TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Prioritný cieľ [i] 11:10 Nezvestní III. 9/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 11/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 2/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 9-10/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 51-52/180 [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:00 V tieni pravdy [i] 01:10 Za hranicou strachu [i] 02:50 Superfízli I. 12/12 [i] 03:35 Dr. House II. 11/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 115/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:20 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:35 Uragán [i] 10:10 Profesionáli III 7/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 3/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 333 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 116/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 7/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 O dve slabiky pozadu [i] 23:45 Profesionáli III 7/13 [i] 00:40 Niečo za niečo [i] 01:25 Kráľ vinár 7/13 [i] 02:10 Chodili sme spolu [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Povodne [i] 04:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 04:15 Sila lásky II. 333 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:25 Pamätáte sa na nich? [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Fašiangy, Turíce [i] 13:50 Autosalón [i] 14:15 5 minút po dvanástej - som Slovák, uvedomujem si to? [i] 15:20 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Muži a kamióny 3/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 7/16 [i] 18:30 Večerníček 11/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti, Michal Vičan [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 7 [i] 10:15 Súdna sieň [i] 11:15 Profesionáli 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle I. 4 [i] 14:00 Nežní zabijaci I. 3 [i] 15:00 Zločinné úmysly 20 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 8 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i] 22:15 Kosti IV. 16 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:00 Môj najhorší nepriateľ 8 [i] 01:50 Panelák VII. 8 [i] 02:35 Zločinci [i] 04:00 Kolíska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 60 [i] 06:10 Láska nezomiera 146,147 [i] 07:35 Červené ruže 123 [i] 08:30 Starý III. 60 [i] 09:40 Pensacola III. 15,16 [i] 11:30 MacGyver 38 [i] 12:30 M*A*S*H 143,144 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 18/18 [i] 14:15 MacGyver 38 [i] 15:20 Panelák VII. 7 [i] 16:15 Pensacola III. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 143,144 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 25 [i] 21:45 M*A*S*H 161,162 [i] 22:45 Črepiny [i] 23:20 30 prípadov majora Zemana 25 [i] 00:50 Huste.TV [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 26/26 [i] 07:00 Advokáti III. 8/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 7/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 16/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 11:00 Largo 26/26 [i] 12:00 Advokáti III. 8/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 7/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 16/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 16:00 Largo II. 1/13 [i] 17:00 Advokáti III. 9/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 8/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 17/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 15/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 22:00 Post Mortem 8/8 [i] 23:05 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 00:05 CSI: New York VI. 15/23 [i] 01:05 CSI: New York VI. 17/23 [i] 02:00 Post Mortem 8/8 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 03:35 Joan z Arkádie 4/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 2 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 9 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Černé nebe 7 [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 3 [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Říční příšery [i] 22:50 Bezpečná hranice 3 [i] 23:20 Bezpečná hranice 4 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 38/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 22/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 3/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ceny Anděl 2010 [i] 22:55 Ceny Anděl 2010 - Dvacetiletí [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Na stopě [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Retro [i] 00:20 Reportéři ČT [i] 01:00 Po stopách [i] 01:15 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 01:20 Kuchařská pohotovost [i] 01:50 Čtení na dobrou noc [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Miloně Čepelky [i] 05:55 Břetislav Hodek [i] 06:25 Folk a kolem [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 8/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:37 Česko jedna báseň [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:00 Louvre 3/3 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:32 Česko jedna báseň [i] 13:40 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Výtvarnické konfese [i] 14:40 Ondřejova filmová škola [i] 14:55 Stepstory [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Santa Laura [i] 17:55 Sólo pro... Hammela & Hladíka [i] 18:25 Sabotáž [i] 18:55 Moje rodina III 8/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Brouk v hlavě [i] 22:55 Divadlo žije! [i] 23:25 Terra musica [i] 23:55 Stepstory [i] 00:50 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 01:05 Blues Alive [i] 01:30 Šumná města [i] 01:55 Krásný ztráty [i] 02:35 Mizející místa domova [i] 02:50 Jazz club [i] 03:40 Za svědky minulosti [i] 03:55 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Křižovatka: Příběh o odpuštění [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 3 [i] 13:30 Vražedná čísla II 12 [i] 14:30 Kobra 11 XIII 3 [i] 15:35 Krok za krokem II 5 [i] 16:00 Beze stopy III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 13 [i] 18:30 Ulice 1938 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:30 Tisíc a jedna noc 18 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Vraždy podle předlohy [i] 01:20 Policejní odznak IV 7 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Policejní odznak IV 8 [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 7 [i] 04:25 Stefanie V 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 215 [i] 08:35 Will & Grace VI 17 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 19 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 6 [i] 12:05 Policejní divize III 21 [i] 13:05 M*A*S*H 216 [i] 13:35 Kutil Tim I 13 [i] 14:10 Přátelé V 24 [i] 14:40 Médium VI 6 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 31 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 13 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 8 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 153 [i] 04:30 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 22/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 87/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 08:20 Nespútaný anjel 106/194 [i] 09:15 V náručí diabla 52/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:00 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 85-86/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 6/135 [i] 14:35 Rany z lásky 182/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 88/190 [i] 17:15 Čistá láska 23/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 7/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 107/194 [i] 20:55 V náručí diabla 53/182 [i] 21:50 Pokrvné puto [i] 23:40 Frasier V. 4/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 107/194 [i] 00:50 Pokrvné puto [i] 02:25 Frasier V. 4/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 85-86/130 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 182/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Mary a Max [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skutečný Howard Spitz [i] 13:50 Cíl Země [i] 15:35 Poslední polibek [i] 17:30 Svědkem vraždy [i] 19:15 Prostě spolu [i] 21:00 Angel-A [i] 22:40 Tráva [i] 00:40 Elita [i] 02:25 Protiúder [i] 04:15 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:45 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 21:10 All sports [i] 21:15 Jezdectví [i] 22:15 Jezdectví [i] 22:20 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Plachtění [i] 23:30 All sports [i] 23:45 All sports [i] 00:45 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 7 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 27 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 28 [i] 09:10 Být Erikou 2 11 [i] 10:10 Být Erikou 2 12 [i] 11:10 Ochránce 2 8 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 20 [i] 13:10 Únos za bílého dne [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 6 3