TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Tornádo v New Yorku [i] 11:05 Nezvestní III. 3/19 [i] 12:00 Komisár Rex V. 12/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 5/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 18/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 21-22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 43/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Krutá hra [i] 00:40 Tajomstvo templárov: Odhalenie [i] 02:20 Superfízli I. 10/12 [i] 03:10 Dr. House II. 5/24 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli III 1/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 219/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 220/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 327 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 110/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázraky slnečnej sústavy [i] 21:05 Dr.House VI. 21/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 6/19 [i] 23:25 Profesionáli III 1/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Zázraky slnečnej sústavy [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Európska únia pre ľudí so zdravotným postihnutím [i] 03:50 V hlbinách mora [i] 03:55 Sila lásky II. 327 [i] 04:45 Sila lásky IV. 110/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Poštár Pat II 7 [i] 09:15 Poštár Pat II 8 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Mama to vie najlepšie [i] 10:45 Portrét [i] 11:15 Budmerické literárne rozhovory [i] 11:50 Solúnski bratia 1/2 [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:40 Zahrajte mi takúto [i] 14:15 VAT [i] 14:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:15 Fenomén [i] 15:55 Nie si sám [i] 16:30 Nie si sama [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Môj dom, môj hrad [i] 18:30 Večerníček 3/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Miliónový chlap [i] 21:35 Test magazín [i] 21:50 Muži a kamióny 2/10 [i] 22:20 Deväť dní jedného roka [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Panelák VII. 1 [i] 10:15 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 11:15 Profesionáli II. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 FlashForward II. 5,6 [i] 14:15 Zločinné úmysly 10,11 [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 2 [i] 21:15 NOVÝ SERIÁL NA TV JOJ: Nežní zabijaci I. 1/13 [i] 22:15 Vtierka Castle I. 1,2/10 [i] 00:15 Hra na skrývačku [i] 02:00 CHUTÍŠ MI - Deň druhý [i] 02:45 Panelák VII. 2 [i] 03:30 SHARK I. 21 [i] 04:15 Hra na skrývačku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 54 [i] 06:15 Láska nezomiera 134,135 [i] 07:40 Červené ruže 117 [i] 08:35 Starý III. 54 [i] 09:45 Pensacola III. 3,4 [i] 11:35 MacGyver 32 [i] 12:35 M*A*S*H 131,132 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 13 [i] 14:15 MacGyver 32 [i] 15:20 Panelák VII. 1 [i] 16:15 Pensacola III. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 131,132 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Pokrvní bratia [i] 22:00 Únos metra 1 2 3 [i] 23:55 Pokrvní bratia [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 20/26 [i] 07:00 Advokáti III. 2/23 [i] 08:00 Černý anděl II. 1/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 10/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 11:00 Largo 20/26 [i] 12:00 Advokáti III. 2/23 [i] 13:00 Černý anděl II. 1/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 10/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 16:00 Largo 21/26 [i] 17:00 Advokáti III. 3/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 2/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 4/10 [i] 22:00 Změna je život 4/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 4/10 [i] 01:50 Změna je život 4/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 03:20 Wildfire IV. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 2 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 5 [i] 22:25 To taky zvládnu 6 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 9 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 32/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 16/26 [i] 10:20 Návrat do ráje 3/6 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1996 7/20 [i] 20:55 Kolja [i] 22:50 Agent z Panamy [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Film o seriálu Znamení koně [i] 01:00 Retro [i] 01:25 Sváteční slovo malíře Karla Harudy [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Třešti u Jihlavy 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Putování za písničkou 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 7/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 7/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Světozor [i] 11:05 Dům života [i] 12:00 Příště u Vás z Týna nad Vltavou [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa a já [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:20 Světozor [i] 14:55 Trabant - auto za dolar [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Diagnóza [i] 16:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Andrej Giňa [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 ...a tuhle znáte? [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina III 2/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Nestoudník [i] 21:55 Václav Havel versus Václav Klaus [i] 22:30 Madame Sans-Géne [i] 00:00 Tereza Raquinová [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Toots Thielemans [i] 03:05 Noční safari [i] 03:30 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 04:10 Elba stopami císaře [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Dva a půl chlapa V [i] 09:30 Chraň si svůj život [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger 25 [i] 13:35 Vražedná čísla II 6 [i] 14:35 Kobra 11 XII 9 [i] 15:35 Krok za krokem 21 [i] 16:00 Beze stopy III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 7 [i] 18:30 Ulice 1932 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 241 [i] 21:20 Tisíc a jedna noc 12 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Netopýři [i] 01:25 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 03:40 Stefanie IV 22, 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 205 [i] 08:35 Will & Grace VI 11 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 13 [i] 11:05 Diagnóza vražda I 19 [i] 12:05 Policejní divize III 15 [i] 13:05 M*A*S*H 206 [i] 13:40 Kutil Tim I 7 [i] 14:10 Přátelé V 12 [i] 14:35 Přátelé V 13 [i] 15:05 Médium V 19 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 17 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:15 Kriminálka Kolín I 8 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 145 [i] 04:20 Svět 2011 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 14/170 [i] 06:00 Doňa Barbara 81/190 [i] 06:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 07:50 Správa vo fľaši [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:00 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 73-74/130 [i] 13:45 Rebeli II. 225/225 [i] 14:35 Rany z lásky 176/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 82/190 [i] 17:10 Čistá láska 15/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli na strednej 1/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 102/194 [i] 20:55 V náručí diabla 48/182 [i] 21:55 Poisťovňa šťastia III. 3/15 [i] 22:55 Sestrička Jackie II. 1/12 [i] 23:30 Frasier IV. 23/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 102/194 [i] 00:40 Poisťovňa šťastia III. 3/15 [i] 01:40 Sestrička Jackie II. 1/12 [i] 02:05 Frasier IV. 23/24 [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová III. 73-74/130 [i] 03:10 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 176/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Oslněni sluncem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Seržant Pepper [i] 13:55 Poslední polibek [i] 15:50 Dvojník [i] 17:50 Na plný plyn [i] 19:40 Lidi, co znám [i] 21:30 Labyrint Iží [i] 23:25 Operace Simoom [i] 01:05 Jak vykrást banku [i] 02:35 Poručík [i] 04:10 Tygr a sníh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Atletika [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 2 1 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 21 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 22 [i] 09:10 Bratři a sestry 1 3 [i] 10:10 Bratři a sestry 1 4 [i] 11:10 Ochránce 2 2 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 14 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 5 2 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 5 [i] 18:00 Diagnóza vražda 6 22 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 15 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 6 [i] 21:00 Rozpoutané peklo [i] 23:10 Z jiného úhlu [i] 01:00 Diagnóza vražda 6 22 [i] 02:00 Perfektní plán [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 5 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Aristokrat mezi hady [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 07:05 Krev, pot a přepych 2 [i] 08:15 Tři hladoví hoši 3