Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 12-14/26 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 20/39 [i] 06:40 Scooby Doo I. 19/24 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 7/54 [i] 07:35 Van Helsing junior 4/6 [i] 08:25 Nenarodený [i] 10:05 Bláznivý Jimov život VIII. 16/18 [i] 10:30 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 11:00 Už sme doma? [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Nájdem ťa, dcérka! [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Neodolateľná [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Skaza zámku Herm [i] 23:15 Špecialista [i] 01:15 Kód smrti [i] 02:50 Skaza zámku Herm [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Extra [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Autosalón [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:00 Garfield [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Rozum nadovšetko 2/3 [i] 09:10 Básnikova cesta do neba [i] 10:05 3 2 1 štart! [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Desatinka citu [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vražedné vlny 1/2 [i] 21:45 Vražedné vlny 2/2 [i] 23:10 Poklady.sk [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Vražedné vlny 1/2 [i] 02:40 Vražedné vlny 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 09:00 SEPARÉ [i] 09:30 Kapura [i] 10:10 Farmárska revue [i] 10:30 Zelená revue [i] 10:45 Lincolnova posledná noc 2/2 [i] 11:35 Československý filmový týždenník [i] 11:40 Československý filmový týždenník [i] 11:50 Cik-cak cik-cak-bum [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:25 Folklórny festival Terchová [i] 14:50 Família [i] 15:20 Portrét [i] 15:50 Hluchý muž na hranici [i] 16:55 Anjeli strážni Borisa Hanečku [i] 17:20 To je váš prípad,Šetaffy 4/4 [i] 18:20 Erna Masarovičová - Dotyky kovu [i] 18:30 Večerníček 1/13 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Nemocnica na konci sveta [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:10 Kinorama [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:00 Noc v archíve [i] 23:00 Slovo [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Pod toskánskym slnkom [i] 06:50 Agent II. [i] 07:30 NOVINY TV JOJ 07:50 Zlatokopka [i] 09:55 Profesionáli II. 1/17 [i] 10:45 Stratené duše III. 17,18 [i] 12:40 Kráľova priazeň [i] 15:00 Ja, robot [i] 17:10 Putá, ktoré zväzujú [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Bravo Girls: Všetko alebo nič [i] 22:15 Mafiánova dcéra [i] 00:15 Rýchly ako blesk [i] 02:00 Kráľova priazeň [i] 03:50 Putá, ktoré zväzujú [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 Siska 24 [i] 07:30 Magnum III. 11,12 [i] 09:10 Doktorka Quinnová 23,24 [i] 11:00 Siska 25 [i] 12:20 60 MINÚT [i] 13:40 Muž, ktorý predal Ameriku 1,2/2 [i] 17:00 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 9,10 [i] 22:30 Moja najväčšia životná výhra [i] 00:30 Zlá hodina [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 9/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 10/15 [i] 08:00 Pán času II. 3/13 [i] 09:00 Battlestar galactica III. 4/20 [i] 10:00 Battlestar galactica III. 5/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 6/20 [i] 12:00 Pán času II. 5/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 10/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 15:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 20/22 [i] 22:00 Kdopak to mluví [i] 23:55 Pacovo mužstvo V. 27/28 [i] 01:25 Advokáti IV. 18/22 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 03:05 Kdopak to mluví [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak se to dělá 12 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Technické vymoženosti 1 [i] 07:45 Technické vymoženosti 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 4 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Technické vymoženosti 1 [i] 15:05 Technické vymoženosti 2 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 2 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 1 [i] 22:50 Kdo uspěje? [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výrobci zbraní [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 To taky zvládnu 3 [i] 04:35 To taky zvládnu 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů 05:55 Kde peníze pomáhají [i] 06:00 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 7/26 [i] 07:10 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Prima sezóna 3/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo malíře Karla Harudy [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Lékárníkových holka 7/7 [i] 14:35 Komediant [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Šťastní sebevrazi [i] 21:00 168 hodin [i] 21:30 Svědomí Denisy Klánové [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Čétéčko [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Krevní pouto [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 168 hodin [i] 02:25 Tři skláři [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:10 Cestománie [i] 06:40 Na jihu Maroka v zemi Berberů [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Tsodilo [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:20 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Máte mě! [i] 12:10 Folklorika [i] 12:40 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách [i] 14:15 Mýty a fakta historie: Návrat