TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Keď láska zabíja [i] 11:10 Nezvestní III. 6/19 [i] 12:05 Komisár Rex V. 15/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 8/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 21/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 3-4/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 47-48/180 [i] 21:55 Aljaška v plameňoch [i] 00:00 Majster Kung Fu [i] 01:35 Vražedné dýky [i] 03:00 Aljaška v plameňoch [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Niečo za niečo [i] 09:40 Profesionáli III 4/13 [i] 10:40 Oko za oko [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 330 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 113/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 Top star [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Johan Falk 6/6 [i] 23:50 Profesionáli III 4/13 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:00 Johan Falk 6/6 [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 330 [i] 04:45 Sila lásky IV. 113/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 10:50 Slovenský raj [i] 11:25 Úžasné premeny prírody 1/6 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve s návštevníkmi výstavy Trenčín-mesto módy 1987. [i] 13:40 City Folk [i] 14:10 Família [i] 14:40 Sféry dôverné [i] 15:55 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 6/13 [i] 16:35 Život silnejší ako osud [i] 16:45 Tempo [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 6/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:20 Správy - Hírek [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 20:00 Rádio Head Award [i] 22:00 Keno 10 [i] 22:10 Taxi na temnú stranu [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly 13 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 4 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 11:15 Profesionáli II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Klamári II. 12 [i] 13:15 Kosti IV. 15 [i] 14:15 Nežní zabijaci I. 2 [i] 15:15 Zločinné úmysly 14 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 5 [i] 21:15 Pomstiteľ [i] 23:15 Nie je čo stratiť [i] 01:15 Posledná lúpež [i] 03:00 CHUTÍŠ MI - Finále [i] 03:45 Panelák VII. 5 [i] 04:30 Zavraždená, ale.. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 57 [i] 06:15 Láska nezomiera 140,141 [i] 07:40 Červené ruže 120 [i] 08:35 Starý III. 57 [i] 09:45 Pensacola III. 9,10 [i] 11:35 MacGyver 35 [i] 12:35 M*A*S*H 137,138 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 16 [i] 14:15 MacGyver 35 [i] 15:20 Panelák VII. 4 [i] 16:15 Pensacola III. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 137,138 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Keď priateľstvo zabíja [i] 22:00 Psychopat [i] 00:00 Boj o moc 1,2/2 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 23/26 [i] 07:00 Advokáti III. 5/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 4/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 13/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 11:00 Largo 23/26 [i] 12:00 Advokáti III. 5/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 4/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 13/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 16:00 Largo 24/26 [i] 17:00 Advokáti III. 6/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 5/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 14/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i] 03:20 Joan z Arkádie 1/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 5 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků 6 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci 4 [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výrobci zbraní [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 12 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výrobci zbraní [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo malíře Karla Harudy [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 35/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 19/26 [i] 10:20 Návrat do ráje 6/6 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 7/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 2/13 [i] 21:00 13. komnata Zdeňka Chlopčíka [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Město žen I 4/24 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Hercule Poirot [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Objektiv [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Miloslava Holubová [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:55 JÁDRO [i] 11:05 Předivo života [i] 11:30 Bhútán: Snowman Trek 1/4 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 JÁDRO [i] 15:00 Předivo života [i] 15:25 Bhútán: Snowman Trek 2/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Tam bývá Manitou [i] 16:15 Čtyři roční období pod vodou [i] 17:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:30 Kameny v české krajině [i] 18:05 Sean Lennon [i] 18:55 Moje rodina III 5/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 7/8 [i] 21:15 Taipei 101 [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Flight of the Conchords I 1/12 [i] 23:35 Gorodok 18/20 [i] 00:00 Madame Sans-Géne [i] 01:25 Q [i] 01:50 Folk a kolem [i] 02:20 Vzkaz Olgy Čuříkové [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:25 Oregon [i] 04:25 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 04:45 Malíř Vladimír Svobodník [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Ukradené diamanty [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger 28 [i] 13:30 Vražedná čísla II 9 [i] 14:30 Kobra 11 XII 12 [i] 15:35 Krok za krokem II 2 [i] 16:05 Beze stopy III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 10 [i] 18:30 Ulice 1935 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:25 Trestná lavice [i] 00:35 Zamoření [i] 02:10 Novashopping 02:45 Tabu [i] 03:45 Plastická chirurgie s.r.o. V 3 [i] 04:30 Stefanie V 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 208 [i] 08:35 Will & Grace VI 14 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 16 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 3 [i] 12:05 Policejní divize III 18 [i] 13:05 M*A*S*H 209 [i] 13:40 Kutil Tim I 10 [i] 14:10 Přátelé V 18 [i] 14:35 Přátelé V 19 [i] 15:05 Médium VI 3 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Útok z hlubin [i] 01:10 Zpětná reakce [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:35 Na čem záleží 149 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 178/230 [i] 05:50 Čistá láska 17/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 84/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 104/194 [i] 09:20 V náručí diabla 50/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 79-80/130 [i] 13:45 Rebeli na strednej 3/135 [i] 14:40 Rany z lásky 179/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 85/190 [i] 17:10 Čistá láska 18/170 [i] 18:05 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 4/135 [i] 20:00 Legenda o vášni [i] 22:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 23:35 Diablove bažiny [i] 01:10 Na streche [i] 01:50 L.O.V.E. [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová III. 79-80/130 [i] 04:05 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Cíl Země [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Půlnoční let [i] 13:55 Svědkem vraždy [i] 15:40 Oslněni sluncem [i] 17:30 Poslední polibek [i] 19:20 Můj soused zabiják [i] 21:05 Rolling Stones [i] 23:15 Elita [i] 01:05 Poručík [i] 02:40 Poslední střih [i] 04:15 Šťastná ruka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 19:55 Snooker [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 4 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 24 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 25 [i] 09:10 Transplantační jednotka 3 [i] 10:10 Transplantační jednotka 4 [i] 11:00 Ochránce 2 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 17 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 8 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 3 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 18 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 7 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 1 [i] 23:00 Právo a pořádek 8 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 7 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7 3 [i] 02:00 Interní záležitost [i] 03:50 Studna přání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Laos 2 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 5 [i] 08:05 Tři hladoví hoši 9 [i] 08:40 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 08:55 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 09:15 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 09:55 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 10:35 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 11:05 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 11:35 Země: Planeta a její moc 3 [i] 12:35 Krev, pot a přepych 6 [i] 13:40 Objevy starověku 4 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 51 [i] 15:40 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 11 [i] 17:55 Maminka stávkuje 44 [i] 18:35 Maminka stávkuje 45 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 20:20 Jak přežít Everest 5 [i] 21:20 Hubbleovy obrazy 3 [i] 21:55 Hubbleovy obrazy 4 [i] 22:30 Pravdivé příběhy 7 [i] 23:30 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 00:30 Krimi příběhy 5 [i] 01:30 Tuningmánie 33 [i] 02:05 Tuningmánie 34 [i] 02:40 Jak přežít Everest 5 [i] 03:35 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 04:35 100 let kroužkování [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rock ze střední [i] 07:50 Před kamerou 8 [i] 08:20