Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Muž z temnôt [i] 11:15 Nezvestní III. 16/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 18/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 9/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 23-24/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 61-62/180 [i] 21:50 Kráľ Škorpión 2: Zrod bojovníka [i] 23:50 Red Bull Crashed Ice Moskva 2011 [i] 00:00 Aljašský expres [i] 01:40 Poliš a bandita 2 [i] 03:15 Kráľ Škorpión 2: Zrod bojovníka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky IV. 122/256 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:45 Správy STV [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:45 Uragán [i] 10:15 Profesionáli IV 1/13 [i] 11:10 Sladká Valentína 10/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 340 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 123/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Svedectvá vraždy: Mŕtvy v práčovni [i] 23:55 Profesionáli IV 1/13 [i] 01:00 Niečo za niečo [i] 01:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:10 Svedectvá vraždy: Mŕtvy v práčovni [i] 03:40 Sila lásky II. 340 [i] 04:30 Sila lásky IV. 123/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Dunajské zákutia 2/3 [i] 11:10 Úžasné premeny prírody 3/6 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:25 Psovod [i] 13:45 Slováci vo svete [i] 14:15 Família [i] 14:45 Na tanieri [i] 15:55 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:20 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 8/13 [i] 16:35 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 16:50 Japonská mozaika III 1/8 [i] 17:05 Japonská mozaika III 2/8 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 7/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Jagavá púť Lhoce Šar [i] 21:15 Gen.sk [i] 21:30 Navždy a večne 1/7 [i] 22:00 Prekliate karikatúry [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Československý filmový týždenník [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 14 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti V. 18 [i] 14:15 Kosti IV. 19 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 15 [i] 21:15 Kapor na torte [i] 22:45 SEDEM [i] 23:45 "Poslední plavky" [i] 01:35 Prekliaty dom [i] 03:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 03:45 Panelák VII. 15 [i] 04:30 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý III. 67 [i] 06:00 Láska nezomiera 160/160 [i] 06:45 V mene lásky 1/170 [i] 07:30 Červené ruže 130 [i] 08:35 Starý III. 67 [i] 10:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 7,8 [i] 11:50 MacGyver 45 [i] 12:50 M*A*S*H 157,158 [i] 13:50 Diagnóza: Vražda IV. 6 [i] 14:50 Panelák VII. 14 [i] 16:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 157,158 [i] 19:00 Simpsonovci III. 7,8 [i] 20:00 Sieť teroru 1,2/6 [i] 21:50 Vražedný prísľub [i] 23:30 Tequila a Bonetti 1/12 [i] 00:30 Sieť teroru 1,2/6 [i] 01:50 MacGyver 45 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 7/13 [i] 07:00 Advokáti III. 15/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 14/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 11:00 Largo II. 7/13 [i] 12:00 Advokáti III. 15/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 14/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 16:00 Largo II. 8/13 [i] 17:00 Advokáti III. 16/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 15/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 4/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 11/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 9 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 16 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 17 [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Technické vymoženosti 17 [i] 20:35 Technické vymoženosti 18 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Bezpečná hranice 17 [i] 23:20 Bezpečná hranice 18 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Technické vymoženosti 17 [i] 02:10 Technické vymoženosti 18 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 45/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 3/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 10/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:45 PLANETA YÓ [i] 16:15 Film o filmu Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 9/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 4/13 [i] 21:00 13. komnata Stanislava Hložka [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot [i] 00:05 Město žen I 6/24 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Objektiv [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Jan Štěpán [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:55 JÁDRO [i] 11:05 Předivo života [i] 11:30 Bhútán: Snowman Trek 3/4 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 JÁDRO [i] 15:00 Předivo života [i] 15:25 Bhútán: Snowman Trek 4/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Mangrovy - ohrožené pobřeží Brazílie [i] 16:45 Krásy evropského pobřeží [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Řeka