TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Len snívať nestačí [i] 11:00 Nezvestní III. 7/19 [i] 12:00 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 9/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 22/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 5-6/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:35 Tisíc a jedna noc 49/180 [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Partička [i] 23:30 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 01:15 Všetci prezidentovi muži [i] 03:30 Superfízli I. 11/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Repete [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:05 Profesionáli III 5/13 [i] 11:05 Sladká Valentína 1/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 331 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 114/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Bláznivá svadba [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Klinika Grace V. 23/24 [i] 23:20 Extra [i] 23:55 Profesionáli III 5/13 [i] 00:45 Bláznivá svadba [i] 02:15 O 5 minút 12 [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 04:10 Sila lásky II. 331 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 22/30 [i] 08:54 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:10 Zdravie v Európe [i] 11:55 Profesionál [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Keď fašiangy, tak fašiangy [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Umenie 2011 [i] 14:10 Magazín Ligy majstrov [i] 14:45 Mediálni špióni [i] 15:10 Autosalón [i] 15:35 Kinorama [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 17:00 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 9/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny 7 [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 22:00 Božský [i] 23:50 Anjeli strážni Mariána Čekovského [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 5 [i] 10:15 Stratené duše IV. 1,2/23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 C.S.I.: TRILÓGIA [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 6 [i] 21:15 Prezidentov muž [i] 23:00 FlashForward II. 7,8 [i] 01:00 Živí mŕtvi [i] 02:35 Panelák VII. 6 [i] 03:20 Ukradnuté deti [i] 04:50 FlashForward II. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 58 [i] 06:10 Láska nezomiera 142,143 [i] 07:35 Červené ruže 121 [i] 08:30 Starý III. 58 [i] 09:40 Pensacola III. 11,12 [i] 11:30 MacGyver 36 [i] 12:30 M*A*S*H 139,140 [i] 13:20 Tajná zbraň [i] 15:20 Panelák VII. 5 [i] 16:15 Pensacola III. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 139,140 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Smrt černého krále" [i] 22:20 "Skřivánci na niti" [i] 00:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Po celom meste [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 24/26 [i] 07:00 Advokáti III. 6/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 5/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 14/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 11:00 Largo 24/26 [i] 12:00 Advokáti III. 6/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 5/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 14/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 16:00 Largo 25/26 [i] 17:00 Advokáti III. 7/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 6/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 15/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 21:00 Strážce pořádku 1/13 [i] 22:10 Strážce pořádku 2/13 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 00:10 CSI: New York VI. 13/23 [i] 01:10 Strážce pořádku 1/13 [i] 02:15 Strážce pořádku 2/13 [i] 03:00 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 03:45 Joan z Arkádie 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci 4 [i] 11:50 Burácení v srdcích [i] 12:45 Opravna vraků 7 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Technické vymoženosti 5 [i] 16:55 Technické vymoženosti 6 [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 6 [i] 21:55 Návnada pro žraloky [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 13 [i] 23:45 Burácení v srdcích [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 36/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 20/26 [i] 10:20 Návrat do ráje II 1/22 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 7/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Graubündenu [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Ohrožený druh [i] 23:55 Film o filmu [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 Malá farma [i] 01:30 Z metropole [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Skupina Laco Gerhardta 05:40 Hledání ztraceného času [i] 05:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:25 Folklorní magazín [i] 06:55 Přidej se [i] 07:05 Nedej se [i] 07:25 Divnopis [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 8/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 7/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 820/2379 [i] 11:00 Čačapojové [i] 12:00 Eiichi Hayashi Kvartet - Japonsko [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 14:00 Abeceda komunistických zločinů 8/26 [i] 14:20 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 821/2379 [i] 14:55 Velikonoční ostrov [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 6/6 [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina III 6/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Pařížská mírová konference 1919 [i] 22:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 22:30 Historie.cs [i] 23:25 Sicilská rebelka [i] 01:15 Hvězdy jazzového nebe [i] 02:15 Půlka mého života [i] 03:50 Václav Havel versus Václav Klaus [i] 04:25 Podle práva [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Pustina [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger II 1 [i] 13:40 Vražedná čísla II 10 [i] 14:35 Kobra 11 XIII 1 [i] 15:35 Krok za krokem II 3 [i] 16:00 Beze stopy III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 11 [i] 18:30 Ulice 1936 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:35 Tisíc a jedna noc 16 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 13 [i] 23:55 Poker Star [i] 00:55 Mrtvá zóna V 5 [i] 01:40 Bujné fantazie 1 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Střepiny [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 213 [i] 08:35 Will & Grace VI 15 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 17 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 4 [i] 12:05 Policejní divize III 19 [i] 13:05 M*A*S*H 214 [i] 13:35 Kutil Tim I 11 [i] 14:10 Přátelé V 20 [i] 14:35 Přátelé V 21 [i] 15:05 Médium VI 4 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 30 [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:20 Anatomie lži I 3 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 7 [i] 00:20 Kriminálka Kolín I 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 150 [i] 04:25 Na čem záleží 151 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 112 [i] 06:00 Čistá láska 20/170 [i] 06:45 Doňa Barbara 85/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 08:35 Smrtiaca posadnutosť [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 81-82/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 4/135 [i] 14:35 Rany z lásky 180/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 86/190 [i] 17:15 Čistá láska 21/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 5/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 105/194 [i] 20:55 V náručí diabla 51/182 [i] 21:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Arizony [i] 23:35 Frasier V. 2/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 105/194 [i] 00:45 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Arizony [i] 02:15 Frasier V. 2/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 81-82/130 [i] 03:20 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Rany z lásky 180/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kaena: Proroctví [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:00 Rolling Stones [i] 16:15 Zkouška z dospělosti [i] 17:55 Labyrint Iží [i] 19:55 Švihák ajťák [i] 21:45 Soupeři [i] 23:45 Protiúder [i] 01:35 Poslední střih [i] 03:15 Polibek draka [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 15:30 Snooker [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Klasické lyžování [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Ochránce 2 5 [i] 07:20 McLeodovy dcery 7 25 [i] 08:20 McLeodovy dcery 7 26 [i] 09:20 Moje bláznivá sestra [i] 11:10 Ochránce 2 6 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 18 [i] 13:10 Zrádný prsten [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 6 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 9 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 4 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 19 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 10 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 3 [i] 22:00 Transplantační jednotka 5 [i] 23:00 Transplantační jednotka 6 [i] 00:00 Diagnóza vražda 7 3 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 4 [i] 02:00 Médium 6 21 [i] 03:00 Médium 6 22 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 6 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Architektura islámu 2 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 07:05 Krev, pot a přepych 6 [i] 08:15 Na chalupě den za dnem 1 [i] 09:15 Jimmova sklizeň 1 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 11:20 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 12:25 Stacey Dooleyová vyšetřuje 1 [i] 13:35 Objevy starověku 5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 52 [i] 15:45 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 16:50 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i] 18:00 Maminka stávkuje 46 [i] 18:40 Maminka stávkuje 47 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 20