Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Manžel tej druhej [i] 11:10 Nezvestní III. 10/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 12/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 3/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 11-12/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 53/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Talent na zabíjanie [i] 01:10 Pátracie oddelenie 1-2/16 [i] 03:00 Dr. House II. 12/24 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky IV. 116/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:20 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:35 Uragán [i] 10:05 Profesionáli III 8/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 4/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 334 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 117/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 2/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:10 Osudom skúšaní [i] 23:40 Profesionáli III 8/13 [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:20 Otázka rešpektu 2/6 [i] 02:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:45 Halali [i] 04:10 Sila lásky II. 334 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Poštár Pat II 14 [i] 09:20 Poštár Pat II 15 [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:55 Magická osmička 1/4 [i] 11:50 Historická panoráma [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:10 Ostatňe fašengi [i] 13:50 Karpatský les [i] 14:25 Mama to vie najlepšie [i] 14:55 Spektrum vedy 21/25 [i] 15:25 Rozhovory bez konca ... [i] 16:15 S Jakubom na rybách [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Inside/Offside [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček 12/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 2/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Súťaž mladých vedcov EÚ - Úžasné mozgy [i] 21:50 Večer na tému [i] 23:20 Polícia [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 8 [i] 10:15 Súdna sieň [i] 11:15 Profesionáli II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 15:00 Zločinné úmysly 21 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 9 [i] 21:15 Nežní zabijaci I. 4 [i] 22:15 Klamári II. 13 [i] 23:15 Hmla [i] 01:45 Panelák VII. 9 [i] 02:35 Klamári II. 13 [i] 03:20 Hmla [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 61 [i] 06:10 Láska nezomiera 148,149 [i] 07:35 Červené ruže 124 [i] 08:30 Starý III. 61 [i] 09:40 Pensacola III. 17,18 [i] 11:30 MacGyver 39 [i] 12:30 M*A*S*H 145,146 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda IV. 1/26 [i] 14:15 MacGyver 39 [i] 15:20 Panelák VII. 8 [i] 16:15 Pensacola III. 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 145,146 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Párna a nepárna [i] 22:15 V zajatí hlbín [i] 00:00 Navarro I. 11 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo II. 1/13 [i] 07:00 Advokáti III. 9/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 8/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 17/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 11:00 Largo II. 1/13 [i] 12:00 Advokáti III. 9/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 8/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 17/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 16:00 Largo II. 2/13 [i] 17:00 Advokáti III. 10/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 9/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 18/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 21:00 Obhájci 8/9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 01:00 Obhájci 8/9 [i] 01:55 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 02:40 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 03:25 Joan z Arkádie 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 10 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 5 [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice 5 [i] 23:20 Bezpečná hranice 6 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 39/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 23/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 4/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 7/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 8/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Milenky 5/6 [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:50 Na cestě po Graubündenu [i] 01:20 Chalupa je hra [i] 01:40 Film o seriálu Znamení koně [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Blues Alive 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy: Anakonda 8/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 8/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:38 Škola snů 7/13 [i] 10:10 Táta jako máma 7/9 [i] 10:35 Rodina a já [i] 11:10 Charisma v politice - řeč těla [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 13:00 Klenba života [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 8/13 [i] 14:05 Táta jako máma 8/9 [i] 14:30 Rodina a já [i] 15:00 Vlasy z Indie [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Terezie Procházková [i] 17:30 Bhútán: Snowman Trek 2/4 [i] 17:55 Radiorock [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Moje rodina III 9/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Nikomu jsem neublížil [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub [i] 00:15 Druhá svatební noc [i] 01:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Jazz club [i] 03:20 Za svědky minulosti [i] 03:35 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Putovali hudci [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Dva a půl chlapa V [i] 09:45 28 dní [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 4 [i] 13:35 Vražedná čísla II 13 [i] 14:30 Kobra 11 XIII 4 [i] 15:35 Krok za krokem II 6 [i] 16:05 Beze stopy III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 14 [i] 18:30 Ulice 1939 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 244 [i] 21:35 Tisíc a jedna noc 19 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Blackjack [i] 00:55 Policejní odznak IV 9 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Policejní odznak IV 10 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 8 [i] 04:25 Stefanie V 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 216 [i] 08:35 Will & Grace VI 18 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 20 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 7 [i] 12:05 Policejní divize III 22 [i] 13:05 M*A*S*H 217 [i] 13:35 Kutil Tim I 14 [i] 14:10 Přátelé VI 1 [i] 14:40 Médium VI 7 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Jiří Sovák [i] 21:20 Sběratelé kostí IV 26 [i] 22:15 Myšlenky zločince V 20 [i] 23:15 Nikdo není dokonalý [i] 00:30 Autor! Autor! [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Na čem záleží 154 [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 23/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 88/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 107/194 [i] 09:15 V náručí diabla 53/182 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 L.O.V.E. [i] 12:00 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 87-88/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 7/135 [i] 14:35 Rany z lásky 183/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 89/190 [i] 17:15 Čistá láska 24/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 8/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 108/194 [i] 20:55 V náručí diabla 54/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 6/15 [i] 22:55 Sestrička Jackie II. 4/12 [i] 23:30 Frasier V. 5/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 108/194 [i] 00:45 Poisťovňa šťastia III. 6/15 [i] 01:40 Sestrička Jackie II. 4/12 [i] 02:10 Frasier V. 5/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 87-88/130 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 183/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Jak ukrást Bess [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:50 Angel-A [i] 15:30 Labyrint Iží [i] 17:30 Hlavní zprávy [i] 19:20 Rolling Stones [i] 21:35 Jak nezískat Pulitzera [i] 23:25 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 01:15 Polibek draka [i] 02:55 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:30 Zimní sporty [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 16:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Klasické lyžování [i] 19:45 Zimní sporty [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 8 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 28 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 29 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7 4 [i] 10:10 Diagnóza vražda 7 5 [i] 11:10 Ochránce 2 9 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 21 [i] 13:10 Obraz mrtvého [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 6 4 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 12 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 7 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 22 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 13 [i] 21:00 VRAŽDA.COM [i] 22:50 Médium 4 1 [i] 23:50 Médium 4 2 [i] 00:50 Diagnóza vražda 7 7 [i] 01:50 Smrtelné setkání [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 6 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ztracená města starověku 2 [i] 07:05 Vítejte v Lagosu 1 [i] 08:20 Na chalupě den za dnem 4 [i] 09:20 Jimmova sklizeň 4 [i] 10:25 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 11:00 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 11:35 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 12:35 Vítejte v Lagosu 2 [i] 13:45 Objevy starověku 8 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 55 [i] 15:40 Ztracená města starověku 3 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 15 [i] 17:55 Maminka stávkuje 52 [i] 18:30 Maminka stávkuje 53 [i] 19:10 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 19:45 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 20:20 Čas 3 [i] 21:20 Země: Planeta a její moc 4 [i] 22:25 Jack Rozparovač: Vrah z bulvárního listu [i] 23:25 Divoký západ 2 [i] 00:30 Krimi příběhy 9 [i] 01:30 Tuningmánie 41 [i] 02:05 Tuningmánie 42 [i] 02:40 Čas 3 [i] 03:35 Mravenci vědí všechno 3 [i] 03:55 Chytrý průvodce po… 21 [i] 04:25 Chytrý průvodce po… 22 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 55 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 7 [i] 06:00 Baaria [i] 08:25 Rómští poldové