TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 9-11/26 [i] 06:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 19/39 [i] 06:50 Scooby Doo I. 18/24 [i] 07:15 Flintstonovci v akcii 6/54 [i] 07:40 Trapasy mojej sestry III. 7-8/22 [i] 08:30 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 10:15 Bláznivý Jimov život VIII. 15/18 [i] 10:40 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 11:05 Prvá liga 2 [i] 13:05 Zamilovaný profesor [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Posledný pirát [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Lara Croft - Tomb Raider [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Už sme doma? [i] 22:05 Kód smrti [i] 23:55 Americký ninja 2 [i] 01:30 Lara Croft - Tomb Raider [i] 03:00 Zbičovaní [i] 04:15 Partička [i] 04:50 Bláznivý Jimov život VIII. 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Willy Fog [i] 07:35 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratené mesto [i] 09:25 Hannah Montana II. 9/30 [i] 09:50 Hannah Montana II. 10/30 [i] 10:15 Milionár [i] 11:30 Planéta Zem zhora II. [i] 12:20 Tanečná skupina roka [i] 13:35 Autosalón [i] 14:05 Štúrovci 2/5 [i] 15:20 Obdobia lásky 1/12 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Silvester 2010 [i] 22:45 Krycie meno Čistič [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová [i] 01:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:30 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 02:05 Krycie meno Čistič [i] 03:35 Ján Ilavský [i] 03:50 Planéta Zem zhora II. [i] 04:40 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:09 Záver vysielania 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Extr@ English 21/30 [i] 09:25 Dvaja muži z Terchovej [i] 09:40 Poštár Pat II 5 [i] 09:55 Poštár Pat II 6 [i] 10:15 Prosím, daj mi hlas [i] 11:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 5/13 [i] 13:40 Gen.sk [i] 13:50 Poltón [i] 14:25 Európska únia pre ľudí so zdravotným postihnutím [i] 14:40 Klub Rozmarín [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Zelená revue [i] 16:35 Dance show 2010 [i] 17:30 Smejeme sa storočiami 17/17 [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 18:30 Večerníček 14 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Lincolnova posledná noc 2/2 [i] 20:55 Československý filmový týždenník [i] 21:00 Československý filmový týždenník [i] 21:10 Anjeli strážni Borisa Hanečku [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 3/12 [i] 22:50 BJD 2009 Singas Projekt (Maďarsko) [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 Kutil Manny II. [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Timon a Pumbaa [i] 08:00 Gumkáči II. [i] 08:35 Farmár hľadá ženu 5 [i] 09:45 Nové bývanie [i] 10:15 Záhada Mont Blanc [i] 12:10 Zlatokopka [i] 14:15 Pozná ju ako svoje boty [i] 16:50 Pod toskánskym slnkom [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Déja vu [i] 22:45 Ja, robot [i] 01:00 Agent II. 11,12 [i] 02:20 Iba obchod [i] 03:40 Volanie divočiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Casino Royale [i] 07:35 Magnum III. 9,10 [i] 09:30 Doktorka Quinnová 21,22 [i] 11:15 Siska 24 [i] 12:40 "Tetička" [i] 14:10 Zvodca [i] 16:10 Casino Royale [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Muž, ktorý predal Ameriku 1,2/2 [i] 23:40 Webmaster [i] 00:15 Mafstory [i] 00:45 Celebrity CAMP [i] 02:00 Huste.TV [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 7/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 8/15 [i] 08:00 Pán času II. 2/13 [i] 09:00 Battlestar galactica III. 1/20 [i] 10:00 Battlestar galactica III. 2/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 3/20 [i] 12:00 Pán času II. 4/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 9/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 15:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 22:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 10/12 [i] 00:10 Uklízeč 9/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 17/22 [i] 02:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 10/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Impozantní lodě [i] 11:50 To taky zvládnu 3 [i] 12:20 To taky zvládnu 4 [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Pátá rychlost 1 [i] 15:05 Pátá rychlost 2 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak to dělají? [i] 16:50 Jak se to dělá 12 [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 To taky zvládnu 3 [i] 19:40 To taky zvládnu 4 [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Případy napadení žralokem 2 [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 4 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Případy napadení žralokem 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Pátá rychlost 3 [i] 04:35 Pátá rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Na cestě po Hararsku [i] 05:50 Babar 6/26 [i] 06:15 Willy Fog na cestě kolem světa 6/26 [i] 06:40 Záhady starověkého Říma 20/20 [i] 07:10 Watch Cecilia 1/8 [i] 07:25 Kapitolky o havěti [i] 07:40 Žáby k zulíbání [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:20 Zelňačka [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Jeanne Poisson, markýza de Pompadour 1/2 [i] 15:10 Sever a Jih 1/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 3/31 [i] 16:55 Žurnál Četnických humoresek [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Alibi [i] 22:50 Setkání s vrahem [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Californication II 12/12 [i] 01:15 Film o filmu Pouta [i] 