TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:30 Krásna a nebezpečná [i] 11:05 Nezvestní II. 18/18 [i] 12:00 Komisár Rex V. 9/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 2/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 15/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 15-16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 39-40/180 [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Vrany útočia [i] 00:50 Na vlastnú päsť [i] 02:30 Hrdinovia I. 21/23 [i] 03:15 Superfízli I. 8/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Profesionáli II 11/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 213/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 214/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 324 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 107/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:04 Góly - body - sekundy [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:00 Osudom skúšaní [i] 23:30 Profesionáli II 11/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:10 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 324 [i] 04:45 Sila lásky IV. 107/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Poštár Pat II 3 [i] 09:15 Poštár Pat II 4 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Slovensko - prírodný klenot [i] 11:25 Hľadači [i] 11:50 Ženy o ženách [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Mama to vie najlepšie [i] 14:10 Spektrum vedy [i] 14:40 Sféry dôverné [i] 15:50 S Jakubom na rybách [i] 16:10 Profesionál [i] 16:25 Slováci vo svete - 5.časť [i] 17:00 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček 12 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Návrat rysov [i] 21:00 Família [i] 21:25 Ulice sveta [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3,4 [i] 11:10 Profesionáli II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13,14 [i] 14:15 Zločinné úmysly 8 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 23 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5,6 [i] 22:15 Klamári II. 11 [i] 23:15 Po prečítaní spáľte [i] 01:20 Mafstory [i] 02:15 Zločinné úmysly 8 [i] 03:00 SHARK I. 20 [i] 03:40 Po prečítaní spáľte [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 51 [i] 06:10 Láska nezomiera 128,129 [i] 07:35 Červené ruže 114 [i] 08:30 Starý III. 51 [i] 09:40 Pensacola II. 19,20 [i] 11:30 MacGyver 29 [i] 12:30 M*A*S*H 125,126 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 11 [i] 14:20 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 29 [i] 16:15 Pensacola II. 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 125,126 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Blb a blbec [i] 22:15 Dvojníci [i] 00:15 Navarro I. 9 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 17/26 [i] 07:00 Advokáti II. 20/21 [i] 08:00 Černý anděl 20/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 7/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 11:00 Largo 17/26 [i] 12:00 Advokáti II. 20/21 [i] 13:00 Černý anděl 20/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 7/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 16:00 Largo 18/26 [i] 17:00 Advokáti II. 21/21 [i] 18:00 Černý anděl 21/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 8/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 21:00 Obhájci 6/9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 00:55 Obhájci 6/9 [i] 01:50 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 03:20 Wildfire IV. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 6 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 29/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 13/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 54/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 5/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 6/62 [i] 23:25 Film o seriálu Znamení koně [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Milenky 3/6 [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:00 Na cestě po Hararsku [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Blues Alive [i] 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 6/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 6/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:40 Škola snů 5/13 [i] 10:15 Táta jako máma 5/9 [i] 10:35 Rodina a já [i] 11:10 Singapur [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Medicína pro 21. století [i] 13:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:33 Škola snů 6/13 [i] 14:00 Táta jako máma 6/9 [i] 14:25 Rodina a já [i] 14:55 Hazard v Las Vegas [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách 3/3 [i] 16:50 Ještě jsem tady [i] 17:20 Antarktida [i] 17:55 Ladí neladí [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Moje rodina II 12/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Dámy v bílém [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:25 Hledání ztraceného času 10 [i] 22:45 Q [i] 23:15 Dokumentární klub [i] 01:00 Tsunami 2/2 [i] 02:25 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Blues Alive Šumperk 1997 [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Dobré zprávy Josefa Hrčka ze Štramberka [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 73 [i] 09:55 Malé zrady [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 3 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 22 [i] 13:40 Vražedná čísla II 3 [i] 14:30 Kobra 11 XII 6 [i] 15:35 Krok za krokem 18 [i] 16:00 Beze stopy II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy II 4 [i] 18:35 Ulice 1929 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 240 [i] 21:20 Tisíc a jedna noc 7 [i] 22:10 Zkratky ke štěstí [i] 00:05 Policejní odznak III 15 [i] 01:00 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:45 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 04:25 Stefanie IV 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 198 [i] 08:35 Will & Grace VI 8 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala IV 10 [i] 11:10 Diagnóza vražda I 16 [i] 12:10 Policejní divize III 12 [i] 13:10 M*A*S*H 199 [i] 13:40 Kutil Tim I 4 [i] 14:10 Přátelé V 9 [i] 14:40 Médium V 16 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Miloš Kopecký [i] 21:20 Sběratelé kostí IV 24 [i] 22:15 Zoufalé manželky VI 23 [i] 23:15 Nikdo není dokonalý [i] 00:20 Kus života [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Na čem záleží 141 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 172/230 [i] 05:45 Čistá láska 9/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 78/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 100/194 [i] 09:20 V náručí diabla 46/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:50 Sudkyňa Hatchettová III. 67-68/130 [i] 13:50 Rebeli II. 222/225 [i] 14:40 Rany z lásky 173/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 79/190 [i] 17:15 Čistá láska 10/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 223/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 101/194 [i] 20:55 V náručí diabla 47/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 2/15 [i] 22:55 Sestrička Jackie I. 12/12 [i] 23:30 Frasier IV. 21/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 101/194 [i] 00:40 Poisťovňa šťastia III. 2/15 [i] 01:35 Sestrička Jackie I. 12/12 [i] 02:00 Frasier IV. 21/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová III. 67-68/130 [i] 03:05 Medzi nami [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Míč a řetěz [i] 13:50 Oslněni sluncem [i] 15:40 Doživotní šance [i] 17:25 Tátou proti své vůli [i] 19:05 Fixlování [i] 21:05 Zkouška z dospělosti [i] 22:40 Jak vykrást banku [i] 00:15 Krvavé stopy [i] 01:55 Smrtící lekce [i] 03:35 Pekelná kuchyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 21:45 Bojové sporty [i] 23:15 Biatlon [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 20/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 18/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 19/32 [i] 09:10 Diagnóza vražda 16 [i] 10:10 Diagnóza vražda 17 [i] 11:10 Ochránce 21/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 11 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Foylova válka 1/2 [i] 17:00 Bratři a sestry 2/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 12 [i] 20:00 Bratři a sestry 3/23 [i] 21:00 Médium 20/22 [i] 22:00 Médium 21/22 [i] 23:00 Rosnička [i] 00:50 Diagnóza vražda 19 [i] 01:50 Honička s osudem [i] 03:40 Foylova válka 1/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sibiř [i] 06:00 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 07:05 Krev, pot a takeaways 3 [i] 08:15 Rybaření na chalupě 3 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 10:15 Zelené nápady pro modrou planetu 3 [i] 10:45 Zelené nápady pro modrou planetu 4 [i] 11:15 Pohledy z kosmu 3 [i] 11:50 Pohledy z kosmu 4 [i] 12:25 Krev, pot a takeaways 4 [i] 13:35 Znovuobjevitelé 30 [i] 14:05 Znovuobjevitelé 31 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 45 [i] 15:40 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i] 17:55 Maminka stávkuje 32 [i] 18:35 Maminka stávkuje 33 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 5 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 6 [i] 20:20 Venku v zimě 7 [i] 20:50 Venku v zimě 8 [i] 21:20 Země: Planeta a její moc 2 [i] 22:25