TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:50 Detektívka v utajení [i] 11:25 Nezvestní III. 12/19 [i] 12:15 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 14/22 [i] 14:10 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 5/13 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Priatelia VI. 15-16/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:35 Tisíc a jedna noc 58/180 [i] 22:25 Nočné Televízne noviny [i] 22:50 Partička [i] 23:30 Sniper [i] 01:10 Rukojemník [i] 02:55 Pátracie oddelenie 3/16 [i] 03:50 Dr. House II. 14/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Svet v obrazoch [i] 07:20 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:15 Profesionáli III 10/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 6/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 336 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 119/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Domček z kariet [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Klinika Grace V. 24/24 [i] 23:20 Extra [i] 23:50 Profesionáli III 10/13 [i] 00:45 Domček z kariet [i] 02:10 O 5 minút 12 [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 04:00 Sila lásky II. 336 [i] 04:50 Sila lásky IV. 119/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 23/30 [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Zdravie v Európe [i] 11:55 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Umenie 2011 [i] 13:40 Odpískané [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Mediálni špióni [i] 15:35 Autosalón [i] 16:00 Kinorama [i] 16:25 Retro noviny [i] 16:55 Rómsky magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 3/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny 8 [i] 20:50 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:50 Control [i] 23:50 Anjeli strážni Hildy Múdrej [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Glee 2 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 10 [i] 10:00 Pokoj v duši [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Loganova vojna [i] 15:15 Tajný sen [i] 16:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 11 [i] 21:15 NÁVRAT KRÁĽOV [i] 23:00 FlashForward II. 9,10 [i] 00:55 Vojak cti [i] 02:20 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 03:00 Panelák VII. 11 [i] 03:45 Tajný sen [i] 04:20 Kráľovstvo surikát 1,2/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 63 [i] 06:15 Láska nezomiera 152,153 [i] 07:40 Červené ruže 126 [i] 08:40 Starý III. 63 [i] 09:50 Pensacola III. 21,22/22 [i] 11:35 MacGyver 41 [i] 12:40 M*A*S*H 149,150 [i] 13:25 Superpolicajti z Miami [i] 15:20 Panelák VII. 10 [i] 16:15 Pensacola III. 21,22/22 [i] 18:00 M*A*S*H 149,150 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Buldoci a třešne" [i] 22:15 "Já, truchlivý Bůh" [i] 00:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nepoznáme sa odkiaľsi? [i] 01:35 Rodina špiónov 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 3/13 [i] 07:00 Advokáti III. 11/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 10/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 19/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 11:00 Largo II. 3/13 [i] 12:00 Advokáti III. 11/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 10/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 19/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 16:00 Largo II. 4/13 [i] 17:00 Advokáti III. 12/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 11/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 20/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 21:00 Strážce pořádku 3/13 [i] 22:00 Strážce pořádku 4/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 00:55 Strážce pořádku 3/13 [i] 01:50 Strážce pořádku 4/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 7/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 5 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci 9 [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 12 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Technické vymoženosti 15 [i] 16:55 Technické vymoženosti 16 [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 9 [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 7 [i] 21:55 Nejstrašnější čelisti ve vzduchu [i] 22:50 Bezpečná hranice 9 [i] 23:20 Bezpečná hranice 10 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 41/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 25/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 6/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 8/39 [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 22:00 Na cestě po severní Jamajce [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 Stevie Wonder [i] 23:50 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:55 Malá farma [i] 01:20 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula [i] 01:30 Z metropole [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Eiichi Hayashi Kvartet - Japonsko 05:40 Hledání ztraceného času [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Folklorika [i] 07:00 Přidej se [i] 07:15 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 9/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 8/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:50 Československý filmový týdeník 1961 821/2379 [i] 11:05 Velikonoční ostrov [i] 12:00 Orchestr Clark Terryho I. [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 