biblických pohrom 5/5 [i] 15:10 Mizející místa domova [i] 15:25 Svět umění [i] 16:15 Karolina [i] 16:30 Cesty víry [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Olgy Čuříkové [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Putování za písničkou [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Hazard v Las Vegas [i] 21:00 Na plovárně s Michaelem [i] 21:30 Ať začne slavnost... [i] 23:25 Reportéři 7/8 [i] 00:20 Svět umění [i] 01:05 Musicblok 01:35 Juliette Gréco [i] 02:00 GRAMMY AWARDS 2011 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Liga Špačků 5 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 22 [i] 06:45 Baby Looney Tunes II 6 [i] 07:10 Co nového Scooby-Doo? III 10 [i] 07:30 Batman vítězí II 1 [i] 07:55 Skippy 22 [i] 08:20 Mezi hvězdami [i] 09:15 Zlaté rybky [i] 11:05 Francouzský polibek [i] 13:05 Nadace Nova - pomáháme už 10 let [i] 13:25 Velká rána [i] 15:10 Causa Králík [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Lemra líná [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 8, 9 [i] 21:50 Střepiny [i] 22:20 Svědkem zločinu [i] 23:55 Policejní odznak IV 1 [i] 00:50 Novashopping 01:25 Velká rána [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie IV 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:10 Zpravodajství TV Prima 06:55 Pokémon: Diamant a perla 49 [i] 07:20 Mickeyho klubík II 10 [i] 07:50 M*A*S*H 202 [i] 08:15 Stalin 2 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 203 [i] 10:25 M*A*S*H 204 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Zločiny v zahradách III 5 [i] 13:55 20 000 mil pod mořem 2/2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru III [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Smrtonosná past 4 [i] 22:50 Válka Roseových [i] 01:05 Za bílého dne [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 Napoleon a Josefína 3/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 06:00 Opposite sex [i] 06:45 Chuťovky [i] 07:30 AHA - valentínsky špeciál [i] 08:00 Čistá láska 12/170 [i] 09:10 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Moll Flandersová [i] 14:05 Kúzlo ženy [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 12/129 [i] 17:15 Čistá láska 13/170 [i] 18:10 Kleopatra 2/2 [i] 20:00 Láska cez internet [i] 22:10 Láska a iné pohromy [i] 23:45 Pred súmrakom [i] 01:10 Kúzlo ženy [i] 02:25 Kleopatra 2/2 [i] 03:55 Ružové okuliare [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Zkouška z dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šťastná ruka [i] 13:50 Rodinná záležitost [i] 15:35 Návrat do ztraceného světa [i] 17:20 Zlatá brána [i] 19:05 Tři muži a nemluvně [i] 21:00 Švihák ajťák [i] 22:50 Poručík [i] 00:30 Smrtící lekce [i] 02:15 Šťastnou cestu [i] 04:15 Švihák ajťák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Saně [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Tenis [i] 20:30 Rychlobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Detektiv Nash Bridges 12 [i] 06:20 Odvážná nová holka [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 1/23 [i] 10:20 Bratři a sestry 2/23 [i] 11:20 Bratři a sestry 3/23 [i] 12:20 Bratři a sestry 4/23 [i] 13:20 Stále a navždy [i] 15:10 V síti lží [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 23/23 [i] 20:00 Dobrá manželka 1 [i] 21:00 Transplantační jednotka 3 [i] 22:00 Transplantační jednotka 4 [i] 23:00 Moře lásky [i] 01:10 Život v buši [i] 03:40 Kdo myslíte, že jste? 3 [i] 04:40 Dobrá manželka 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Aristokrat mezi hady [i] 06:00 Příběhy z divočiny 7 [i] 06:30 Budapešť nadivoko [i] 07:05 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:20 Objevy starověku 8 [i] 08:15 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 3 [i] 10:20 Buď já nebo pes 83 [i] 11:15 Nejpřísnější rodiče na světě 18 [i] 12:10 Zhýčkaní 3 [i] 12:45 Zhýčkaní 4 [i] 13:15 Muzeum života 1 [i] 14:30 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 46 [i] 16:30 Mistři švindlu 69 [i] 17:10 Mistři švindlu 70 [i] 17:50 Vraky snů 9 [i] 18:25 Vraky snů 10 [i] 19:00 Budování říše 8 [i] 20:00 Sahara 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 6 [i] 22:00 Kovbojové a psanci 3 [i] 22:55 Z deníku uprchlíka 3 [i] 23:55 Pod dohledem kamer 1 [i] 01:00 Neobjasněno 1 [i] 02:05 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 03:05 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 04:00 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 04:45 Asiemut [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Až tak moc tě nežere [i] 08:05 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 09:25 Rande na jednu noc [i] 10:55 Před kamerou 7 [i] 11:25 Joeův palác [i] 13:20 Austrálie [i] 16:05 Monstra vs. Vetřelci [i] 17:40 Bratři Bloomovi [i] 19:30 Před kamerou 8 [i] 20:00 Twilight sága: Nový měsíc [i] 22:10 Impérium - Mafie v Atlantic City 5 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III. 12 [i] 00:00 Temné ulice [i] 01:25 Prokletý klub [i] 03:05 Krása divokých koní [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:20 Před kamerou 7 [i] 06:00 Star Trek II: Khanův hněv [i] 07:50 Manželská klec [i] 09:20 Střihoruký Edward [i] 11:05 I Bart má holku [i] 12:25 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:50 Díry [i] 15:45 Hotel pro psy [i] 17:25 Můj život v ruinách [i] 18:55 Mejdan v Las Vegas [i] 20:35 Nezvaná [i] 22:00 Labyrint lží