Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Šialený exmanžel [i] 11:05 Nezvestní III. 13/19 [i] 12:00 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 15/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 6/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 17-18/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 59/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Nebezpečný svedok [i] 00:50 Šialený exmanžel [i] 02:20 Pátracie oddelenie 4/16 [i] 03:10 Dr. House II. 15/24 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:15 Profesionáli III 11/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 7/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 337 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 120/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Medvede čierne v Severných lesoch [i] 21:05 Komisár Manara 1/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 8/19 [i] 23:35 Profesionáli III 11/13 [i] 00:30 Komisár Manara 1/12 [i] 01:25 Medvede čierne v Severných lesoch [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:10 Svet v obrazoch [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky II. 337 [i] 04:55 Sila lásky IV. 120/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Banícke rozprávky 1/4 [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Energetika [i] 10:45 Chatam Sofer [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:25 Zahraj nám,muzika,vesele [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Profily [i] 14:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:35 Fenomén [i] 15:05 V hlbinách mora [i] 15:15 Nie si sám [i] 15:45 Nie si sama [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:55 Inside/Offside [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kto bol Weinwurm [i] 18:30 Večerníček 4/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:05 Test magazín [i] 21:15 Muži a kamióny 4/10 [i] 21:45 Mesto Zero [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Božská mrcha I. 1/13 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 11 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 11:15 Tajný sen [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Life: Najbohatší policajt I. 1/11 [i] 14:15 Stratené duše I. 1/22 [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 12 [i] 21:15 Dr. LUDSKY 5 [i] 22:30 Vtierka Castle I. 5 [i] 23:30 Pravdivé lži [i] 02:00 Dr. LUDSKY 5 [i] 02:50 Vtierka Castle I. 5 [i] 03:35 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 04:15 Panelák VII. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 64 [i] 06:15 Láska nezomiera 154,155 [i] 07:40 Červené ruže 127 [i] 08:40 Starý III. 64 [i] 10:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 1,2/98 [i] 11:50 MacGyver 42 [i] 12:50 M*A*S*H 151,152 [i] 13:50 Diagnóza: Vražda IV. 3 [i] 14:50 Panelák VII. 11 [i] 16:00 A-Team - NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE! 1,2/98 [i] 18:00 M*A*S*H 151,152 [i] 19:00 Simpsonovci III. 1,2/24 [i] 20:00 Vyzvedač [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci III. 1,2/24 [i] 00:00 Stávka [i] 01:40 Východiskový bod [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti III. 12/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 11/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 20/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 11:00 Largo II. 4/13 [i] 12:00 Advokáti III. 12/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 11/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 20/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 16:00 Largo II. 5/13 [i] 17:00 Advokáti III. 13/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 12/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 1/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 6/10 [i] 22:00 Změna je život 6/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 6/10 [i] 01:50 Změna je život 6/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 8/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Opravna vraků [i] 12:45 Opravna vraků 13 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Na ostří pily [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 11 [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Černé nebe 8 [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 9 [i] 22:25 To taky zvládnu 10 [i] 22:50 Bezpečná hranice 11 [i] 23:20 Bezpečná hranice 12 [i] 23:45 Opravna vraků [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 42/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 26/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 7/22 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města - nové osudy 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1998 9/20 [i] 20:55 Je třeba zabít Sekala [i] 22:55 Jade [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Den D 7/13 [i] 01:20 Film o filmu Pouta [i] 01:30 Zajímavosti z regionů 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Hrádku u Rokycan 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Malíř Jan Bauch [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty [i] 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 9/10 [i] 08:15 Ruský jazyk pro turisty 2/2 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa a já [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Světozor [i] 11:10 Dopis mé matce [i] 12:00 Příště u Vás z Lázní v Kostelci u Zlína [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Světozor [i] 14:00 Evropa dnes [i] 14:35 Evropa a já [i] 15:00 Poslední autobusová zastávka [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Diagnóza [i] 16:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Věra Merhautová [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Ta naša kapela [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina III 12/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zúčtování s minulostí [i] 22:00 Inventura Febia [i] 22:40 Sen noci svatojánské [i] 00:00 Díra [i] 02:05 Babylon [i] 02:35 Kenny Werner Trio [i] 03:40 Noční safari [i] 04:05 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 7 [i] 13:40 Vražedná čísla II 16 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 7 [i] 15:35 Krok za krokem II 9 [i] 16:05 Beze stopy III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 19 [i] 18:30 Ulice 1942 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 245 [i] 21:25 Kriminálka New York V 7 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:35 Schůzka s cizincem [i] 01:10 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Plastická chirurgie s.r.o. V 12 [i] 03:40 Stefanie V 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 223 [i] 08:35 Will & Grace VI 21 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala V 1 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 10 [i] 12:05 Policejní divize IV 3 [i] 13:05 M*A*S*H 224 [i] 13:35 Kutil Tim I 17 [i] 14:10 Přátelé VI 6 [i] 14:40 Médium VI 10 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 21 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 3 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 157 [i] 04:25 Na čem záleží 158 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 28/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 91/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 109/194 [i] 09:20 V náručí diabla 55/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 93-94/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 10/135 [i] 14:30 Rany z lásky 186/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 92/190 [i] 17:15 Čistá láska 29/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 11/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 110/194 [i] 20:55 V náručí diabla 56/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 7/15 [i] 23:00 Sestrička Jackie II. 5/12 [i] 23:35 Frasier V. 7/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 110/194 [i] 00:55 Poisťovňa šťastia III. 7/15 [i] 01:50 Sestrička Jackie II. 5/12 [i] 02:15 Frasier V. 7/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 93-94/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:50 Rany z lásky 186/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Cíl Země [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 Taurus [i] 15:30 Soupeři [i] 17:30 Angel-A [i] 19:10 Hollywood Sever [i] 20:50 Vládce kouzel [i] 22:30 Poslední gang [i] 00:40 Konečná stanice [i] 02:30 Sejměte Cartera [i] 04:15 Švihák ajťák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:15 Klasické lyžování [i] 16:00 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:45 Klasické lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Klasické lyžování [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 11 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 31 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 32 [i] 09:10 Bratři a sestry 1 13 [i] 10:10 Bratři a sestry 1 14 [i] 11:10 Ochránce 2 12 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 2 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Foylova válka 5 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 15 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 10 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 3 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 16 [i] 21:00 Rodičovství [i] 23:20 Pouta, která svazují [i] 01:10 Diagnóza vražda 7 10 [i] 02:10 Inspektor máma [i] 04:00 Foylova válka 5 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 1 [i] 07:10 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 07:25 On the Spot 1 [i] 08:25 Léto na chalupě - speciál [i] 09:25 Soukromý život… 2 [i] 10:40 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 11:15 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 11:50 Když udeří příroda [i] 12:50 Mravenci vědí všechno 1 [i] 13:05 Sázka na novou energii [i] 14:10 Lodě, které změnily svět 1 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 28 [i] 16:10 Sahara 2 [i] 17:15 Nejpřísnější rodiče na světě 18 [i] 18:10 Hodování se smrtí 1 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 20:15 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 21:20 Když se Země zatřese 5 [i] 22:25 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 23:25 Neobjasněno 2 [i] 00:25 Strach ze tmy 2 [i] 01:20 Tuningmánie 47 [i] 01:55 Tuningmánie 48 [i] 02:30 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 03:30 Architektura islámu 1 [i] 03:55 Chytrý průvodce po… 27 [i]