TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby - finále [i] 09:25 Desivé spomienky [i] 11:05 Nezvestní III. 2/19 [i] 12:00 Komisár Rex V. 11/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 4/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 17/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 19-20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Niekto to rád blond [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 01:05 Niekto to rád blond [i] 02:50 Superfízli I. 9/12 [i] 03:40 Dr. House II. 4/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 13/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 217/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 218/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 326 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 109/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svadby podľa Mary [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Klinika Grace V. 22/24 [i] 23:30 Extra [i] 00:05 Profesionáli II 13/13 [i] 01:00 Svadby podľa Mary [i] 02:40 O 5 minút 12 [i] 03:50 Európska únia pre seniorov [i] 03:55 Sila lásky II. 326 [i] 04:45 Sila lásky IV. 109/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 21/30 [i] 08:55 Kapitulská ulica [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Zdravie v Európe [i] 11:55 Profesionál [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Umenie 2011 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:45 Mediálni špióni [i] 15:15 Autosalón [i] 15:40 Retro noviny [i] 16:00 Kinorama [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 17:00 Nemocnica na konci sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 2/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny 6 [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:55 Tajomstvo [i] 23:35 Anjeli strážni Borisa Hanečku [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Rýchly ako blesk [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Stratené duše III. 17,18/18 [i] 11:00 Panelák [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Bravo Girls: Všetko alebo nič [i] 14:15 Mafiánova dcéra [i] 16:00 Vražedné čísla IV. 1/18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 1 [i] 21:15 Rande s hviezdou [i] 23:15 FlashForward II. 5,6 [i] 00:50 CHUTÍŠ MI - Deň prvý [i] 01:45 Panelák VII. 1 [i] 02:30 Penthouse [i] 03:55 Zvodná zlodejka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 53 [i] 06:15 Láska nezomiera 132,133 [i] 07:40 Červené ruže 116 [i] 08:35 Starý III. 53 [i] 09:45 Pensacola III. 1,2/22 [i] 11:35 MacGyver 31 [i] 12:35 M*A*S*H 129,130 [i] 13:20 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 15:20 MacGyver 31 [i] 16:15 Pensacola III. 1,2/22 [i] 18:00 M*A*S*H 129,130 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Drsná Planina [i] 22:00 "Báječní muži s klikou" [i] 23:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 01:00 Právo na pravdu [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 19/26 [i] 07:00 Advokáti III. 1/23 [i] 08:00 Černý anděl 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 9/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 11:00 Largo 19/26 [i] 12:00 Advokáti III. 1/23 [i] 13:00 Černý anděl 22/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 9/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 16:00 Largo 20/26 [i] 17:00 Advokáti III. 2/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 1/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 10/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 21:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 23:15 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 00:10 CSI: New York VI. 7/23 [i] 01:05 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 03:10 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 03:55 Wildfire IV. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 1 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Technické vymoženosti 3 [i] 16:55 Technické vymoženosti 4 [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 5 [i] 21:55 Žraločí rodina 1 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 8 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 62 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 31/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 15/26 [i] 10:20 Návrat do ráje 2/6 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 6/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Guantánamu [i] 22:35 Na stopě [i] 23:05 ČT Live - bratři Ebenové [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:55 Malá farma [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Folklorika [i] 07:00 Přidej se [i] 07:15 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 7/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 6/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1961 819/2379 [i] 11:05 Návrat biblických pohrom 5/5 [i] 12:00 Skupina Laco Gerhardta [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 7/26 [i] 14:20 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 