Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Jesse Stone: Vražda školáčky [i] 11:10 Nezvestní III. 8/19 [i] 12:05 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 10/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel III. 1/13 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 7-8/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 50/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:50 Za stenou [i] 00:30 Spolubývajúca 2: Psycho [i] 02:00 Komisár Rex VI. 3/15 [i] 02:45 Dr. House II. 10/24 [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 114/256 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:35 Uragán [i] 10:10 Profesionáli III 6/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 2/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky II. 332 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 115/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázraky slnečnej sústavy [i] 21:05 Dr.House VI. 22/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 7/19 [i] 23:25 Profesionáli III 6/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Zázraky slnečnej sústavy [i] 01:55 Reportéri [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 04:15 Sila lásky II. 332 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:10 Poštár Pat II 12 [i] 09:25 Poštár Pat II 13 [i] 09:40 Fokus - práca [i] 10:25 Moje ruky [i] 10:50 Trezor [i] 11:25 Profily [i] 12:15 Tempo [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Rok vo zvykosloví [i] 13:30 Fašiangy [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:45 Fenomén [i] 15:25 Nie si sám [i] 15:55 Nie si sama [i] 16:25 Inside/Offside [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Imrich Karvaš [i] 18:25 Osobnosti a udalosti/Imrich Karvaš [i] 18:30 Večerníček 10/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:25 Test magazín [i] 21:35 Muži a kamióny 3/10 [i] 22:10 Buenos Aires 1977. Kronika jedného úteku. [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 6 [i] 10:15 Súdna sieň [i] 11:15 Profesionáli II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Prezidentov muž [i] 15:00 Zločinné úmysly 19 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 7 [i] 21:15 Nežní zabijaci I. 3 [i] 22:15 Vtierka Castle I. 3,4 [i] 00:00 Čas strachu [i] 01:45 Panelák VII. 7 [i] 02:35 Vtierka Castle I. 3 [i] 03:15 Čas strachu [i] 04:35 Zločinné úmysly 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 59 [i] 06:10 Láska nezomiera 144,145 [i] 07:35 Červené ruže 122 [i] 08:30 Starý III. 59 [i] 09:40 Pensacola III. 13,14 [i] 11:30 MacGyver 37 [i] 12:30 M*A*S*H 141,142 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 17 [i] 14:15 MacGyver 37 [i] 15:20 Panelák VII. 6 [i] 16:15 Pensacola III. 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 141,142 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Severino [i] 21:45 Priznanie [i] 23:45 Severino [i] 01:00 Nepotrestaná vražda [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 25/26 [i] 07:00 Advokáti III. 7/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 6/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 15/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 11:00 Largo 25/26 [i] 12:00 Advokáti III. 7/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 6/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 15/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 16:00 Largo 26/26 [i] 17:00 Advokáti III. 8/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 7/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 16/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 5/10 [i] 22:00 Změna je život 5/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 01:00 Sestra Hawthornová 5/10 [i] 01:55 Změna je život 5/13 [i] 02:40 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 03:25 Joan z Arkádie 3/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to funguje [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 1 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 8 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 1 [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Černé nebe 7 [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 7 [i] 22:25 To taky zvládnu 8 [i] 22:50 Bezpečná hranice 1 [i] 23:20 Bezpečná hranice 2 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 37/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 21/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 2/22 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1997 8/20 [i] 20:55 Báječná léta pod psa [i] 22:40 Štvanec IRA [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Den D 6/13 [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Týna nad Vltavou 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 ...a tuhle znáte? 