TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 24-26/26 [i] 06:15 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 24/39 [i] 06:35 Scooby Doo I. 23/24 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 11/54 [i] 07:25 Van Helsing junior 6/6 [i] 08:20 Bingo [i] 10:00 Dva a pol chlapa I. 21-22/24 [i] 10:50 Vezmi ma späť [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Ostrov pokladov 1/2 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Ostrov pokladov 2/2 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:35 Krvavý diamant [i] 00:10 Jazda do pekiel [i] 01:50 Krvavý diamant [i] 04:00 Dva a pol chlapa I. 21-22/24 [i] 04:40 Hviezdna dráha Markízy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Extra [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Autosalón [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Willy Fog [i] 07:55 Garfield [i] 08:10 Garfield [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Kačička Modropierko [i] 09:15 Čudák Zerbino [i] 10:10 Poklady.sk [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody VII. 2 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Dnes platí regulačný stupeň č.6 [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dni skazy: Koniec sveta 1/2 [i] 21:40 Dni skazy: Koniec sveta 2/2 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot [i] 00:55 Dni skazy: Koniec sveta 1/2 [i] 02:15 Dni skazy: Koniec sveta 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:15 Národnostné správy [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Test magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Divoká Európa [i] 08:55 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 09:55 Zelená revue [i] 10:10 História vedy 2/6 [i] 11:05 Poltón [i] 11:45 O dievčine Rozprávočke [i] 12:35 Orientácie [i] 13:05 Slovo 2005 [i] 13:10 Família [i] 13:35 Kalendár zvykov [i] 14:30 Anjeli strážni Hildy Múdrej [i] 15:00 Rádio Head Award [i] 17:05 Vyšehradská pečať [i] 18:05 Poklady.sk [i] 18:25 Osobnosti a udalosti [i] 18:30 Večerníček 2/13 [i] 18:40 Poklady.sk [i] 18:55 Expedícia Líbya - 2.časť [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Invencie [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Slovo 2005 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Agent II. 15,16/16 [i] 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Sexi komparzista [i] 10:00 Glee 2 [i] 11:00 Stratené duše IV. 3,4 [i] 12:50 Hovorme o sexe 2 [i] 13:10 Knight Rider 10 [i] 14:00 Simpsonovci FILM [i] 15:50 Dobrí susedia [i] 17:40 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Pokoj v duši [i] 22:15 Loganova vojna [i] 00:15 Útek zo Sibíri [i] 02:25 Knight Rider 10 [i] 03:00 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Siska 28 [i] 07:35 Magnum III. 19,20 [i] 09:00 Doktorka Quinnová 31,32 [i] 11:00 Siska 29 [i] 12:20 60 MINÚT [i] 13:35 Dokonalá vražda, dokonalé mesto 1,2/2 [i] 17:00 Superpolicajti z Miami [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 13/13 [i] 21:15 Incest [i] 23:10 Sprisahanie strelného prachu 1,2/2 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVII. - Gabon 2/15 [i] 07:00 Survivor XVII. - Gabon 3/15 [i] 08:00 Pán času II. 6/13 [i] 09:00 Battlestar galactica III. 16/20 [i] 10:00 Battlestar galactica III. 17/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 18/20 [i] 12:00 Pán času II. 9/13 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show 2/8 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 17:00 Largo II. 1/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 21:00 Post Mortem 1/8 [i] 22:05 Bláznivá školka [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i] 01:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 02:40 Post Mortem 1/8 [i] 03:30 Bláznivá školka [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá 9 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Technické vymoženosti 15 [i] 07:45 Technické vymoženosti 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 6 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 15 [i] 15:05 Technické vymoženosti 16 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 8 [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 4 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 3 [i] 22:50 Kdo uspěje? [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Technické vymoženosti 15 [i] 03:10 Technické vymoženosti 16 [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 To taky zvládnu 7 [i] 04:35 To taky zvládnu 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Kouzelnice od Křídového potoka [i] 06:30 Zpívánky [i] 06:35 Trojčátka 9/26 [i] 07:00 Všechna rána světa [i] 07:15 Film o filmu Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Prima sezóna 5/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Tajemství proutěného košíku 2/13 [i] 14:25 Příběh lásky a cti [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa Renesance [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Stovku má člověk jednou za život [i] 22:15 Kladivo na čarodějnice [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Čétéčko [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Navždy má [i] 02:25 13. komnata Richarda Pachmana [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:10 