9/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 822/2379 [i] 14:55 Trója [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Pařížská mírová konference 1919 [i] 17:35 Vyznavač ticha [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina III 11/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Špionážní hry studené války [i] 21:20 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:55 Historie.cs [i] 22:50 Kladivo na čarodějnice [i] 00:35 Kenny Werner Trio [i] 01:40 Inventura Febia [i] 02:10 Hledání revoluce [i] 03:05 Čaj pro třetího [i] 03:30 Recitál Jaroslava Hutky [i] 04:05 Černá hodinka - O loupežnících [i] 04:40 Věra Janoušková, sochařka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Ničivé tornádo [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 6 [i] 13:35 Vražedná čísla II 15 [i] 14:30 Kobra 11 XIII 6 [i] 15:35 Krok za krokem II 8 [i] 16:05 Beze stopy III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 18 [i] 18:30 Ulice 1941 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 14 [i] 23:55 Poker Star [i] 00:55 Mrtvá zóna V 6 [i] 01:40 Bujné fantazie 2 [i] 02:10 Novashopping 02:50 Střepiny [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 222 [i] 08:35 Will & Grace VI 20 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 22 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 9 [i] 12:05 Policejní divize IV 2 [i] 13:05 M*A*S*H 223 [i] 13:35 Kutil Tim I 16 [i] 14:10 Přátelé VI 4 [i] 14:35 Přátelé VI 5 [i] 15:05 Médium VI 9 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 32 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 4 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 9 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 2 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 156 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V tieni [i] 05:35 112 [i] 06:10 Čistá láska 27/170 [i] 06:55 Doňa Barbara 90/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 08:45 Dokonalá manželka [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 L.O.V.E. [i] 12:20 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 91-92/130 [i] 13:45 Rebeli na strednej 9/135 [i] 14:40 Rany z lásky 185/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 91/190 [i] 17:15 Čistá láska 28/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 10/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 109/194 [i] 20:55 V náručí diabla 55/182 [i] 21:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Čile [i] 23:30 Frasier V. 6/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 109/194 [i] 00:45 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Čile [i] 02:10 Frasier V. 6/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 91-92/130 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 185/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Jak nezískat Pulitzera [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Láska a jiné pohromy [i] 15:35 Labyrint Iží [i] 17:30 Cíl Země [i] 19:15 Moliere [i] 21:25 Taurus [i] 23:10 Proč jsem se jen ženil [i] 01:15 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 02:55 Lovec démonů [i] 04:35 Film o filmu: Pokoj v duši [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Biatlon [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:15 Severská kombinace [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:15 Klasické lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Klasické lyžování [i] 23:30 Severská kombinace [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Námořní hlídka 3 1 [i] 06:10 Ochránce 2 10 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 30 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 31 [i] 09:10 Rookie Blue 1 1 [i] 10:10 Rookie Blue 1 2 [i] 11:10 Ochránce 2 11 [i] 12:10 Námořní hlídka 3 1 [i] 13:10 Únos za bílého dne [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 6 5 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 14 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 9 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 2 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 15 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 4 [i] 22:00 Transplantační jednotka 7 [i] 23:00 Transplantační jednotka 8 [i] 00:00 Diagnóza vražda 7 8 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 9 [i] 02:00 Nekonečný večírek [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 6 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Škola života [i] 06:00 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 07:05 Vítejte v Lagosu [i] 08:20 Jaro na chalupě [i] 09:25 Soukromý život... [i] 10:40 Zelené nápady pro modrou planetu [i] 11:15 Zelené nápady pro modrou planetu [i] 11:50 Cesta za změnou: Asie [i] 12:55 Příroda stále živá [i] 14:00 Objevy starověku [i] 15:00 Zvířecí rekordmani [i] 16:05 Sahara [i] 17:05 Nejpřísnější rodiče na světě [i] 18:05 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu [i] 20:15 Nejteplejší místo na Zemi [i] 21:20 Když udeří příroda [i] 22:20 Poslední lidožrout: tygr zabiják z Indie [i] 23:20 Neobjasněno [i] 00:25 Strach ze tmy [i] 01:25 Tuningmánie [i] 02:00 Tuningmánie [i] 02:35 Nejteplejší místo na Zemi [i] 03:35 Mravenci vědí všechno [i] 03:55 Chytrý průvodce po... [i] 04:25 Chytrý průvodce po... [i] 04:55 Zvířecí rekordmani [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 73 [i] 06:00 Helen