TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 1-3/10 [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 25/39 [i] 06:30 Scooby Doo I. 24/24 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 12/54 [i] 07:25 Trapasy mojej sestry III. 13-14/22 [i] 08:15 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 09:50 Dva a pol chlapa I. 23-24/24 [i] 10:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:15 Nikdy to nevzdávaj! [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:50 Purpurové rieky [i] 00:45 Kriminál [i] 02:30 Spider-Man 3 [i] 04:40 Dva a pol chlapa I. 23-24/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Willy Fog [i] 07:35 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratené mesto [i] 09:25 Hannah Montana II. 15/30 [i] 09:50 Takmer ružový príbeh [i] 11:35 Planéta Zem zhora II. [i] 12:35 TOP STAR Extra [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 Štúrovci 5/5 [i] 15:20 Obdobia lásky 4/12 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 Krištáľový ples [i] 20:35 Miss Universe SR 2011 [i] 22:35 Chlapci v pasci [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová [i] 01:05 Letná láska [i] 02:40 Chlapci v pasci [i] 04:05 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Pestúni zvierat 1 [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Extr@ English 24/30 [i] 09:15 Navždy a večne 1/7 [i] 09:40 Prekliate karikatúry [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:00 Mediálni špióni [i] 11:35 Zákulisie slovenčiny 8 [i] 11:45 Deň v SND 1/3 [i] 12:30 Radosť zo života [i] 12:55 Kapura [i] 13:40 Farmárska revue [i] 13:55 Trate života Jozefa Kronera [i] 14:25 Jolana Fogašová [i] 15:10 Radosť zo života [i] 15:40 GEN.sk [i] 15:55 Divadelná komédia [i] 18:25 Osobnosti a udalosti /Vznik SND/ [i] 18:35 Večerníček 8/13 [i] 18:45 GEN.sk [i] 18:55 Režisér Budský [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Národné [i] 21:40 Anjeli strážni Ondreja Šotha [i] 22:10 Cudzia žena a muž pod posteľou [i] 22:50 BHS [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kráľovstvo surikát 5,6 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 Binkove dobrodružstvá [i] 08:30 Barbie z Labutieho jazera [i] 10:00 Tajný sen [i] 10:45 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 11:30 Áno, šéfe! [i] 12:30 NÁVRAT KRÁĽOV [i] 14:00 Kapor na torte [i] 15:30 Podivné dedičstvo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hitman [i] 22:15 Zlý poliš [i] 00:45 Hitman [i] 02:15 Zlý poliš [i] 04:15 Podivné dedičstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:10 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:35 Slzy statočnej ženy [i] 08:10 Magnum III. 21,22 [i] 10:20 Doktorka Quinnová 33,34 [i] 12:20 Siska 30 [i] 13:45 "Cech panen kutnohorských" [i] 15:15 Vražedný prísľub [i] 17:10 Slzy statočnej ženy [i] 19:00 Simpsonovci III. 9,10 [i] 20:00 Hitlerov agent [i] 22:25 NÁVRAT KRÁĽOV [i] 00:00 Simpsonovci III. 9,10 [i] 00:40 Webmaster [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 4/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 5/15 [i] 08:00 Přežil jsem japonskou game show 1/8 [i] 09:00 Pán času II. 7/13 [i] 10:05 Battlestar galactica III. 19/20 [i] 11:05 Battlestar galactica III. 20/20 [i] 12:05 Pán času II. 10/13 [i] 13:05 Přežil jsem japonskou game show 3/8 [i] 14:05 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 17:00 Largo II. 2/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 1/23 [i] 19:00 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 21:00 Post Mortem 2/8 [i] 22:05 Boj o čas II. 4/22 [i] 23:05 Californication II. 1/12 [i] 23:40 Zakázané metody 1/13 [i] 00:20 Uklízeč 12/13 [i] 01:15 Post Mortem 2/8 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 02:55 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 03:40 Boj o čas II. 4/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Impozantní lodě [i] 11:50 To taky zvládnu 9 [i] 12:20 To taky zvládnu 10 [i] 12:45 Černé nebe 8 [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 7 [i] 15:05 Pátá rychlost 8 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 To taky zvládnu 9 [i] 19:40 To taky zvládnu 10 [i] 20:05 Pátá rychlost 9 [i] 20:35 Pátá rychlost 10 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe 9 [i] 22:50 Nejstrašnější čelisti ve vzduchu [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 7 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Nejstrašnější čelisti ve vzduchu [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Pátá rychlost 9 [i] 04:35 Pátá rychlost 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po severní Jamajce [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Babar 9/26 [i] 06:30 Willy Fog na cestě kolem světa 9/26 [i] 06:55 Věda je detektivka 7/26 [i] 07:20 Watch Cecilia 4/8 [i] 07:35 Kapitolky o havěti [i] 07:50 Max trapný [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:20 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Ten večer [i] 15:25 Sever a Jih 3/12 [i] 16:15 Dempsey a Makepeaceová 6/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 ČESKÝ LEV 2010 [i] 21:55 Wrestler [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Fešák Johnny [i] 01:20 Californication III 3/12 [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 13. komnata Stanislava Hložka [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Pošta pro tebe [i] 04:25 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:55 Rekonstrukce [i] 06:15 Hitlerovy zázračné zbraně [i] 07:05 Obří mosty 2/3 [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Zrcadlení [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 kult_off [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:00 Divnopis [i] 13:05 Čtenářský deník... [i] 13:20 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 1/4 [i] 14:50 Mangrovy - ohrožené pobřeží [i] 15:40 Řeka v proudu času [i] 16:10 Příběhy domů [i] 16:30 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar Hochové [i] 16:50 Vanina Vanini [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Pocta české hudbě [i] 21:35 Šumná města [i] 22:00 Filmopolis [i] 22:55 Arizona Dream [i] 01:10 Na plovárně s Miloslavem Vlkem [i] 01:35 Pop Session 1/5 [i] 02:30 Filmkompas [i] 02:55 O češtině [i] 03:10 Z tance do tance soubor Kunovjan [i] 03:30 Sedm živlů [i] 04:25 Dary lásky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:55 Liga Špačků 9 [i] 06:20 Roary: Závodní auto 29 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 19 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 1 [i] 07:25 Vteřiny před katastrofou [i] 08:25 Občanské judo [i] 08:55 Judo sonduje [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Tučňáci z Madagaskaru 16 [i] 10:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Babička [i] 14:05 Klokan Jack [i] 15:55 Modrý blesk [i] 17:50 Občanské judo [i] 18:20 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Quantum of Solace [i] 22:25 Bestie [i] 00:15 Sépie a velryba [i] 01:40 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 03:35 Plastická chirurgie s.r.o. V 16 [i] 04:15 Stefanie V 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 3 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 15 [i] 08:00 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 M*A*S*H 227 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 228 [i] 10:35 M*A*S*H 229 [i] 11:05 Agentura Jasno II 14 [i] 12:05 Příliš hezké, než aby to byla pravda [i] 14:10 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 16:05 Julie Lescautová VI 7 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Moderní Popelka [i] 22:10 Silver Hawk: Maska spravedlnosti [i] 00:20 Blade II [i] 02:25 S Italem v kuchyni [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bzzz!!! [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:50 Priateľky [i] 07:25 Čistá láska 32/170 [i] 08:35 Svadba naruby [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 H2O: Stačí pridať vodu 15/26 [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica I. 15/22 [i] 12:15 Zločiny na mori I. 15/26 [i] 13:30 Charlote Linková: Boj o dedičstvo [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 17/129 [i] 16:55 Čistá láska 33/170 [i] 17:50 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 5/8 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 21:40 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 23:30 Ľudový súd [i] 01:15 Charlote Linková: Boj o dedičstvo [i] 02:55 Zločiny na mori I. 15/26 [i] 03:45 Ružové okuliare [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Moliere [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Manituova bota [i] 13:35 Malý lord Fauntleroy [i] 15:25 Tři muži v Bretani [i] 17:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 18:45 Vysoká hra [i] 20:30 Domácnost naruby [i] 22:10 Drsný časy [i] 00:00 Poslední gang [i] 02:05 Nevinná [i] 03:50 Jak ukrást Bess [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Severská kombinace [i] 09:45 Biatlon [i] 11:15 Klasické lyžování [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Atletika [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Atletika [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7 11 [i] 07:20 Diagnóza vražda 7 12 [i] 08:20 Námořní hlídka 3 2 [i] 09:20 Námořní hlídka 3 3 [i] 10:20 Námořní hlídka 3 4 [i] 11:20 Kdo myslíte, že jste? 5 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 4 [i] 13:20 Pouta, která svazují [i] 15:10 Křivé svědectví [i] 17:00 Rookie Blue 1 3 [i] 18:00 Rookie Blue 1 4 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 4 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 6 [i] 21:00 Ace Ventura [i] 22:50 Poslední sbohem [i] 00:40 Večer pro dámy [i] 02:30 Perfektní plán [i] 04:20 Námořní hlídka 3 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 07:55 Po proudu Yukonu [i] 09:00 Prehistorický park 1 [i] 10:00 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 11:00 Dokonalí predátoři [i] 12:05 Mravenci vědí všechno 10 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 2 [i] 13:20 Muzeum života 3 [i] 14:35 Los zabiják [i] 15:35 Implozivní práce 1 [i] 16:35 Mistři švindlu 73 [i] 17:10 Mistři švindlu 74 [i] 17:50 Vraky snů 13 [i] 18:25 Vraky snů 14 [i] 19:00 Budování říše 11 [i] 20:00 Mocné lodě - Mary Queen 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 8 [i] 22:00 Reportéři v akci: Irán 13 [i] 23:05 Kovbojové a psanci 5 [i] 00:00 Obrácený: Mafián řekl vše 2 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 7 [i] 01:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 8 [i] 01:55 Mocné lodě - Mary Queen 2 [i] 02:50 Budování říše 11 [i] 03:45 Implozivní práce 1 [i] 04:45 Laos 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Zizou [i] 07:40 Nahoru dolů [i] 09:25 Milenec je zločinec! [i] 11:05 Taková jsem byla [i] 12:50 G. I. Joe [i] 14:50 Truman Show [i] 16:35 Temple Grandinová [i] 18:25 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 20:00 Nezapomeň na mě [i] 21:50 Co se vlastně stalo [i] 23:35 Zombieland [i] 01:05 Odvaha pod palbou [i] 03:00 Labyrint lží [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tamtamy ticha [i] 07:50 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [i] 09:20 Čtvery vánoce [i] 10:45 Star Trek VII: Generace [i] 12:45 S tebou je mi líp 1 [i] 13:05 S tebou je mi líp 2 [i] 13:30 Sladké pokušení