Cestománie [i] 06:40 Milenium břevnovského kláštera [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Santa Laura [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:20 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Máte mě! [i] 12:15 Folklorika [i] 12:40 Náš venkov [i] 13:00 Království divočiny [i] 13:35 Kamera na cestách [i] 14:30 Mýty a fakta historie [i] 15:20 Mizející místa domova [i] 15:40 Svět umění [i] 16:30 Cesty víry [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Jiřího Rašky [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Za vesnickými muzikanty [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Moje Praha [i] 20:45 Na plovárně s Miloslavem Vlkem [i] 21:10 Alfie [i] 23:00 Pravá krev II 1/12 [i] 00:00 Svět umění [i] 00:50 Musicblok 01:20 Sabotáž [i] 01:50 Šumná města [i] 02:15 Hledám práci [i] 02:40 Žijeme s vírou [i] 03:40 Izrael - muzeum tisíciletí [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:20 Dobré zprávy Vladimíra Čapky z Brodku u Přerova [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:50 Roary: Závodní auto 28 [i] 06:00 Baby Looney Tunes II 8 [i] 06:25 Co nového Scooby-Doo? III 14 [i] 06:50 Batman vítězí II 3 [i] 07:15 Skippy 24 [i] 07:40 Babicovy dobroty [i] 08:20 Koření [i] 09:15 Diagnóza smrti [i] 11:00 Hotel snů: Chiang Mai [i] 13:00 Záměna [i] 15:15 Dým bramborové natě [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Nevěrná [i] 00:25 Policejní odznak IV 11 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Policejní odznak IV 12 [i] 02:55 Plastická chirurgie s.r.o. V 11 [i] 03:40 Stefanie V 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Pokémon: Diamant a perla XI 2 [i] 07:15 Mickeyho klubík II 14 [i] 07:45 M*A*S*H 220 [i] 08:15 Hitlerovi badatelé [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 221 [i] 10:25 M*A*S*H 222 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Zločiny v zahradách III 7 [i] 13:55 Dodsonův svět [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IV [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Ostrov [i] 22:55 Čarodějky ze Salemu [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Kleopatra 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:55 Opposite sex [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:30 Čistá láska 26/170 [i] 08:40 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 H2O: Stačí pridať vodu 14/26 [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica I. 14/22 [i] 12:25 Zločiny na mori I. 14/26 [i] 13:45 Materinské šťastie [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 16/129 [i] 16:55 Čistá láska 27/170 [i] 17:50 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 4/8 [i] 20:00 Súkromné pasce: Iná láska [i] 21:05 Dokonalá manželka [i] 22:45 Skutočný príbeh: Normálny život [i] 00:40 Súkromné pasce: Iná láska [i] 01:40 Materinské šťastie [i] 03:10 Zločiny na mori I. 14/26 [i] 04:00 Ružové okuliare [i] 04:45 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Láska a jiné pohromy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:50 Můj soused zabiják 2 [i] 15:35 Letní tábor [i] 17:30 Spadl z oblaků [i] 19:20 Malí velcí podvodníci [i] 21:10 Království surikat [i] 22:35 Sejměte Cartera [i] 00:25 Tráva [i] 02:15 Konečná stanice [i] 04:00 Příběh z Bronxu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorismus [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 20:00 Box [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Detektiv Nash Bridges 6 22 [i] 06:30 Zrádný prsten [i] 08:20 Bratři a sestry 1 10 [i] 09:20 Bratři a sestry 1 11 [i] 10:20 Bratři a sestry 1 12 [i] 11:20 Bratři a sestry 1 13 [i] 12:20 Bratři a sestry 1 14 [i] 13:20 Obraz mrtvého [i] 15:10 Mladá a pohřešovaná [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 4 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 3 [i] 21:00 Transplantační jednotka 7 [i] 22:00 Transplantační jednotka 8 [i] 23:00 Vodní svět [i] 01:40 Kdo myslíte, že jste? 5 [i] 02:40 Dobrá manželka 2 3 [i] 03:40 Nekonečný večírek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Čínský expres 4 [i] 06:00 Předměstské příšery [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 07:20 Objevy starověku 10 [i] 08:20 Unášen divokou vodou 1 [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 5 [i] 10:20 Buď já nebo pes 85 [i] 11:15 Nejpřísnější rodiče na světě 20 [i] 12:10 Zhýčkaní 7 [i] 12:45 Zhýčkaní 8 [i] 13:15 Muzeum života 3 [i] 14:30 Los zabiják [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 48 [i] 16:30 Mistři švindlu 73 [i] 17:10 Mistři švindlu 74 [i] 17:50 Vraky snů 13 [i] 18:25 Vraky snů 14 [i] 19:00 Budování říše 10 [i] 20:00 Mocné lodě - Mary Queen 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 8 [i] 22:00 Kovbojové a psanci 5 [i] 22:55 Z deníku uprchlíka 5 [i] 23:55 Forenzní faktor 1 [i] 00:55 Neobjasněno 3 [i] 02:00 Unášen divokou vodou 1 [i] 02:50 Los zabiják [i] 03:40 Mocné lodě - Mary Queen 2 [i] 04:30 Architektura islámu 3 [i] 04:55 Architektura islámu 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy III. 8 [i] 06:00 500 dní se Summer [i] 07:40 G-Force [i] 09:05 Protektor [i] 10:45 Filmy a filmové hvězdy III. 8 [i] 11:15 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i]