TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 23:59 Krvavá minúta [i] 11:15 Nezvestní III. 5/19 [i] 12:10 Komisár Rex V. 14/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 7/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 20/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia VI. 1-2/25 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 46/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Kouč Carter [i] 01:30 Tajomstvo templárov: Knihy poznania [i] 03:05 Dr. House II. 7/24 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Repete [i] 07:45 Vtipnejší vyhráva [i] 08:25 Niečo za niečo [i] 09:15 Profesionáli III 3/13 [i] 10:15 Bianca - cesta za šťastím 223/224 [i] 10:55 Bianca - cesta za šťastím 224/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 329 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 112/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Otázka rešpektu 1/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 13/16 [i] 23:10 Osudom skúšaní [i] 23:35 Profesionáli III 3/13 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:15 Otázka rešpektu 1/6 [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 13/16 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Europríbeh Slovenska [i] 04:05 Sila lásky II. 329 [i] 04:55 Sila lásky IV. 112/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Poštár Pat II 9 [i] 09:15 Poštár Pat II 10 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Slovenský kras [i] 11:20 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:25 Zahrajte mi takúto [i] 14:00 Moje ruky [i] 14:35 Spektrum vedy 20/25 [i] 15:10 Pamätáte sa na nich? [i] 16:15 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Hlas Európy [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 City Folk [i] 18:30 Večerníček 5/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 1/6 [i] 21:00 Família [i] 21:25 Život silnejší ako osud [i] 21:40 Ulice sveta [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 3 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 11:15 Profesionáli II. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Nevera po slovensky [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 15:15 Zločinné úmysly 13 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 4 [i] 21:15 Nežní zabijaci I. 2 [i] 22:15 Klamári II. 12 [i] 23:15 Resident Evil [i] 01:15 CHUTÍŠ MI - Deň štvrtý [i] 02:00 Panelák VII. 4 [i] 02:50 SHARK I. 22/22 [i] 03:35 Resident Evil [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 56 [i] 06:15 Láska nezomiera 138,139 [i] 07:40 Červené ruže 119 [i] 08:35 Starý III. 56 [i] 09:45 Pensacola III. 7,8 [i] 11:35 MacGyver 34 [i] 12:35 M*A*S*H 135,136 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 15 [i] 14:15 MacGyver 34 [i] 15:20 Panelák VII. 3 [i] 16:15 Pensacola III. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 135,136 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Dvaja policajti [i] 22:25 Pomstiteľ [i] 00:10 Navarro I. 10 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 22/26 [i] 07:00 Advokáti III. 4/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 3/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 11:00 Largo 22/26 [i] 12:00 Advokáti III. 4/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 3/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 16:00 Largo 23/26 [i] 17:00 Advokáti III. 5/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 4/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 13/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 21:00 Obhájci 7/9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 00:55 Obhájci 7/9 [i] 01:50 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i] 03:20 Wildfire IV. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 4 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků 5 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 11 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 34/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 18/26 [i] 10:25 Návrat do ráje 5/6 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 6/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 7/62 [i] 23:25 Film o filmu [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Milenky 4/6 [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:05 Na cestě po Guantánamu [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Ladí neladí [i] 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 7/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 7/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:39 Škola snů 6/13 [i] 10:10 Táta jako máma 6/9 [i] 10:30 Rodina a já [i] 11:00 Hazard v Las Vegas [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku 13:00 Diagnóza [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 7/13 [i] 14:05 Táta jako máma 7/9 [i] 14:30 Rodina a já [i] 15:05 Charisma v politice - řeč těla [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách [i] 16:55 Miloslava Holubová [i] 17:30 Bhútán: Snowman Trek 1/4 [i] 17:55 Blues Alive [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina III 4/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Kauza profesorky Vackové [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:55 Q [i] 23:20 Dokumentární klub [i] 00:45 BAT 21 [i] 02:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Mariza aneb příběh fada [i] 04:00 Pro sjednocenou Evropu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Poslední sbohem [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger 27 [i] 13:40 Vražedná čísla II 8 [i] 14:35 Kobra 11 XII 11 [i] 15:35 Krok za krokem II 1 [i] 16:00 Beze stopy III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 9 [i] 18:30 Ulice 1934 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 242 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 15 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Riskantní plán [i] 01:05 Policejní odznak IV 4 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Policejní odznak IV 5 [i] 03:40 Plastická chirurgie s.r.o. V 2 [i] 04:25 Stefanie IV 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 207 [i] 08:35 Will & Grace VI 13 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 15 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 2 [i] 12:05 Policejní divize III 17 [i] 13:10 M*A*S*H 208 [i] 13:40 Kutil Tim I 9 [i] 14:15 Přátelé V 16 [i] 14:35 Přátelé V 17 [i] 15:05 Médium VI 2 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Jiřina Jirásková [i] 21:20 Sběratelé kostí IV 25 [i] 22:15 Myšlenky zločince V 18 [i] 23:15 Nikdo není dokonalý [i] 00:25 Melinda a Melinda [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 148 [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 177/230 [i] 05:50 Čistá láska 16/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 83/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 103/194 [i] 09:25 V náručí diabla 49/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 77-78/130 [i] 13:45 Rebeli na strednej 2/135 [i] 14:40 Rany z lásky 178/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 84/190 [i] 17:15 Čistá láska 17/170 [i] 18:05 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 3/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 104/194 [i] 20:55 V náručí diabla 50/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 4/15 [i] 22:55 Sestrička Jackie II. 2/12 [i] 23:30 Frasier V. 1/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 104/194 [i] 00:40 Poisťovňa šťastia III. 4/15 [i] 01:35 Sestrička Jackie II. 2/12 [i] 02:00 Frasier V. 1/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová III. 77-78/130 [i] 03:05 Medzi nami [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rodinná záležitost [i] 13:50 Hlavní zprávy [i] 15:45 Lidi, co znám [i] 17:35 Férovej zloděj [i] 19:35 Šťastná ruka [i] 21:20 Svědkem vraždy [i] 23:05 Věznice [i] 00:45 Deník nymfomanky [i] 02:25 Operace Simoom [i] 04:00 Rabbit-Proof Fence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 19:55 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Pro wrestling [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 3 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 23 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 24 [i] 09:10 Diagnóza vražda 6 21 [i] 10:10 Diagnóza vražda 6 22 [i] 11:10 Ochránce 2 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 16 [i] 13:10 Vražda na Pleasant Drive [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 5 4 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 7 [i] 18:00 Diagnóza vražda 7 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 17 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 8 [i] 21:00 Médium 6 22 [i] 22:00 Rookie Blue 1 1 [i] 23:00 Skryté zločiny [i] 00:50 Diagnóza vražda 7 2 [i] 01:50 Z jiného úhlu [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 5 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 4 [i] 08:05 Tři hladoví hoši 7 [i] 08:35 Tři hladoví hoši 8 [i] 09:10 Jimmova továrna na jídlo 3