820/2379 [i] 14:55 Čačapojové [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 5/6 [i] 16:50 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina III 1/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 První světová válka v barvě 6/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 GRAMMY AWARDS 2011 [i] 00:10 Toots Thielemans [i] 01:05 Čchi - po stopách čínského léčitelského umění [i] 01:55 Když se rozpadl stát [i] 02:40 Čaj pro třetího [i] 03:05 Velký redyg [i] 03:40 Černá hodinka - O štěstí [i] 04:25 Horácké písně a tance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 75 [i] 10:00 Srdce v plamenech [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger 24 [i] 13:35 Vražedná čísla II 5 [i] 14:30 Kobra 11 XII 8 [i] 15:35 Krok za krokem 20 [i] 16:00 Beze stopy III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy II 6 [i] 18:30 Ulice 1931 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 10, 11 [i] 21:50 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 12 [i] 23:55 Poker Star [i] 00:55 Mrtvá zóna V 4 [i] 01:40 69 rozkoší pro smrtelníky 21 [i] 02:10 Novashopping 02:50 Střepiny [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 204 [i] 08:35 Will & Grace VI 10 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 12 [i] 11:05 Diagnóza vražda I 18 [i] 12:05 Policejní divize III 14 [i] 13:05 M*A*S*H 205 [i] 13:40 Kutil Tim I 6 [i] 14:10 Přátelé V 11 [i] 14:45 Médium V 18 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 28 [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:20 Anatomie lži I 2 [i] 23:20 Na doživotí II 21 [i] 00:15 Kriminálka Kolín I 7 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 143 [i] 04:20 Na čem záleží 144 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 13/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 80/190 [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 08:05 Láska cez internet [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:50 Sudkyňa Hatchettová III. 71-72/130 [i] 13:50 Rebeli II. 224/225 [i] 14:40 Rany z lásky 175/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 81/190 [i] 17:15 Čistá láska 14/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 225/225 [i] 20:00 Správa vo fľaši [i] 22:30 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Nový Zéland [i] 00:10 Frasier IV. 22/24 [i] 00:40 Kruté precitnutie [i] 02:00 Frasier IV. 22/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 71-72/130 [i] 03:00 112 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Rany z lásky 175/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Skutečný Howard Spitz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Oslněni sluncem [i] 13:55 Tátou proti své vůli [i] 15:40 Tygr a sníh [i] 17:40 Renzo a Lucia 1. [i] 19:25 Renzo a Lucia 2. [i] 21:15 Poslední polibek [i] 23:10 Krvavý Valentýn [i] 01:00 Šťastnou cestu [i] 02:55 Deník nymfomanky [i] 04:35 Židovské kladivo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Pozemní hokej [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 15:00 Snooker [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Snooker [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Ochránce 1 22 [i] 07:20 McLeodovy dcery 7 20 [i] 08:20 McLeodovy dcery 7 21 [i] 09:20 Stále a navždy [i] 11:10 Ochránce 2 1 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 13 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 5 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 1 4 [i] 18:00 Diagnóza vražda 6 21 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 6 14 [i] 20:00 Bratři a sestry 1 5 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 2 [i] 22:00 Transplantační jednotka 3 [i] 23:00 Transplantační jednotka 4 [i] 00:00 Diagnóza vražda 6 20 [i] 01:00 Diagnóza vražda 6 21 [i] 02:00 Médium 6 20 [i] 03:00 Médium 6 21 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 5 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 07:05 Hostina se smrtí 1 [i] 08:15 Tři hladoví hoši 1 [i] 08:50 Tři hladoví hoši 2 [i] 09:25 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 7 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 8 [i] 11:25 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 12:25 Krev, pot a přepych 2 [i] 13:35 Znovuobjevitelé 34 [i] 14:05 Znovuobjevitelé 35 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 47 [i] 15:40 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i] 17:55 Maminka stávkuje 36 [i] 18:35 Maminka stávkuje 37 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 20:20 Jak přežít Everest 1 [i] 21:20 Nahá věda 9 [i] 22:25 Pravdivé příběhy 3 [i] 23:25 Skutečné výslechy 11 [i] 00:00 Skutečné výslechy 12 [i] 00:35 Krimi příběhy 1 [i] 01:35 Tuningmánie 25 [i] 02:15 Tuningmánie 26 [i] 02:50 Jak přežít Everest 1 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 21 [i] 04:50 Jane Goodallová - na návstěvě v Budapešti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Impérium - Mafie v Atlantic City 5 [i] 06:00 Austrálie [i] 08:40 Katastrofa v Číně: Slzy Sečuánské provincie