v proudu času [i] 18:00 Pop Session 1/5 [i] 18:55 Moje rodina IV 1/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Soukromý život primátů 1/4 [i] 21:10 Obří mosty 2/3 [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Flight of the Conchords I 3/12 [i] 23:35 Gorodok 20/20 [i] 23:55 Sen noci svatojánské [i] 01:10 Q [i] 01:35 Na moll 02:00 Vzkaz Jiřího Rašky [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Nadoraz v Obludáriu [i] 03:30 Krejča za branou [i] 04:30 Taneční obrázky ze Zálesí a Kopanic [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 1 [i] 09:30 Česko Slovenská SuperStar [i] 10:50 Můj šokující příběh [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 10 [i] 13:40 Vražedná čísla II 19 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 10 [i] 15:35 Krok za krokem II 12 [i] 16:05 Beze stopy III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 22 [i] 18:30 Ulice 1945 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Líbánky [i] 22:00 XXX [i] 00:25 Jesse Stone: Nový začátek [i] 02:00 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 15 [i] 04:25 Stefanie V 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 226 [i] 08:35 Will & Grace VI 24 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 4 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 13 [i] 12:05 Policejní divize IV 6 [i] 13:05 M*A*S*H 227 [i] 13:35 Kutil Tim I 20 [i] 14:10 Přátelé VI 9 [i] 14:40 Médium VI 13 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 7 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Cold Creek Manor [i] 01:15 Feťáci [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 159 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 31/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 94/190 [i] 07:20 Dharma a Greg I. 3-4/23 [i] 08:25 Nespútaný anjel 112/194 [i] 09:20 V náručí diabla 58/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 99-100/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 13/135 [i] 14:30 Rany z lásky 189/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 95/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 32/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 5-6/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 14/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Svadba naruby [i] 22:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 23:20 Boxerka [i] 01:20 Na streche [i] 02:05 L.O.V.E. [i] 02:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 03:35 Sudkyňa Hatchettová III. 99-100/130 [i] 04:15 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Angel-A [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hollywood Sever [i] 13:45 Vejce na tvrdo [i] 15:35 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:20 Taurus [i] 19:05 Jak ukrást Bess [i] 20:45 Amélie z Montmartru [i] 22:55 REC [i] 00:20 Proč jsem se jen ženil [i] 02:20 Král videoher [i] 03:55 Falešná stopa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:00 Atletika [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:45 Atletika [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:00 Severská kombinace [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Timbersports [i] 23:00 Videohry [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Klasické lyžování [i] 00:15 Severská kombinace [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 14 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 2 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 3 [i] 09:10 Transplantační jednotka 7 [i] 10:10 Transplantační jednotka 8 [i] 11:10 Ochránce 2 15 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 5 [i] 13:10 Odcizená identita [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 18 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 13 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 6 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 19 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 9 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 4 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 9 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 13 [i] 02:00 Médium 4 3 [i] 03:00 Médium 4 4 [i] 04:00 Večer pro dámy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 4 [i] 07:10 Udržitelnost v praxi - Vodní hospodářství 4 [i] 07:30 On The Spot 6 [i] 08:30 Hugh, kuřata a TESCO [i] 09:30 Zima na chalupě 2 [i] 10:30 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 11:05 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 11:40 Země: Planeta a její moc 5 [i] 12:40 Mravenci vědí všechno 5 [i] 13:00 Hodování se smrtí 3 [i] 14:00 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 31 [i] 16:00 Vraky Temže 2 [i] 17:10 Zhýčkaní 1 [i] 17:40 Co nám prospívá 38 [i] 18:10 Hodování se smrtí 4 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 37 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 20:15 Budoucnost jídla 2 [i] 21:20 Dokonalí predátoři [i] 22:25 Den po pohromě 1 [i] 23:30 Den po pohromě 2 [i] 00:20 Pravda o dopravě [i] 01:15 Tuningmánie 53