TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 21-23/26 [i] 06:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 23/39 [i] 07:00 Scooby Doo I. 22/24 [i] 07:30 Flintstonovci v akcii 10/54 [i] 07:55 Trapasy mojej sestry III. 11-12/22 [i] 08:45 Olsen Twins: Výzva [i] 10:25 Bláznivý Jimov život VIII. 18/18 [i] 11:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 13:50 Udri ju, je to Francúzka! [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Spider-Man 2 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Úder z nebies [i] 22:15 Rukojemník [i] 00:20 Spider-Man 2 [i] 02:25 Úder z nebies [i] 03:55 Ďaleko od domova [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Willy Fog [i] 07:45 Garfield [i] 08:00 Garfield [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:15 Stratené mesto [i] 09:40 Hannah Montana II. 13/30 [i] 10:05 Hannah Montana II. 14/30 [i] 10:30 Peniaze alebo život [i] 11:40 Poklady.sk [i] 12:00 Planéta Zem zhora II. [i] 12:45 Top star [i] 13:40 Autosalón [i] 14:10 Štúrovci 4/5 [i] 15:20 Obdobia lásky 3/12 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Viazaná tajomstvom [i] 22:55 Lži a podvod [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová [i] 01:15 Viazaná tajomstvom [i] 02:40 Lži a podvod [i] 04:05 Planéta Zem zhora II. [i] 04:45 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Extr@ English 23/30 [i] 09:20 Poštár Pat II 16 [i] 09:35 Mimo času 10/10 [i] 10:00 Zomieranie v hojnosti [i] 10:55 Tempo [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny 7 [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:25 Poltón [i] 14:55 GEN.sk [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Zelená revue [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Krásy Slovenska [i] 17:15 Bakalári [i] 18:00 Divoká Európa [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:30 Večerníček 1/13 [i] 18:40 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 História vedy 2/6 [i] 20:55 Československý filmový týždenník [i] 21:10 Pesničkári po rokoch [i] 21:25 Anjeli strážni Hildy Múdrej [i] 21:55 Zo Zeme na Mesiac 5/12 [i] 22:55 Metronóm [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Legenda o Tarzanovi [i] 07:15 Timon a Pumbaa [i] 07:40 Gumkáči III. [i] 08:00 Garfieldov festival humoru [i] 09:45 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 11:45 Utajené bratstvo [i] 13:30 Utopenec na úteku [i] 15:15 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 17:00 Sexi komparzista [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Servírka [i] 22:30 Simpsonovci FILM [i] 00:15 Ostreľovač [i] 02:15 Agent II. 15,16/16 [i] 03:45 Ostreľovač [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:50 Črepiny PLUS [i] 07:30 "Cech panen kutnohorských" [i] 09:00 Magnum III. 17,18 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 29,30 [i] 12:40 Siska 28 [i] 14:00 "Ošklivá slečna" [i] 15:20 Moby Dick 1,2/2 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Dokonalá vražda, dokonalé mesto 1,2/2 [i] 23:50 Webmaster [i] 01:00 Mafstory [i] 01:30 Huste.TV [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 15/15 [i] 06:55 Survivor XVII. - Gabon 1/15 [i] 08:00 Pán času II. 5/13 [i] 09:00 Battlestar galactica III. 13/20 [i] 10:00 Battlestar galactica III. 14/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 15/20 [i] 12:00 Pán času II. 8/13 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show 1/8 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 23/22 [i] 22:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 12/12 [i] 00:10 Uklízeč 11/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 21/22 [i] 02:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 12/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Impozantní lodě [i] 11:50 To taky zvládnu 7 [i] 12:20 To taky zvládnu 8 [i] 12:45 Černé nebe 7 [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Pátá rychlost 5 [i] 15:05 Pátá rychlost 6 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak to funguje [i] 16:55 Jak se to dělá 13 [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 To taky zvládnu 7 [i] 19:40 To taky zvládnu 8 [i] 20:05 Pátá rychlost 7 [i] 20:35 Pátá rychlost 8 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Černé nebe 8 [i] 22:50 Návnada pro žraloky [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 6 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Návnada pro žraloky [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Pátá rychlost 7 [i] 04:35 Pátá rychlost 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:30 Pohádka z lasturek [i] 05:40 Babar 8/26 [i] 06:05 Willy Fog na cestě kolem světa 8/26 [i] 06:30 Věda je detektivka 6/26 [i] 06:55 Watch Cecilia 3/8 [i] 07:10 Kapitolky o havěti [i] 07:25 Divoké slepice a život [i] 09:15 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:05 Bezva finta [i] 12:00 Z metropole [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Časy se mění [i] 15:10 Missis 2011 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 5/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Autoškola národa [i] 21:30 Ostrov pokladů [i] 23:10 Noční volání [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Californication III 2/12 [i] 01:10 Film o seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:35 ČT Live - Ohrožený druh 04:25 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:50 Barmští vězni [i] 06:15 Stalinovy špionážní buňky [i] 07:05 Obří mosty 1/3 [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Artmix [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Musicblok [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:00 Divnopis [i] 13:05 Čtenářský deník... [i] 13:20 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 8/8 [i] 14:50 Sumec - obr z jezera [i] 15:40 Klíč od domova [i] 15:55 Aleje jako součást naší krajiny [i] 16:25 Příběhy domů [i] 16:55 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar Hochové [i] 17:15 Na každého jednou dojde [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Dvořákova Praha 2008 [i] 21:20 Mimo rámec [i] 21:40 Šumná města [i] 22:05 Zrcadlení [i] 23:00 Průvodce [i] 01:05 Na plovárně s Jaroslavem Malinou [i] 01:30 Ceny Anděl 2010 - Žánrové ceny [i] 02:25 Filmkompas [i] 02:50 Jazz club [i] 03:40 O češtině [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Liga Špačků 8 [i] 06:20 Roary: Závodní auto 26, 27 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 18 [i] 07:10 Co nového Scooby-Doo? III 13 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:15 Tučňáci z Madagaskaru 15 [i] 10:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Vandiny trampoty [i] 14:00 Líbánky v Las Vegas [i] 15:55 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 17:50 Občanské judo [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 22:15 Na pokraji smrti [i] 00:10 Smrt na dálnici [i] 01:35 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Áčko [i] 03:35 Plastická chirurgie s.r.o. V 10 [i] 04:20 Stefanie V 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 1 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 13 [i] 08:05 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 M*A*S*H 218 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 M*A*S*H 219 [i] 10:35 M*A*S*H 220 [i] 11:05 Agentura Jasno II 13 [i] 12:05 Poslední let [i] 14:10 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 16:05 Julie Lescautová VI 6 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Pan Božský [i] 22:20 Voják [i] 00:20 Ďáblova duše [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bzzz!!! [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:50 Čistá láska 25/170 [i] 08:00 V mene cti [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 H2O: Stačí pridať vodu 13/26 [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica I. 13/22 [i] 12:25 Zločiny na mori I. 13/26 [i] 13:40 More duší 3/3 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 15/129 [i] 16:50 Čistá láska 26/170 [i] 17:50 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 3/8 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 21:40 Vražedné dedičstvo [i] 23:20 Tichý pád [i] 01:15 More duší 3/3 [i] 02:50 Zločiny na mori I. 13/26 [i] 03:40 Ružové okuliare [i] 04:25 AHA [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Angel-A [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 Můj soused zabiják [i] 15:35 Létající třída [i] 17:40 Srdeční záležitosti [i] 19:25 Banditi [i] 21:35 Druhý muž [i] 23:10 Lovec démonů [i] 01:00 Židovské kladivo [i] 02:25 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 04:15 Prostě spolu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Zimní sporty [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Tenis [i] 18:30 Biatlon [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 01:00 Biatlon [i] 02:00 Motorismus [i] 03:15 Motorismus [i] 04:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7 6 [i] 07:20 Diagnóza vražda 7 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6 19 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 6 20 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 6 21 [i] 11:20 Kdo myslíte, že jste? 4 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 3 [i] 13:20 Nekonečný večírek [i] 15:10 Zrádný prsten [i] 17:00 Rookie Blue 1 1 [i] 18:00 Rookie Blue 1 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 3 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 5 [i] 21:00 Vodní svět [i] 23:40 VRAŽDA.COM [i] 01:30 Mladá a pohřešovaná [i] 03:20 Únos za bílého dne [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 06:55 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 07:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 7 [i] 07:45 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 8 [i] 08:20 Cesta za změnou: Asie 3 [i] 09:25 Laos 2 [i] 10:00 Předměstské příšery [i] 11:00 Zachraňte Lunu 2 [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 6 [i] 12:20 Pravda o dopravě [i] 13:20 Muzeum života 2 [i] 14:35 Když ryby útočí [i] 15:35 Objevy starověku 10 [i] 16:35 Mistři švindlu 71 [i] 17:10 Mistři švindlu 72 [i] 17:50 Vraky snů 11 [i] 18:25 Vraky snů 12 [i] 19:00 Budování říše 9 [i] 20:00 Sahara 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 22:00 Kovbojové a psanci 4 [i] 23:00 Neobjasněno 3 [i] 00:05 Obrácený: Mafián řekl vše 1 [i] 01:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 5 [i] 01:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 6 [i] 02:00 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 03:00 Budování říše 9 [i] 03:50 Sahara 2 [i] 04:45 Čínský expres 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Prostě Peck [i] 07:30 Katastrofa v Číně: Slzy Sečuánské provincie [i] 08:10 Hannah Montana [i] 09:55 Všichni jsou v pohodě [i] 11:35 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [i] 13:05 Joeův palác [i] 15:00 Fanoušci [i] 16:30 Kawasakiho růže [i] 18:10 Alenka v říši divů [i] 20:00 500 dní se Summer [i] 21:40 Odpor [i] 23:55 Pokrevní bratři 2 [i] 01:55 Život za zdí [i] 03:30 Z vězení do éteru