Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Ničivá sopka [i] 11:05 Nezvestní III. 14/19 [i] 12:00 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 16/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 7/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 19-20/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Eurotrip [i] 00:30 Králi ro(c)ku [i] 02:00 Pátracie oddelenie 5/16 [i] 02:50 Modré z neba [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:10 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:10 Profesionáli III 12/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 8/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 338 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 121/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 8/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Zima kúzelníkov [i] 23:35 Profesionáli III 12/13 [i] 00:25 Niečo za niečo [i] 01:15 Kráľ vinár 8/13 [i] 02:00 Chodili sme spolu [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Európska únia pre seniorov [i] 03:20 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 04:10 Sila lásky II. 338 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét Juraja Straussa [i] 11:20 Budmerické literárne rozhovory [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Tuto nám nedali, tuto nám dajú.... [i] 13:05 Kto bol Weinwurm [i] 13:30 Autosalón [i] 13:55 5 minút po dvanástej - prvý ples [i] 15:00 Povodne [i] 15:35 Lov na city [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 4/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 8/16 [i] 18:30 Večerníček 5/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Historická panoráma [i] 20:50 Historická panoráma [i] 21:35 Zelené raje III [i] 22:05 Kaviareň Lýra [i] 22:55 VAT [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Tajný sen [i] 05:35 PROMI NOVINY [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 12 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 2 [i] 14:15 Stratené duše I. 2 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 13 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i] 22:15 Kosti V. 18 [i] 23:15 Kosti IV. 19 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 01:15 Môj najhorší nepriateľ 9/9 [i] 01:55 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 02:35 Panelák VII. 13 [i] 03:25 Tajný sen [i] 04:00 Kráľovstvo surikát 3,4 [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý III. 65 [i] 06:00 Láska nezomiera 156,157 [i] 07:25 Červené ruže 128 [i] 08:20 Starý III. 65 [i] 09:40 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 3,4 [i] 11:40 MacGyver 43 [i] 12:40 M*A*S*H 153,154 [i] 13:50 Diagnóza: Vražda IV. 4 [i] 14:50 Panelák VII. 12 [i] 16:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 153,154 [i] 19:00 Simpsonovci III. 3,4 [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 26 [i] 21:40 M*A*S*H 163 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci III. 3,4 [i] 00:00 "Vrať se do hrobu" [i] 01:40 Skrytá posadnutosť [i] 03:15 Nočná repríza
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 5/13 [i] 07:00 Advokáti III. 13/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 12/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 1/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 11:00 Largo II. 5/13 [i] 12:00 Advokáti III. 13/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 12/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 1/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 16:00 Largo II. 6/13 [i] 17:00 Advokáti III. 14/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 13/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 2/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 00:55 CSI: New York VI. 23/23 [i] 01:50 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 9/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 7 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Na ostří pily [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 14 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Černé nebe 8 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 13 [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Říční příšery [i] 22:50 Bezpečná hranice 13 [i] 23:20 Bezpečná hranice 14 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 43/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová VI 1/22 [i] 10:20 Návrat do ráje II 8/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Dům pro život [i] 22:25 Povodeň [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Na stopě [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Retro [i] 00:55 Reportéři ČT [i] 01:35 Po stopách [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Jiřího Rašky [i] 05:55 Věra Merhautová [i] 06:30 Sólo pro... Hammela & Hladíka [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 9/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:37 Česko jedna báseň [i] 09:45 Nehasit! Hořím! [i] 10:10 Výtvarnické konfese [i] 10:45 Ondřejova filmová škola [i] 11:00 Stepstory [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:32 Česko jedna báseň [i] 13:40 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 15:00 Architektura interiérů 1/6 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Gebel Barkal [i] 17:55 Na moll [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina III 13/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 La Traviata [i] 22:45 Divadlo žije! [i] 23:15 Terra musica [i] 23:45 Architektura interiérů 1/6 [i] 00:35 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar Hochové [i] 00:50 Radiorock [i] 01:15 Šumná města [i] 01:40 Krásný ztráty [i] 02:20 Mizející místa domova [i] 02:35 Klub Netopýr [i] 03:25 Přijďte k nám na večeři [i] 04:05 Svět Ludvíka Bluma [i] 04:30 Primárius [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V 18 [i] 09:30 Americký sen [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 8 [i] 13:40 Vražedná čísla II 17 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 8 [i] 15:35 Krok za krokem II 10 [i] 16:05 Beze stopy III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 20 [i] 18:30 Ulice 1943 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:25 Mentalista 3 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Dopisy od vraha [i] 01:00 Policejní odznak IV 13 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Policejní odznak V 1 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 13 [i] 04:25 Stefanie V 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 224 [i] 08:35 Will & Grace VI 22 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 2 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 11 [i] 12:05 Policejní divize IV 4 [i] 13:05 M*A*S*H 225 [i] 13:35 Kutil Tim I 18 [i] 14:10 Přátelé VI 7 [i] 14:40 Médium VI 11 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 33 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 14 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 10 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 4 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 29/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 92/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 110/194 [i] 09:15 V náručí diabla 56/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 95-96/130 [i] 13:35 Rebeli na strednej 11/135 [i] 14:30 Rany z lásky 187/230 [i] 15:20 Doňa Barbara 93/190 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 30/170 [i] 18:00 Dharma a Greg I. 1-2/23 [i] 19:00 Rebeli na strednej 12/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 111/194 [i] 20:55 V náručí diabla 57/182 [i] 21:50 Vlastná krv [i] 00:10 Frasier V. 8/24 [i] 00:40 Nespútaný anjel 111/194 [i] 01:30 Vlastná krv [i] 03:30 Frasier V. 8/24 [i] 03:55 Sudkyňa Hatchettová III. 95/130 [i] 04:15 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Labyrint Iží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 12:40 Vládce kouzel [i] 14:20 Cíl Země [i] 16:05 Život Davida Galea [i] 18:20 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:05 Pokoj v duši [i] 21:50 Král videoher [i] 23:30 Lovec démonů [i] 01:15 Proč jsem se jen ženil [i] 03:15 Moliere [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Klasické lyžování [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:30 Zimní sporty [i] 10:45 Severská kombinace [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:00 Severská kombinace [i] 20:30 Olympijské hry [i] 21:00 All sports [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:20 Plachtění [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 12 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 8 1 [i] 09:10 Slečna Marplová [i] 11:10 Ochránce 2 13 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 3 [i] 13:10 Inspektor máma [i] 15:00 Foylova válka 5 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 16 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 11 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 4 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 17 [i] 21:00 Rookie Blue 1 3 [i] 22:00 Rookie Blue 1 4 [i] 23:00 Rodičovství [i] 01:20 Diagnóza vražda 7 11 [i] 02:20 Odcizená identita [i] 04:10 Foylova válka 5 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 2 [i] 07:10 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 07:25 On the Spot 3 [i] 08:25 Podzim na chalupě - speciál [i] 09:25 Soukromý život… 3 [i] 10:40 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 11:15 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 11:50 Když se Země zatřese 5 [i] 12:55 Mravenci vědí všechno 2 [i] 13:15 Hodování se smrtí 1 [i] 14:15 Lodě, které změnily svět 2 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 16:15 Záhady, mýty a legendy [i] 17:15 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 18:10 Hodování se smrtí 2 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 20:15 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 21:20 Příroda stále živá [i] 22:20 Reportéři v akci: Irán 13 [i] 23:20 Neobjasněno 3