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 8/10 [i] 08:15 Ruský jazyk pro turisty 1/2 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Světozor [i] 11:00 Trabant - auto za dolar [i] 12:00 Příště u Vás z Hrádku u Rokycan tentokrát s Hrádeckou kapelou [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa a já [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:20 Světozor [i] 15:00 Dopis mé matce [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Klenba života [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Břetislav Hodek [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Za vesnickými muzikanty [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina III 7/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Udělej mi Kubricka [i] 21:45 Inventura Febia [i] 22:20 Komorný spevák [i] 23:20 Moderato cantabile [i] 00:50 Babylon [i] 01:20 Hvězdy jazzového nebe [i] 02:20 Jazz club [i] 03:20 Malý atlas člověka sběratelského [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Pavla Golky z Krmelína [i] 04:25 Podle práva [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Dva a půl chlapa V [i] 09:45 Láska má pět písmen [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 2 [i] 13:35 Vražedná čísla II 11 [i] 14:30 Kobra 11 XIII 2 [i] 15:35 Krok za krokem II 4 [i] 16:05 Beze stopy III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 12 [i] 18:30 Ulice 1937 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 243 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 17 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Umění loupit [i] 01:25 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 6 [i] 04:25 Stefanie V 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 214 [i] 08:35 Will & Grace VI 16 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 18 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 5 [i] 12:05 Policejní divize III 20 [i] 13:05 M*A*S*H 215 [i] 13:35 Kutil Tim I 12 [i] 14:10 Přátelé V 22 [i] 14:35 Přátelé V 23 [i] 15:05 Médium VI 5 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 19 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:20 Kriminálka Kolín I 11 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 152 [i] 04:30 Svět 2011 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 21/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 86/190 [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i] 08:10 Nespútaný anjel 105/194 [i] 09:05 V náručí diabla 51/182 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 L.O.V.E. [i] 11:55 Medzi nami [i] 12:35 Sudkyňa Hatchettová III. 83-84/130 [i] 13:35 Rebeli na strednej 5/135 [i] 14:35 Rany z lásky 181/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 87/190 [i] 17:15 Čistá láska 22/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 6/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 106/194 [i] 20:55 V náručí diabla 52/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 5/15 [i] 22:50 Sestrička Jackie II. 3/12 [i] 23:25 Frasier V. 3/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 106/194 [i] 00:35 Poisťovňa šťastia III. 5/15 [i] 01:35 Sestrička Jackie II. 3/12 [i] 02:00 Frasier V. 3/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 83-84/130 [i] 03:05 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:50 Rany z lásky 181/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:55 Soupeři [i] 15:55 Tygr a sníh [i] 17:55 Férovej zloděj [i] 19:50 Zlatá brána [i] 21:35 Cíl Země [i] 23:20 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 01:20 Věznice [i] 03:00 Hrozba v poušti [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 6 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 26 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 27 [i] 09:10 Bratři a sestry 1 8 [i] 10:10 Bratři a sestry 1 9 [i] 11:10 Ochránce 2 7 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 19 [i] 13:10 Smrtelné setkání [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 6 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 10 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 20 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 11 [i] 21:00 Rozbitý kód mercury [i] 23:20 Nekonečný večírek [i] 01:10 Diagnóza vražda 7 5 [i] 02:10 Zrádný prsten [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 6 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 07:05 Stacey Dooleyová vyšetřuje 1 [i] 08:15 Na chalupě den za dnem 2 [i] 09:15 Jimmova sklizeň 2 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 10:55 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 11:30 Nahá věda 10 [i] 12:35 Stacey Dooleyová vyšetřuje 2 [i] 13:45 Objevy starověku 6 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 53 [i] 15:40 Ztracená města starověku 1 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 13 [i] 17:55 Maminka stávkuje 48 [i] 18:30 Maminka stávkuje 49 [i] 19:10 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 19:45 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 20:20 Čas 1 [i] 21:20 Když se Země zatřese 4 [i] 22:20 Pravdivé příběhy 9 [i] 23:20 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 00:20 Krimi příběhy 7 [i] 01:20 Tuningmánie 37 [i] 01:55 Tuningmánie 38 [i] 02:30 Čas 1 [i] 03:30 Mravenci vědí všechno 1 [i] 03:55 Chytrý průvodce po… 17 [i]