01:25 13. komnata Jaroslava Wykrenta [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 ČT Live - Tata Bojs 04:10 Po stopách [i] 04:25 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:50 Jdi za svým snem [i] 06:15 Americká tajná válka [i] 07:00 Příští cesta na Měsíc [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Filmopolis [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Musicblok [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:00 Čtenářský deník... [i] 13:15 Knižní svět [i] 13:50 Zázračná planeta: Oceány 6/8 [i] 14:45 Mělčiny Aliwal [i] 15:40 Putování starými cestami [i] 16:10 Příběhy domů [i] 16:30 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar Hochové [i] 16:50 Myš, která řvala [i] 18:15 Trilobit 2010 [i] 18:40 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Symfonický orchestr Českého rozhlasu [i] 21:30 Šumná města [i] 21:55 Třistatřicettři [i] 22:50 Skryté ostří [i] 01:05 Na plovárně s Andrejem Šumberou [i] 01:30 Björk [i] 02:25 Filmkompas [i] 02:55 O češtině [i] 03:10 Jazz club [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Dobré zprávy Marcely Kleckerové z Týna nad Bečvou [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Liga Špačků 4 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 20, 21 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 16 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? III 9 [i] 07:45 Domácí vězení [i] 09:45 Tučňáci z Madagaskaru 13 [i] 10:10 Addamsova rodina 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Sňatková kancelář [i] 14:20 Kimberly [i] 16:25 Srážka s kometou [i] 18:30 Mezi hvězdami [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nestyda [i] 21:50 Krvavý diamant [i] 00:30 Sněžní andělé [i] 02:20 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie IV 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla 48 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 9 [i] 08:00 Supermix [i] 08:15 M*A*S*H 200 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 201 [i] 10:25 M*A*S*H 202 [i] 10:55 Agentura Jasno II 11 [i] 11:55 Projekt X [i] 14:10 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 16:05 Julie Lescautová VI 4 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Fantastická 4 a Silver Surfer [i] 22:10 Rachot v Bronxu [i] 00:05 Sex po telefonu [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 06:05 Bzzz!!! [i] 06:55 Chuťovky [i] 07:45 Čistá láska 11/170 [i] 09:00 Tajné životy druhých žien [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Úsmev Mony Lízy [i] 13:45 Láska z výťahu [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 11/129 [i] 17:10 Čistá láska 12/170 [i] 18:10 Kleopatra 1/2 [i] 20:00 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 21:40 Moll Flandersová [i] 23:55 Láska podvodníka [i] 01:40 Láska z výťahu [i] 03:05 Kleopatra 1/2 [i] 04:35 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sladkých sedmnáct [i] 13:50 Skutečný Howard Spitz [i] 15:40 Ztracený svět [i] 17:25 Prostě spolu [i] 19:10 Hlavní zprávy [i] 21:05 Příběh z Bronxu [i] 23:10 Deník nymfomanky [i] 00:55 Zkratka ke smrti [i] 02:45 Jak vykrást banku [i] 04:20 Prostě spolu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Saně [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Saně [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Rychlobruslení [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Diagnóza vražda 18 [i] 07:30 Diagnóza vražda 19 [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges 9 [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges 10 [i] 10:30 Detektiv Nash Bridges 11 [i] 11:30 Kdo myslíte, že jste? 1 [i] 12:30 Dobrá manželka 1 [i] 13:30 Odcizená identita [i] 15:20 Odvážná nová holka [i] 17:10 Rosnička [i] 19:00 Dobrá manželka 1 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 3 [i] 21:00 Moře lásky [i] 23:10 Život v buši [i] 01:40 Smrtelné setkání [i] 03:30 Stále a navždy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Panonská poušť [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 37 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 07:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 3 [i] 07:45 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 4 [i] 08:20 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 09:25 Mravenci vědí všechno 3 [i] 09:40 Mravenci vědí všechno 4 [i] 09:55 Příběhy z divočiny 7 [i] 10:30 Budapešť nadivoko [i] 11:05 Planeta mláďat 4 [i] 12:10 Diana versus královna [i] 13:15 Soukromý život… 3 [i] 14:30 Divokost Chorvatska [i] 15:35 Objevy starověku 8 [i] 16:35 Vraky Temže 2 [i] 17:45 Vraky snů 7 [i] 18:20 Vraky snů 8 [i] 18:55 Budování říše 7 [i] 19:55 Ztracená města starověku 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 22:00 Kovbojové a psanci 2 [i] 23:00 Neobjasněno 1 [i] 00:05 Historie podsvětí 11 [i] 01:10 Jednotka pro vyšetřování nehod 1 [i] 01:40 Jednotka pro vyšetřování nehod 2 [i] 02:10 Lewis Hamilton - Neautorizovaný příběh [i] 03:10 Vraky Temže 2 [i] 04:10 Udržitelnost v praxi - Stavebnictví 8 [i] 04:25 Budování říše 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tamtamy ticha [i] 07:55 Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu [i] 09:20 Čivava z Beverly Hills [i] 10:50 Miluji tě, Beth Cooperová [i] 12:30 Ideální společnost [i] 14:05 Dvě tváře lásky [i] 16:10 Protektor [i] 17:50 Doktor Smrt [i] 20:00 Až tak moc tě nežere [i] 22:10 Chceš mě, chci tě [i] 23:45 RocknRolla [i] 01:40 Andělé a démoni [i] 04:00 Predátor [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2