TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 18-20/26 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 22/39 [i] 06:45 Scooby Doo I. 21/24 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 9/54 [i] 07:35 Van Helsing junior 5/6 [i] 08:30 Najlepší psí policajt [i] 10:05 Dva a pol chlapa I. 18-19/24 [i] 11:00 Cesta do stredu Zeme [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Dom pri jazere [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Ja som ty a ty si ja [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:35 Hasiči [i] 22:45 Nezvestné [i] 01:10 Neľútostný zabijak [i] 02:40 Hranice života [i] 04:10 Hasiči [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Garfield [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Rozum nadovšetko 3/3 [i] 09:10 Bírbal a sprisahanci [i] 10:15 3 2 1 štart! [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Chlapi [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dni skazy 1/2 [i] 21:40 Dni skazy 2/2 [i] 23:05 Extra [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Dni skazy 1/2 [i] 02:45 Dni skazy 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Halali [i] 07:15 Národnostné správy [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Test magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:10 Zelená revue [i] 10:25 História vedy 1/6 [i] 11:15 Noc v archíve [i] 12:25 Cik-cak cik-cak-bum [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Slovo [i] 14:05 Família [i] 14:35 Anjeli strážni Mariána Čekovského [i] 15:05 Hodina deťom [i] 18:30 Večerníček 8/13 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:00 Pozývame vás do divadla [i] 23:35 Invencie [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Agent II. 13 [i] 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Otec v sukni [i] 09:50 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Glee 1/22 [i] 10:45 Stratené duše IV. 1,2/23 [i] 12:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Hovorme o sexe 1/18 [i] 13:00 Knight Rider 8,9 [i] 14:45 Na ostrie noža [i] 17:00 Fantastická štvorka [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: TRILÓGIA [i] 23:00 Hamiltonovci - pach krvi [i] 00:55 Knight Rider 8,9/18 [i] 02:15 Hovorme o sexe 1/18 [i] 02:40 Hamiltonovci - pach krvi [i] 04:00 Glee 1/22 [i] 04:45 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Siska 26 [i] 07:35 Magnum III. 15,16 [i] 09:20 Doktorka Quinnová 27,28 [i] 11:00 Siska 27 [i] 12:15 60 MINÚT [i] 13:30 Gulliverove cesty 1,2/2 [i] 17:00 Tajná zbraň [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 11,12 [i] 22:10 Gulliverove cesty 1,2/2 [i] 01:35 Siska 27 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 13/15 [i] 07:05 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 14/15 [i] 09:00 Battlestar galactica III. 10/20 [i] 10:00 Battlestar galactica III. 11/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 12/20 [i] 12:00 Pán času II. 7/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 12/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 22/22 [i] 22:00 Kdopak to mluví 2 [i] 23:35 Pacovo mužstvo V. 28/28 [i] 01:35 Advokáti IV. 20/22 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 03:05 Kdopak to mluví 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak se to dělá 4 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Technické vymoženosti 3 [i] 07:45 Technické vymoženosti 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 5 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 3 [i] 15:05 Technické vymoženosti 4 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 7 [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 3 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 2 [i] 22:50 Kdo uspěje? [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výrobci zbraní [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 To taky zvládnu 5 [i] 04:35 To taky zvládnu 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Kde peníze pomáhají [i] 06:00 Poslední slovo [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 8/26 [i] 07:10 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Prima sezóna 4/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Tajemství proutěného košíku 1/13 [i] 14:25 Veronika [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Smrt pedofila [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Čétéčko [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 U Turn [i] 02:15 Film o filmu [i] 02:30 168 hodin [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:10 Cestománie [i] 06:40 Cesta ke slunci [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Las