05 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 18:45 Jízdenka do vesmíru [i] 20:25 Opilí slávou [i] 22:20 Pravidla vášně [i] 00:15 Král videoher [i] 01:50 REC [i] 03:10 Život Davida Galea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 15:30 Atletika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:00 Biatlon [i] 21:30 Atletika [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Bratři a sestry 1 15 [i] 06:20 Pouta, která svazují [i] 08:20 Bratři a sestry 1 15 [i] 09:20 Bratři a sestry 1 16 [i] 10:20 Bratři a sestry 1 17 [i] 11:20 Bratři a sestry 1 18 [i] 12:20 Bratři a sestry 1 19 [i] 13:20 Poslední sbohem [i] 15:10 Perfektní plán [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13 5 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 5 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 4 [i] 21:00 Transplantační jednotka 9 [i] 22:00 Transplantační jednotka 10 [i] 23:00 Ace Ventura [i] 00:50 Kdo myslíte, že jste? 6 [i] 01:50 Dobrá manželka 2 4 [i] 02:50 Večer pro dámy [i] 04:30 Námořní hlídka 3 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Laos 2 [i] 06:00 Prehistorický park 1 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:20 Muž divočiny 18 [i] 08:25 Unášen divokou vodou 2 [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 6 [i] 10:20 Buď já nebo pes 86 [i] 11:15 Nejpřísnější rodiče na světě 21 [i] 12:10 Zhýčkaní 9 [i] 12:45 Zhýčkaní 10 [i] 13:15 Muzeum života 4 [i] 14:30 Odporné od přírody [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 49 [i] 16:30 Mistři švindlu 75 [i] 17:10 Mistři švindlu 76 [i] 17:50 Vraky snů 15 [i] 18:25 Vraky snů 16 [i] 19:00 Budování říše 12 [i] 20:00 Ztracené světy: speciál 1 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 9 [i] 22:00 Kovbojové a psanci 6 [i] 22:55 Z deníku uprchlíka 6 [i] 23:55 Forenzní faktor 2 [i] 00:55 Reportéři v akci: Irán 13 [i] 01:55 Unášen divokou vodou 2 [i] 02:45 Odporné od přírody [i] 03:35 Ztracené světy: speciál 1 [i] 04:30 Hranice možností [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Mýtus bílé krásy: Tělo [i] 06:00 Střihoruký Edward [i] 07:45 Nezapomeň na mě [i] 09:35 Scooby-Doo: Abrakadabra! [i] 10:55 Zašlá sláva Marca Pease [i] 12:20 Útěk na Horu čarodějnic [i] 13:55 Škola ro(c)ku [i] 15:45 Julie a Julia [i] 17:50 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 19:30 Před kamerou 11 [i] 20:00 Slečna zamilovaná [i] 21:40 Impérium - Mafie v Atlantic City 8 [i] 22:30 Na stojáka 91 [i] 23:00 Pouta [i] 01:25 Hra na vraha [i] 02:55 Krev mojí krve [i] 04:30 Rukama nohama [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Ideální společnost [i] 07:30 Velký Buck Howard