Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Ukradla si môjho muža [i] 11:10 Nezvestní III. 11/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 13/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 4/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 13-14/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 54-55/180 [i] 21:50 Kráčajúca skala [i] 23:25 Detonátor [i] 01:10 Tábor tigrov [i] 02:45 Kráčajúca skala [i] 03:55 Mladí pátrači v akcii [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 117/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:35 Uragán [i] 10:10 Profesionáli III 9/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 5/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 335 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 118/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 Top star [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Svedectvá vraždy: Stratená láska [i] 23:50 Profesionáli III 9/13 [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:10 Svedectvá vraždy: Stratená láska [i] 03:40 Sila lásky II. 335 [i] 04:30 Sila lásky IV. 118/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Štiavnické vrchy [i] 11:15 Úžasné premeny prírody 2/6 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Fašiangy [i] 13:25 Kvarteto [i] 13:50 Família [i] 14:25 Večer na tému [i] 15:55 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:25 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 7/13 [i] 16:45 Energetika [i] 17:05 Súťaž mladých vedcov EÚ - Úžasné mozgy [i] 17:20 Osobnosti a udalosti/Jozef Lettrich [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 13/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Krištáľové krídlo 2010 [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:25 Zomieranie v hojnosti [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zločinné úmysly 21 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 9 [i] 10:15 Súdna sieň [i] 11:15 Profesionáli II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IV. 16 [i] 14:00 Nežní zabijaci I. 4 [i] 15:00 Zločinné úmysly 22/22 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 10 [i] 21:15 Lovci pokladov [i] 00:00 Utajené bratstvo [i] 01:35 Panelák VII. 10 [i] 02:25 Južný kríž [i] 04:00 Črepiny [i] 04:30 Krádež legendy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 62 [i] 06:10 Láska nezomiera 150,151 [i] 07:35 Červené ruže 125 [i] 08:30 Starý III. 62 [i] 09:40 Pensacola III. 19,20 [i] 11:30 MacGyver 40 [i] 12:30 M*A*S*H 147,148 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda IV. 2 [i] 14:15 MacGyver 40 [i] 15:20 Panelák VII. 9 [i] 16:15 Pensacola III. 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 147,148 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Moby Dick 1,2/2 [i] 23:50 Bostonský prípad [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 2/13 [i] 07:00 Advokáti III. 10/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 9/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 18/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 11:00 Largo II. 2/13 [i] 12:00 Advokáti III. 10/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 9/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 18/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 16:00 Largo II. 3/13 [i] 17:00 Advokáti III. 11/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 10/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 19/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 02:40 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 03:25 Joan z Arkádie 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 4 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 11 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci 9 [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 7 [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Technické vymoženosti 15 [i] 20:35 Technické vymoženosti 16 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Bezpečná hranice 7 [i] 23:20 Bezpečná hranice 8 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Technické vymoženosti 15 [i] 02:10 Technické vymoženosti 16 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 40/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 24/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 5/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:40 PLANETA YÓ [i] 16:10 Film o filmu Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 8/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 3/13 [i] 21:00 13. komnata Richarda Pachmana [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Hercule Poirot [i] 00:05 Město žen I 5/24 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Objektiv [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Terezie Procházková [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:55 JÁDRO [i] 11:05 Předivo života [i] 11:30 Bhútán: Snowman Trek 2/4 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 JÁDRO [i] 15:00 Předivo života [i] 15:25 Bhútán: Snowman Trek 3/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Sumec - obr z jezera [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Aleje