Médulas [i] 11:05 Přidej se [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorní magazín [i] 12:40 Náš venkov [i] 13:00 Království divočiny [i] 13:35 Kamera na cestách [i] 14:25 Mýty a fakta historie [i] 15:20 Mizející místa domova [i] 15:40 Svět umění [i] 16:35 Cesty víry [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:30 Deset století architektury [i] 17:45 Vzkaz Miloně Čepelky [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 ...a tuhle znáte? [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Charisma v politice - řeč těla [i] 20:50 Na plovárně s Jaroslavem Malinou [i] 21:20 Kdyby... [i] 23:15 Reportéři 8/8 [i] 00:15 Svět umění [i] 01:10 Medúza 01:35 kult_off [i] 02:05 Šumná města [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:55 Žijeme s vírou [i] 03:55 Kabinet Múz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Liga Špačků 7 [i] 06:25 Roary: Závodní auto 25 [i] 06:35 Baby Looney Tunes II 7 [i] 07:00 Co nového Scooby-Doo? III 12 [i] 07:30 Batman vítězí II 2 [i] 07:55 Skippy 23 [i] 08:25 Mezi hvězdami [i] 09:20 Sázka na třináctku [i] 11:15 Hotel snů: Srí Lanka [i] 13:10 Fanfán Tulipán [i] 15:10 Fešák Hubert [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Peacemaker [i] 00:25 Policejní odznak IV 6 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Fanfán Tulipán [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 5 [i] 04:25 Stefanie V 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Pokémon: Diamant a perla 51 [i] 07:15 Mickeyho klubík II 12 [i] 07:45 M*A*S*H 211 [i] 08:15 Stalin 3 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 212 [i] 10:25 M*A*S*H 213 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách III 6 [i] 13:55 Falešná hraběnka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru III [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Království nebeské [i] 23:10 Poldovi v patách [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kleopatra 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 112 [i] 05:55 Opposite sex [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:30 Čistá láska 19/170 [i] 08:40 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 H2O: Stačí pridať vodu 12/26 [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica I. 12/22 [i] 12:20 Zločiny na mori I. 12/26 [i] 13:40 More duší 2/3 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 14/129 [i] 16:55 Čistá láska 20/170 [i] 17:50 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 2/8 [i] 20:00 Súkromné pasce: Fajn brigáda [i] 21:00 Smrtiaca posadnutosť [i] 22:40 Skutočný príbeh: Erotománia [i] 00:20 Súkromné pasce: Fajn brigáda [i] 01:20 More duší 2/3 [i] 02:55 Zločiny na mori I. 12/26 [i] 03:50 Ružové okuliare [i] 04:30 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Férovej zloděj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tygr a sníh [i] 14:05 Zlatá brána [i] 15:45 Mary a Max [i] 17:25 Ester to rozčísne [i] 19:10 Kaena: Proroctví [i] 20:50 Život Davida Galea [i] 23:05 Hrozba v poušti [i] 00:50 Operace Simoom [i] 02:30 Elita [i] 04:20 Poručík [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Saně [i] 11:15 Klasické lyžování [i] 12:00 Saně [i] 12:50 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Detektiv Nash Bridges 6 17 [i] 06:20 Studna přání [i] 08:20 Bratři a sestry 1 5 [i] 09:20 Bratři a sestry 1 6 [i] 10:20 Bratři a sestry 1 7 [i] 11:20 Bratři a sestry 1 8 [i] 12:20 Bratři a sestry 1 9 [i] 13:20 Cesta k úspěchu [i] 15:10 Moje bláznivá sestra [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 3 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 2 [i] 21:00 Transplantační jednotka 5 [i] 22:00 Transplantační jednotka 6 [i] 23:00 Kdo myslíte, že jste? 4 [i] 00:00 Dobrá manželka 2 2 [i] 01:00 Najít štěstí [i] 02:50 Vražda na Pleasant Drive [i] 04:40 Detektiv Nash Bridges 6 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Čínský expres 2 [i] 06:00 Odporné od přírody [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 07:20 Objevy starověku 9 [i] 08:15 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 4 [i] 10:20 Buď já nebo pes 84 [i] 11:15 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 12:10 Zhýčkaní 5 [i] 12:45 Zhýčkaní 6 [i] 13:15 Muzeum života 2 [i] 14:30 Když ryby útočí [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 47 [i] 16:30 Mistři švindlu 71 [i] 17:10 Mistři švindlu 72 [i] 17:50 Vraky snů 11 [i] 18:25 Vraky snů 12 [i] 19:00 Budování říše 9 [i] 20:00 Sahara 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 22:05 Kovbojové a psanci 4 [i] 23:00 Z deníku uprchlíka 4 [i] 23:55 Pod dohledem kamer 2 [i] 01:00 Neobjasněno 2 [i]