Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Pretekárka [i] 11:05 Nezvestní III. 15/19 [i] 12:00 Komisár Rex VI. 10/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 17/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 8/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 21-22/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 60/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Predátor z hlbín [i] 00:25 Ničivá sopka [i] 02:00 Pátracie oddelenie 6/16 [i] 02:55 Dr. House II. 17/24 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 121/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:15 Profesionáli III 13/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 9/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 339 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 122/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 3/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:05 Osudom skúšaní [i] 23:35 Profesionáli III 13/13 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:05 Otázka rešpektu 3/6 [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 S Jakubom na rybách [i] 04:20 Sila lásky II. 339 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bolo a nebolo 1/3 [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:05 Historická panoráma [i] 11:45 Historická panoráma [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:50 Dunajské zákutia 1/3 [i] 14:10 Zdravíčko, pán doktor [i] 14:40 Spevák [i] 15:35 Halali [i] 16:05 Profesionál [i] 16:30 Hlas Európy [i] 16:55 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete [i] 18:30 Večerníček 6/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 3/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 1/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 2/8 [i] 22:05 Na tanieri [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 13 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 3 [i] 14:15 Stratené duše I. 3 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 14 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 6 [i] 22:30 Áno, šéfe! [i] 23:30 Klamári II. 14 [i] 00:30 NÁVRAT KRÁĽOV [i] 02:00 Dr. LUDSKY 6 [i] 02:35 Áno, šéfe! [i] 03:20 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 04:00 Panelák VII. 14 [i] 04:50 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý III. 66 [i] 06:00 Láska nezomiera 158,159 [i] 07:30 Červené ruže 129 [i] 08:35 Starý III. 66 [i] 10:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 5,6 [i] 11:50 MacGyver 44 [i] 12:50 M*A*S*H 155,156 [i] 13:50 Diagnóza: Vražda IV. 5 [i] 14:50 Panelák VII. 13 [i] 16:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 155,156 [i] 19:00 Simpsonovci III. 5,6 [i] 20:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:30 Detektív XXL: Cannonball [i] 00:20 Simpsonovci III. 5,6 [i] 01:00 Navarro I. 12 [i] 02:30 Nočná repríza
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 6/13 [i] 07:00 Advokáti III. 14/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 13/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 2/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 11:00 Largo II. 6/13 [i] 12:00 Advokáti III. 14/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 13/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 2/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 16:00 Largo II. 7/13 [i] 17:00 Advokáti III. 15/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 14/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 3/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 21:00 Obhájci 9/14 [i] 22:00 Dr. House VI. 1/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 00:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 00:55 Obhájci 9/14 [i] 01:50 Dr. House VI. 1/21 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 8 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 15 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 15 [i] 18:45 Bezpečná hranice 16 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice 15 [i] 23:20 Bezpečná hranice 16 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 44/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 2/22 [i] 10:15 Návrat do ráje II 9/22 [i] 11:05 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 8/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 9/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Milenky 6/6 [i] 00:20 Film o seriálu Znamení koně [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:00 Na cestě po severní Jamajce [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:45 Náš venkov [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Radiorock 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:05 Přírodní bohatství [i] 08:10 Alright? Alright! 9/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:38 Škola snů 8/13 [i] 10:15 Táta jako máma 8/9 [i] 10:35 Rodina a já [i] 11:05 Vlasy z Indie [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Diagnóza [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 9/13 [i] 14:10 Táta jako máma 9/9 [i] 14:35 Rodina a já [i] 15:00 William a Harry - život princů [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Jan Štěpán [i] 17:30 Bhútán: Snowman Trek 3/4 [i] 17:55 Na plný pecky [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Uvnitř vnitra [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub [i] 00:15 Praha - Železná opona [i] 01:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Kouzelné norské smyčce [i] 03:25 Myslím, tedy slam [i] 04:20 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V 19 [i] 09:30 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 9 [i] 13:40 Vražedná čísla II 18 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 9 [i] 15:35 Krok za krokem II 11 [i] 16:05 Beze stopy III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 21 [i] 18:30 Ulice 1944 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 246 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Přímý zásah [i] 00:55 Policejní odznak V 2 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Policejní odznak V 3 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 14 [i] 04:25 Stefanie V 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 225 [i] 08:35 Will & Grace VI 23 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 3 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 12 [i] 12:05 Policejní divize IV 5 [i] 13:05 M*A*S*H 226 [i] 13:35 Kutil Tim I 19 [i] 14:10 Přátelé VI 8 [i] 14:40 Médium VI 12 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Sběratelé kostí V 1 [i] 22:15 Myšlenky zločince V 22 [i] 23:15 Nikdo není dokonalý [i] 00:30 Ani stín podezření [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:40 Čistá láska 30/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 93/190 [i] 07:15 Dharma a Greg I. 1-2/23 [i] 08:25 Nespútaný anjel 111/194 [i] 09:20 V náručí diabla 57/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 97-98/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 12/135 [i] 14:30 Rany z lásky 188/230 [i] 15:25 Doňa Barbara 94/190 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 31/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 3-4/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 13/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 112/194 [i] 20:55 V náručí diabla 58/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 8/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 6/12 [i] 23:35 Frasier V. 9/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 112/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 8/15 [i] 01:45 Sestrička Jackie II. 6/12 [i] 02:15 Frasier V. 9/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 97-98/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 188/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Soupeři [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Pokoj v duši [i] 15:30 Moliere [i] 17:40 Falešná stopa [i] 19:35 Láska a jiné pohromy [i] 21:15 Vejce na tvrdo [i] 23:05 Nevinná [i] 00:55 Sejměte Cartera [i] 02:40 Poslední gang [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 10:15 Severská kombinace [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Biatlon [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:50 Skoky na lyžích [i] 23:15 Biatlon [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 13 [i] 07:10 McLeodovy dcery 8 1 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 2 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7 9 [i] 10:10 Diagnóza vražda 7 10 [i] 11:10 Ochránce 2 14 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 4 [i] 13:10 Dvojnásobná vražda [i] 15:00 Foylova válka 6 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 17 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 12 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 5 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 18 [i] 21:00 Poslední sbohem [i] 22:50 Médium 4 3 [i] 23:50 Médium 4 4 [i] 00:50 Diagnóza vražda 7 12 [i] 01:50 Perfektní plán [i] 03:40 Foylova válka 6 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 3 [i] 07:10 Udržitelnost v praxi - Urbanizace 3 [i] 07:25 On the Spot 2 [i] 08:25 Vánoce na chalupě - speciál [i] 09:25 Zima na chalupě 1 [i] 10:25 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 11:00 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 11:35 Příroda stále živá [i] 12:35 Mravenci vědí všechno 3 [i] 12:50 Mravenci vědí všechno 4 [i] 13:10 Hodování se smrtí 2 [i] 14:05 Lodě, které změnily svět 3 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 30 [i] 15:55 Vraky Temže 1 [i] 17:10 Nejpřísnější rodiče na světě 20 [i] 18:05 Hodování se smrtí 3 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 20:15 Budoucnost jídla 1 [i] 21:20 Země: Planeta a její moc 5 [i] 22:25 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 23:25 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 00:20 Jack Rozparovač: Vrah z bulvárního listu [i] 01:20 Tuningmánie 51 [i] 01:55 Tuningmánie 52 [i] 02:30 Vysoká výkonnost 1 [i] 03:35 Architektura islámu 3 [i] 04:05 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 30 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 10 [i] 06:00 America [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy III. 8