TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:25 Ničivé zemetrasenie [i] 11:05 Nezvestní III. 1/19 [i] 12:00 Komisár Rex V. 10/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 3/22 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 16/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 17-18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 41-42/180 [i] 22:00 Prezidentov muž 2: Ground Zero [i] 23:40 Red Bull Crashed Ice Mníchov 2011 [i] 23:50 Muži na zabitie [i] 01:20 Vnútorné záležitosti [i] 03:10 Muž z Laramie [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 12/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 215/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 216/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 325 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 108/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tanečná skupina roka [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Johan Falk 5/6 [i] 23:45 Profesionáli II 12/13 [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:35 Johan Falk 5/6 [i] 03:15 Stratení Nomádi [i] 03:40 Sila lásky II. 325 [i] 04:30 Sila lásky IV. 108/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:59 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Skvosty prírody [i] 11:15 Návrat rysov [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 INTEGRUJ ! [i] 13:45 Slováci vo svete - 5.časť [i] 14:20 Família [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:25 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 5/13 [i] 16:45 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Kangchenjunga [i] 21:15 Gen.sk [i] 21:30 Hlas Európy [i] 21:55 Prosím, daj mi hlas [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy - Hírek [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5,6 [i] 11:10 Profesionáli II. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IV. 13,14 [i] 14:15 Zločinné úmysly 9 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 24 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Záhada Mont Blanc [i] 22:15 Pozná ju ako svoje boty [i] 00:45 Záhadné zmiznutie [i] 02:45 Zločinné úmysly 9 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 04:10 Záhadné zmiznutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 52 [i] 06:10 Láska nezomiera 130,131 [i] 07:35 Červené ruže 115 [i] 08:30 Starý III. 52 [i] 09:40 Pensacola II. 21,22/22 [i] 11:30 MacGyver 30 [i] 12:30 M*A*S*H 127,128 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 12 [i] 14:20 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 30 [i] 16:15 Pensacola II. 21,22/22 [i] 18:00 M*A*S*H 127,128 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Zvodca [i] 21:50 Jekyll a Hyde [i] 00:00 SiCKO [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 18/26 [i] 07:00 Advokáti II. 21/21 [i] 08:00 Černý anděl 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 8/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 11:00 Largo 18/26 [i] 12:00 Advokáti II. 21/21 [i] 13:00 Černý anděl 21/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 8/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 16:00 Largo 19/26 [i] 17:00 Advokáti III. 1/23 [i] 18:00 Černý anděl 22/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 9/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 03:20 Wildfire IV. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výrobci zbraní [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 7 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výrobci zbraní [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 30/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 14/26 [i] 10:15 Návrat do ráje 1/6 [i] 11:05 O poklad Anežky České [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 6/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 1/13 [i] 21:00 13. komnata Jaroslava Wykrenta [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Město žen I 3/24 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Hercule Poirot [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Objektiv [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Ještě jsem tady [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Filmkompas [i] 07:55 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:50 JÁDRO [i] 11:00 Obdivuhodný svět přírody I. [i] 11:25 Antarktida [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 JÁDRO [i] 15:00 Předivo života [i] 15:25 Bhútán: Snowman Trek 1/4 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Mělčiny Aliwal [i] 16:50 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Putování starými cestami [i] 17:55 Björk [i] 18:55 Moje rodina II 13/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 6/8 [i] 21:15 Příští cesta na Měsíc [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Malá Velká Británie 22/22 [i] 23:40 Gorodok 17/20 [i] 00:05 Dedičstvo [i] 01:30 Q [i] 01:55 Sólo pro... Dún an Doras - Speciál 02:25 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 02:40 Náš venkov [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Jazz club [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Dobré zprávy Čestmíra Zatloukala z Olomouce [i] 04:25 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 74 [i] 09:55 Pravda [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 4 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 23 [i] 13:40 Vražedná čísla II 4 [i] 14:35 Kobra 11 XII 7 [i] 15:35 Krok za krokem 19 [i] 16:00 Beze stopy II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy II 5 [i] 18:35 Ulice 1930 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, jahody [i] 21:35 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 23:50 Noční hlídka [i] 01:35 Novashopping 02:10 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 Stefanie IV 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 199 [i] 08:55 Will & Grace VI 9 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 11 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 17 [i] 12:20 Policejní divize III 13 [i] 13:20 M*A*S*H 200 [i] 13:50 Kutil Tim I 5 [i] 14:20 Přátelé V 10 [i] 14:50 Médium V 17 [i] 15:50 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Satan přichází [i] 01:10 Za branami pekla [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:30 Na čem záleží 142 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 173/230 [i] 05:45 Čistá láska 10/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 79/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 101/194 [i] 09:20 V náručí diabla 47/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:50 Sudkyňa Hatchettová III. 69-70/130 [i] 13:50 Rebeli II. 223/225 [i] 14:40 Rany z lásky 174/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 80/190 [i] 17:15 Čistá láska 11/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 224/225 [i] 20:00 Úsmev Mony Lízy [i] 22:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 23:15 Tajné životy druhých žien [i] 00:55 Na streche [i] 01:35 L.O.V.E. [i] 02:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 03:10 V náručí diabla 47/182 [i] 03:50 Sudkyňa Hatchettová III. 69-70/130 [i] 04:30 Medzi nami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mezi námi právníky [i] 13:45 Zkouška z dospělosti [i] 15:20 Sladká pomsta [i] 17:00 Půlnoční let [i] 18:50 Carmen: Divoká vášeň [i] 21:00 Tygr a sníh [i] 23:00 Šťastnou cestu [i] 01:05 Zeptejte se Cindy [i] 02:50 Tajemná posedlost [i] 04:30 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Tenis [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Biatlon [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 19:30 Atletika [i] 21:30 Strongest Man [i] 22:30 Biatlon [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 21/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 19/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 20/32 [i] 09:10 Transplantační jednotka 1 [i] 10:10 Transplantační jednotka 2 [i] 11:10 Ochránce 22/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 12 [i] 13:10 Skryté zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 1 [i] 17:00 Bratři a sestry 3/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 20 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 13 [i] 20:00 Bratři a sestry 4/23 [i] 21:00 Právo a pořádek 6/16 [i] 22:00 Právo a pořádek 1/24 [i] 23:00 Právo a pořádek 2/24 [i] 00:00 Právo a pořádek 6/16 [i] 01:00 Diagnóza vražda 20 [i] 02:00 Odcizená identita [i] 03:50 Rosnička [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Islandské gejzíry [i]