TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Turbulencia 2: Strach z lietania [i] 11:10 Nezvestní III. 4/19 [i] 12:05 Komisár Rex V. 13/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 6/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 19/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 23-24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 44-45/180 [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Peklo na zemi [i] 00:40 Tajomstvo templárov: Cesta ku krypte [i] 02:20 Hrdinovia I. 22-23/23 [i] 03:45 Dr. House II. 6/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli III 2/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 221/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 222/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 328 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 111/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 6/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Vekslák [i] 23:35 Profesionáli III 2/13 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:15 Kráľ vinár 6/13 [i] 02:00 Chodili sme spolu [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Góly - body - sekundy [i] 03:10 Európska únia pre vedcov [i] 03:15 S Jakubom na rybách [i] 03:40 Sila lásky II. 328 [i] 04:30 Sila lásky IV. 111/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:40 Mím v maske človeka [i] 11:15 Solúnski bratia 2/2 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Môj dom, môj hrad [i] 14:20 Autosalón [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:55 Trnava - prvé slobodné kráľovské mesto [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 2/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 6/16 [i] 18:30 Večerníček 4/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 2 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 11:15 Profesionáli II. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle I. 1,2/10 [i] 14:15 NOVÝ SERIÁL NA TV JOJ: Nežní zabijaci I. 1/13 [i] 15:15 Zločinné úmysly 12 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 3 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 22:15 Kosti IV. 15 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Môj najhorší nepriateľ 7 [i] 01:45 CHUTÍŠ MI - Deň tretí [i] 02:50 Panelák VII. 3 [i] 03:50 Mafstory [i] 04:40 Temné spomienky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 55 [i] 06:15 Láska nezomiera 136,137 [i] 07:40 Červené ruže 118 [i] 08:35 Starý III. 55 [i] 09:45 Pensacola III. 5,6 [i] 11:35 MacGyver 33 [i] 12:35 M*A*S*H 133,134 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 14 [i] 14:15 MacGyver 33 [i] 15:20 Panelák VII. 2 [i] 16:15 Pensacola III. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 133,134 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 24 [i] 21:50 M*A*S*H 159,160 [i] 22:55 Črepiny [i] 23:30 30 prípadov majora Zemana 24 [i] 01:00 Huste.TV [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 21/26 [i] 07:00 Advokáti III. 3/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 2/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 11:00 Largo 21/26 [i] 12:00 Advokáti III. 3/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 2/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 16:00 Largo 22/26 [i] 17:00 Advokáti III. 4/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 3/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 9/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 22:00 Post Mortem 7/8 [i] 23:05 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i] 00:05 CSI: New York VI. 9/23 [i] 01:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 01:55 Post Mortem 7/8 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i] 03:30 Wildfire IV. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Říční příšery [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 10 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 33/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 17/26 [i] 10:20 Návrat do ráje 4/6 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 11:50 Žurnál Četnických humoresek [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Kdo chce zabít Jessii? [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Na stopě [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Reportéři ČT [i] 00:30 Po stopách [i] 00:45 Den D 5/13 [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Olgy Čuříkové [i] 05:55 Andrej Giňa [i] 06:25 Sólo pro... Dún an Doras - Speciál 06:50 Krásy evropského pobřeží [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 7/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:40 Česko jedna báseň [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Louvre 2/3 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:31 Česko jedna báseň [i] 13:50 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 14:55 Louvre 3/3 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Las Médulas [i] 17:55 Folk a kolem [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina III 3/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Don Quijote [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Louvre 3/3 [i] 00:25 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 00:40 Ladí neladí [i] 01:05 Šumná města [i] 01:30 Krásný ztráty [i] 02:05 Mizející místa domova [i] 02:25 Klub Netopýr [i] 03:15 Písně domova [i] 03:55 Křídla slávy [i] 04:15 Sólo pro... Traband [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Obrázky Hollis Woodsové [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger 26 [i] 13:35 Vražedná čísla II 7 [i] 14:30 Kobra 11 XII 10 [i] 15:35 Krok za krokem 22 [i] 16:00 Beze stopy III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 8 [i] 18:30 Ulice 1933 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 13, 14 [i] 21:45 Ozzromantika [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Síť [i] 01:15 Policejní odznak IV 2 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Policejní odznak IV 3 [i] 03:35 Plastická chirurgie s.r.o. V 1 [i] 04:25 Stefanie IV 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 206 [i] 08:35 Will & Grace VI 12 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 14 [i] 11:05 Diagnóza vražda II 1 [i] 12:10 Policejní divize III 16 [i] 13:10 M*A*S*H 207 [i] 13:40 Kutil Tim I 8 [i] 14:15 Přátelé V 14 [i] 14:35 Přátelé V 15 [i] 15:05 Médium VI 1 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 29 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 12 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 6 [i] 00:20 Kriminálka Kolín I 9 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 146 [i] 04:30 Na čem záleží 147 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 15/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 82/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 102/194 [i] 09:15 V náručí diabla 48/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:40 Sudkyňa Hatchettová III. 75-76/130 [i] 13:40 Rebeli na strednej 1/135 [i] 14:40 Rany z lásky 177/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 83/190 [i] 17:15 Čistá láska 16/170 [i] 18:05 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 2/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 103/194 [i] 20:55 V náručí diabla 49/182 [i] 21:50 Viem, čo som videla [i] 23:30 Frasier IV. 24/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 103/194 [i] 00:45 Viem, čo som videla [i] 02:15 Frasier IV. 24/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 75-76/130 [i] 03:15 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Elvíra-strašidelný zámek [i] 13:45 Labyrint Iží [i] 15:40 Mezi námi právníky [i] 17:20 Zkouška z dospělosti [i] 18:55 Rabbit-Proof Fence [i] 20:35 Férovej zloděj [i] 22:35 Poslední střih [i] 00:15 Tajemná posedlost [i] 02:00 Krvavý Valentýn [i] 03:45 Na plný plyn [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 10:45 Aplské lyžování [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 All sports [i] 19:05 Jezdectví [i] 19:10 Golf [i] 20:05 Golf [i] 20:10 Plachtění [i] 20:40 Plachtění [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 2 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 22 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 23 [i] 09:10 Být Erikou 2 9 [i] 10:10 Být Erikou 2 10