jako součást naší krajiny [i] 18:00 Ceny Anděl 2010 - Žánrové ceny [i] 18:55 Moje rodina III 10/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 8/8 [i] 21:15 Obří mosty 1/3 [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Flight of the Conchords I 2/12 [i] 23:35 Gorodok 19/20 [i] 00:00 Komorný spevák [i] 00:55 Q [i] 01:25 Sólo pro... Hammela & Hladíka [i] 01:50 Vzkaz Miloně Čepelky [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Hommage á icone [i] 02:45 Za svědky minulosti [i] 03:00 Jazz club [i] 03:35 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Revolver Revue - 5 let v podzemí, 5 let na zemi [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Dva a půl chlapa V [i] 09:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 11:00 Můj šokující příběh [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 5 [i] 13:30 Vražedná čísla II 14 [i] 14:30 Kobra 11 XIII 5 [i] 15:35 Krok za krokem II 7 [i] 16:00 Beze stopy III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 15 [i] 18:30 Ulice 1940 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Daredevil [i] 00:00 Téměř dokonalý zločin [i] 02:00 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 9 [i] 04:25 Stefanie V 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 217 [i] 08:35 Will & Grace VI 19 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 21 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 8 [i] 12:05 Policejní divize IV 1 [i] 13:05 M*A*S*H 218 [i] 13:35 Kutil Tim I 15 [i] 14:10 Přátelé VI 2 [i] 14:35 Přátelé VI 3 [i] 15:05 Médium VI 8 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 6 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Univerzální voják [i] 01:05 Zlé sny [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Na čem záleží 155 [i] 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 24/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 89/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 108/194 [i] 09:15 V náručí diabla 54/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 89-90/130 [i] 13:35 Rebeli na strednej 8/135 [i] 14:30 Rany z lásky 184/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 90/190 [i] 17:15 Čistá láska 25/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 9/135 [i] 20:00 V mene cti [i] 22:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 9/10 [i] 23:25 Vražedná vášeň [i] 01:10 Na streche [i] 01:50 L.O.V.E. [i] 02:30 PROMINENTI [i] 02:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 9/10 [i] 03:45 Sudkyňa Hatchettová III. 89-90/130 [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Falešná stopa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák [i] 13:55 Jak nezískat Pulitzera [i] 15:45 Férovej zloděj [i] 17:40 Soupeři [i] 19:40 Příběh z Bronxu [i] 21:45 Láska a jiné pohromy [i] 23:25 Konečná stanice [i] 01:20 Hrozba v poušti [i] 02:55 Tráva [i] 04:45 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Klasické lyžování [i] 09:15 Saně [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:30 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Skoky na lyžích [i] 20:45 Box [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 9 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 29 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 30 [i] 09:10 Transplantační jednotka 5 [i] 10:10 Transplantační jednotka 6 [i] 11:10 Ochránce 2 10 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 22 [i] 13:10 Mladá a pohřešovaná [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 13 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 8 [i] 19:00 Námořní hlídka 3 1 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 14 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 8 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 2 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 8 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 8 [i] 02:00 Médium 4 1 [i] 03:00 Médium 4 2 [i] 04:00 Obraz mrtvého [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ztracená města starověku 3 [i] 07:05 Vítejte v Lagosu 2 [i] 08:20 Zima na chalupě - speciál [i] 09:20 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 10:25 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 11:00 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 11:35 Země: Planeta a její moc 4 [i] 12:40 Vítejte v Lagosu 3 [i] 13:50 Objevy starověku 9 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 56 [i] 15:45 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 17:45 Maminka stávkuje 54 [i] 18:25 Maminka stávkuje 55 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 20:15 Čas 4 [i] 21:20 Hubbleovy obrazy 5 [i] 21:55 Hubbleovy obrazy 6 [i] 22:30 Nebezpečná sklizeň [i] 23:40 Divoký západ 3 [i] 00:45 Krimi příběhy 10 [i] 01:45 Tuningmánie 43 [i] 02:20 Tuningmánie 44 [i] 02:50 Čas 4 [i] 03:45 Mravenci vědí všechno 4 [i] 04:00 Chytrý průvodce po… 23 [i] 04:30 Chytrý průvodce po… 24 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 56 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 07:15 Austrálie [i] 10:00 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 11:20 Čivava z Beverly Hills